320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas ha2


    Issand kui kahju mul jälle Barca fännidest on Nii mõnus on nende spekulantide peale kes Reali kaotustele suure suuga naersid ja Barcat maailmatipuks tembeldasid ise naerda. Jõutasakaal hakkab jälle teisele poole vajuma
    Krt Barca saab mingi üle paari kuu ühe kaotuse ja kohe tullakse rääkima mingist langusest (ma mõtlen et liigas). See on ju loomulik, et koguaeg ei saa võita. Loomulikult mõjus see kah, et Barcal puudus Ronaldinho. Barca mäng enamjaolt olenebki temast. Mäletad kui Ron otsustas Reali ja Barca mängus Üksi terve mängu saatuse?
    Aga ma arvan, et kui Eto\'o ja Ron tagasi on, siis Barca hakkab jälle omama.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      ah poisid-poisid, votkem rahulikumalt, ega see ilus pole nonda parastada ja eks ka meie fannid on nonda kaitunud..rohkem respekti teineteise vastu! tore, et real ehk nuud mangu leidmas, samas..Visca el Barca! jargmisel nadalal siis ehk koik mehed jalle olemas ja Valenciale kodus kova lahingut andmas, vastane ju ikkagi teisel kohal hetkel
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Karla


        Algselt postitas ha2


        Issand kui kahju mul jälle Barca fännidest on Nii mõnus on nende spekulantide peale kes Reali kaotustele suure suuga naersid ja Barcat maailmatipuks tembeldasid ise naerda. Jõutasakaal hakkab jälle teisele poole vajuma
        Krt Barca saab mingi üle paari kuu ühe kaotuse ja kohe tullakse rääkima mingist langusest (ma mõtlen et liigas). See on ju loomulik, et koguaeg ei saa võita. Loomulikult mõjus see kah, et Barcal puudus Ronaldinho. Barca mäng enamjaolt olenebki temast. Mäletad kui Ron otsustas Reali ja Barca mängus Üksi terve mängu saatuse?
        Aga ma arvan, et kui Eto\'o ja Ron tagasi on, siis Barca hakkab jälle omama.
        njah hiljuti just lugesi, et Ronny ei ole Teil ainus mees vaid kõik kokku ning ilma Ronny ja Eto ja veel paari põhitagi saate hakkama. Ei muidu väga kõva, kuid lihtsalt kui Reali pilastati oli natukene valus lugeda ning nyyd ootasin hetke, et tuletada meelde oma lauseid, et kõik ei püsi lõpmatuseni.
        OK, KICK OFF

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          eelduslikult on see kaotus mitme erineva asjaolu kokkulangemine - lisaks on ju puudu ka xavi ning atl. on ikka ja jälle ebameeldiv vastane barcale olnud.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Fc Barcelone - Atletico Madrid : 1-3
            [0-1] Torres
            [0-2] Maxi Rodriguez
            [1-2] Larsson
            [1-3] Torres

            Puyol skill vs Torres

            Mnjah, Oleguer ei saa ikka hakkama ma vaatan. Tuleb üks korralik ost teha kaitsesse ikka järgmine hooaeg nagu ka ründesse. Torres uueks ründajaks oleks päris tore ja keskkaitsesse kuluks üks Terry sugune vend ära...unistada ju võib
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas daywalker


              Fc Barcelone - Atletico Madrid : 1-3
              [0-1] Torres
              [0-2] Maxi Rodriguez
              [1-2] Larsson
              [1-3] Torres

              Puyol skill vs Torres

              Mnjah, Oleguer ei saa ikka hakkama ma vaatan. Tuleb üks korralik ost teha kaitsesse ikka järgmine hooaeg nagu ka ründesse. Torres uueks ründajaks oleks päris tore ja keskkaitsesse kuluks üks Terry sugune vend ära...unistada ju võib
              ründesse ehk isegi poleks vajagi, sest Maxist peab ka ikka ründaja saama ja Ezquerro vajab ka lihtsalt praktikat ning järgmisel aastal ju aafrikas suurvõistlust pole

              aga kaitsega peab jah midagi ette võtma, keegi kindlam oleks sinna vaja..hetkel peaks ikka keskaitse paar olema Marquez-Puyol, Oleguer võib vahetuses olla
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Vot mina ei saanud eile sellest aru, miks oli vaja esimesel poolajal sellise veidra formatsiooni/taktikaga alustada. Keegi ei saanud aru, kuhu ja kellele sööta on vaja, kes kus keda toetama peaks jne. Teisel poolajal muudeti asetsus tavalisele ning mängupilt oluliselt paranes, paraku liiga hilja, et hoo sisse saanud AtM peatada.
                Ezquerro ei asenda ronniet, Giuly ei ole hea varumees, Messi vastupidi, miks näidatakse blondiini ainult varumeestepingil istumas, Gio Marquezi asemele, Oleguer keskkaitses? Pagan, küsimusi Rijkaardile kogunes eilse mängu jooksul ikka parajalt.
                Kaotus nii väga ei häirigi, vaadates eemalejäänuid, aga kodus ja nii sita mänguga . Rijkaardil on palju mõtlemisainet enne otsustavaid mänge.
                Jalgpallihaigla liige

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Realil juba 8 võitu järjest, real on küll ikka kõige kõvem klubi maailmas. Barca kindlasti alistub neile järgmises kohtumises. Nii ilusat jalgpalli, kui Real on näidanud viimastes mängudes ei suuda Barca küll näidata. Vaatasin Atletico mängu ja Barca oli suht masendav ei kujuta küll ette kuidas nad Chealsist jagu saavad. Zidane on ka ikka legend ning tõestab seda hetkel aina uuesti oma suurepärase vormiga. Loodetavasti saab ennast MM-iks super vormi. Ronny aga kustub ning veab alla nii Barca kui Brasiilia.
                  OK, KICK OFF

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas ha2


                    Realil juba 8 võitu järjest, real on küll ikka kõige kõvem klubi maailmas. Barca kindlasti alistub neile järgmises kohtumises. Nii ilusat jalgpalli, kui Real on näidanud viimastes mängudes ei suuda Barca küll näidata. Vaatasin Atletico mängu ja Barca oli suht masendav ei kujuta küll ette kuidas nad Chealsist jagu saavad. Zidane on ka ikka legend ning tõestab seda hetkel aina uuesti oma suurepärase vormiga. Loodetavasti saab ennast MM-iks super vormi. Ronny aga kustub ning veab alla nii Barca kui Brasiilia.
                    Päris tore jutt.
                    Ja paari kuu pärast saab vaadata, et kas panid täppi või ei.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Haha , te sööte kõik oma sõnu paari kuupärast.
                      Ei ole barca ega real üle ühe hooaja tipus mitte kunagi enam....vaheldumisi vot.
                      The Reward is Cheese.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas ha2


                        Realil juba 8 võitu järjest, real on küll ikka kõige kõvem klubi maailmas. Barca kindlasti alistub neile järgmises kohtumises. Nii ilusat jalgpalli, kui Real on näidanud viimastes mängudes ei suuda Barca küll näidata. Vaatasin Atletico mängu ja Barca oli suht masendav ei kujuta küll ette kuidas nad Chealsist jagu saavad. Zidane on ka ikka legend ning tõestab seda hetkel aina uuesti oma suurepärase vormiga. Loodetavasti saab ennast MM-iks super vormi. Ronny aga kustub ning veab alla nii Barca kui Brasiilia.
                        kogu oma lugupidamises Sinu ja Real Madridi vastu on Sinu lemmikklubi ülistamiseks siiski Real Madridi alamfoorum. Samas tuleb nõustuda sellega, et Barca oli eile masendav ja selle mänguga Chelseat võita on suht raske kui mitte võimatu.
                        veelkord-rohkem respecti kaasfoorumlaste suhtes! ja see käib kõigi kohta! lugege kasvõi foorumi reegleid!
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Messi on 1,5 nädalat platsilt kõrval. Vigastas eilses mängus jalga.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas dannar


                            Messi on 1,5 nädalat platsilt kõrval. Vigastas eilses mängus jalga.
                            See on nüüd küll väga tore uudis.
                            Nüüd saab Giuly kindlalt terve mäng mängida, kus ta kindlalt ei kasuta ühtegi võimalust ära.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Oot, milles probleem?
                              Pooled Barca enda fännid räägivad, nagu ei teaks midagi. Kaitse sitt, rünnet ple plapla.
                              Kaitse oli ka kõige ebatavalisem üldse. Gabri ääres, Oleguer keskel jne.
                              Ronny, Eto`o, Edmilson, Belleti, Xavi(terve hooaeg mudugi) puudu. Koosseis oli selline, mis kunagi enam ei kordu arvatavasti. Paanikaks ple põhjust kohe, 1-2 kaotust ja juba langevad Secundasse? Ei usu eriti.
                              Kuigi praegu on jah vägagi täbar seis - Xavi out, Ronny karika punane kehtib ka Valencia vastu, Eto`od ple pikka aega olnud, Edmilson oli väljas, Messi sai viga, Motta vigane jne. Vigastusi ja kaartide probleeme on kõvasti, aga nädala paariga suurem osa lahenevad ja siis on hästi natukene aega veel Chelsea mängudeks vorm uuesti üles kruttida. Loodame parimat ja ma olen kindel, et esimeseks mänguks Chelseaga on asi juba suht korras.
                              Aga praegu on jah ikka aasta pingelisem periood ja meeskond selliseid probleeme täis - see ple üldse hea :S Liigas võib vabalt see edu väikseks sulada, aga ma olen kindel, et tiitel võetakse ikka ära :P ja Chelseale ka kott pähe tõmmatakse

                              -edit-
                              Ajakava ka siis

                              22 Liga-----5th Feb-------Barcelona - Atletico Madrid

                              23 Liga-----12th Feb-----Valencia - Barcelona

                              24 Liga-----19th Feb------Barcelona - Betis

                              1st CL------22nd Feb-----Chelsea - Barcelona

                              25 Liga-----26th Feb------Zaragoza - Barcelona

                              26 Liga-----5th Mar-------Barcelona - Deportivo

                              2nd CL------7th Mar------Barcelona - Chelsea

                              27 Liga-----12th Mar------Osasuna - Barcelona

                              Chelseaga esimene mäng võõrsil ja kui seal läebki midagi viltu, siis on aega, et kodumänguks kõik korda seada ja jalgpalli nendele londonlastele õpetada

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Aga miks Copa punane loeb Ligas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X