320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tere,

    oskab keegi asjatundja infot anda, kuidas 28.05 vs Mallorca mängule kôige kindlamalt piletit saada? Ja kas piletite müük algab mingist kuupäevast?(a la 2näd enne mängu vms)

    Kommentaar


      Algselt postitas golgolgol Vaata postitust
      Tere,

      oskab keegi asjatundja infot anda, kuidas 28.05 vs Mallorca mängule kôige kindlamalt piletit saada? Ja kas piletite müük algab mingist kuupäevast?(a la 2näd enne mängu vms)
      Kodulehelt kõige lihtsam, ise siiani sealt alati kõik ostnud
      b-day

      Kommentaar


        Mul sõber proovib osta. Ja ei saa, proovib juba eelmisest nädalast, laseb kôik sammud kuni kredkaardi andmeteni ja siis “oops, something went wrong “. e-mailidele ka vastuseid pole seni saanud. ma vaatan, et seal näitab et 27/28.05 ja pakub, et notify once date and time confirmed. Ehk keegi teab, on kogemusi- milles error vôib olla. Kas laseb reaalsuses alles siis osta, kui date/time confirmed?

        Kommentaar


          Algselt postitas golgolgol Vaata postitust

          Mul sõber proovib osta. Ja ei saa, proovib juba eelmisest nädalast, laseb kôik sammud kuni kredkaardi andmeteni ja siis “oops, something went wrong “. e-mailidele ka vastuseid pole seni saanud. ma vaatan, et seal näitab et 27/28.05 ja pakub, et notify once date and time confirmed. Ehk keegi teab, on kogemusi- milles error vôib olla. Kas laseb reaalsuses alles siis osta, kui date/time confirmed?
          Eesti kredadel on see lisafunktsioon juures, et pead läbi panga kinnitama kui kuhugi selle lisad. Olen ise kokku puutunud, et siin seal välismaa veebipoodides see ei pruugi toimida. Aitab mingi rahvusvaheline asi ala revolut või mõni makselahendus ala PayPal, Google pay vms.

          Kommentaar


            Algselt postitas Diz Vaata postitust

            Hüvastijätt oleks pidanud olema parem ja ta oleks seda väärinud 101%. Aga jään ikka arvamusele, et see peatükk sai aasta tagasi läbi ja aitab.

            Nüüd tuleb mõelda mida ja kuidas edasi liikuda. Sul on kohe Busquets lahkumas (jääb aeglaseks, aga endiselt parim omal positsioonil) ja peale Dembele ei ole meil endiselt kedagi RW/LW positsioonil. Raphinha tuleb kiirelt premmi tagasi müüa, äkki õnnestub normaalne summa ka saada. Sama tuleks Ansuga teha.

            Busquetsi lahkumine saab olema kordades valusam kui seda oli Messi lahkumine.
            Kindlasti mitte, Bus on legend ja puha, siiani teatud mängudes asendamatu, aga siiski teatud ja piiratud mängudes. Messi ümber saab veel süsteemi ehitada, kui seda õigesti teha nagu näitas Argentiina edu, aga Busi ümber enam süsteemi ei ehita. Eks ta sai ise ka sellest aru nagu Pique. Bus on unikaalne mängija, seda kindlasti.

            ääre küsimuse saaksime minu meelest Abdega maha, pivotit on aga muidugi vaja. Nico võiks nüüd kindlasti jätta.
            A miks mitte, Euroopa parim kaitse, noor keskväli, suht-koht noored ääred ja Messi+ Lewa pluss Auba ründes. Paremkaitse ka juurde ja saame äkki CL grupist edasi ja terve aasta tantsime tähtedega viimast tangot.
            "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

            Kommentaar


              Messi tulek on üpris ebatõenäoline, klubi arengu koha pealt tundub ka nagu samm tagasit, peaks keskenduma uuele generatsioonile, et siis paari aasta jooksul kogemuste lisandumisel hakata jälle võitma. Niisama, et korralik hüvastijätt teha, no ma ei tea. Busquets on jah vägagi unikaalne, aga aeg ikkagi teeb oma ja mehe kiiruslikud omadused (mis pole kunagi parimad muidugi olnud) on Euroopa tippudega mängudes juba korralik ohukoht, usun samuti, et sarnaselt Piquega saab ta aru, et kõigile on parem kui see aasta on viimane. Küll on minu arust Alba olnud vägagi tore vahetusmängija see aasta ja näidanud, et tema jalgades on jaksu küll.

              Kommentaar


                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                Küll on minu arust Alba olnud vägagi tore vahetusmängija see aasta ja näidanud, et tema jalgades on jaksu küll.
                Nõus, aga kahjuks on tema palk väga kõrge.

                Kommentaar


                  No nii, hea tunne, üle hulga aja jälle tiitel olemas. Nüüd tuleks leida veel mis iganes mis takistab euroopas otsustavates mängudes kollapsi ja sellest üle saada.

                  Kommentaar


                    Busquets läinud, Alba läinud...olid ilusad ajad. Mõlemale mehele SUUR AITÄH! Legendid.

                    Saaks nüüd mõned laenul olevad mehed ka müüdud, siis oleks juba palgafond natukene positiivsem (seniks kuni kogu palgafondi Messi tuleku peale panevad).

                    Kommentaar


                      Üle pika aja võib ka meie 2le tiimile kaasa elada. Nimelt on jõutud Segundasse pääsemise playoffi, kus vastamisi Real Madridi duubel, niiet omapärased El Classicod ees ootamas.
                      Mallorca vastu võeti kindel võit, head mängu jääb varjutama Baldele tehtud vastik viga, mis päädis mehe vigastuse ja Mallorca mehe punase kaardiga.
                      Fati 2 väravat ja Gavilt veel kena mammu otsa. Ilus hüvastijätt Busquetsi ja Albaga ning ajutine hüvastijätt ka Camp Nouga, mis läheb nüüd remonti.

                      Kommentaar


                        Gündogan on siis suht kindel teema?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Gündogan siis vabaagendina olemas, igati hea liigutus, tõenäosus, et sobitub tiimi on ikka keskmiselt märksa kõrgem ja noortele juurde ka võitjamentaliteediga kogenud mees, väga vinge.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                            Gündogan siis vabaagendina olemas, igati hea liigutus, tõenäosus, et sobitub tiimi on ikka keskmiselt märksa kõrgem ja noortele juurde ka võitjamentaliteediga kogenud mees, väga vinge.
                            Kelle neeru te maha peate müüma, et teda registreerida ?

                            Kommentaar


                              Suurepärane täiendus Barca poolt vaadatuna. See pole küll long term projekt, aga on teada et 2 hooaega saab maailma tippklassi kasutada. Siis äkki hakkab vanus selga sõitma ja suva sest siis on vb üldse uued tuuled.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Wingback Vaata postitust
                                Suurepärane täiendus Barca poolt vaadatuna. See pole küll long term projekt, aga on teada et 2 hooaega saab maailma tippklassi kasutada. Siis äkki hakkab vanus selga sõitma ja suva sest siis on vb üldse uued tuuled.
                                Kesse? Romeu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X