320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Tshelski mäng on ju 2 nädala pärast? Igastahes, ega Valenia võitu väärt plnd küll muarust. Aga mis teha. Valdes tahab ka vahetevahel silma paista...
    Uskuge mind, järmgisest nädalast hakkavad võidud jälle pihta :P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Hea vähemalt, et enne Chelsea\'t on mäng Betisiga, loodame, et seal saab meeskond ennast korralikult häälestada ja jälle võiduteele asuda.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        kas tõesti täna platsil olnud mängijad ei käi trennides, kus harjutatakse rünnaku tegevust. järjekordselt sama jama, et üks vend, kes palliga hakkab ettepoole suruma, liigub täpselt nii kaua kuni kaitsjate müüri vastu põrkub. samuti on viimasel ajal saanud populaarseks rünnaku ürituseks see, et keegi kaitsjatest peksab oma poolelt pika palli vastase kasti lähedusse, kus see langeb vastaste saagiks. kus on meie ilus loov jalgpall, mida kõik siin eelmise aasta lõpus kiitsid, poole hooajaga ideed otsas?
        ega midagi selle mängu kohta öelda pole ka, ilmekamalt iseloomustab seda valencia värav ehk barca poolne abitus. vallatakse kõvasti rohkem palli, aga sellega ei suudeta midagi ette võtta.
        loodame siiski, et ronny ja deco ning messi tagasi tulekuga saabub ka teravus. lootus sureb viimasena kaitsega on samuti ikka probleeme, peale puyoli on teistel ikka raskusi.
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas sepakas


          kas tõesti täna platsil olnud mängijad ei käi trennides, kus harjutatakse rünnaku tegevust. järjekordselt sama jama, et üks vend, kes palliga hakkab ettepoole suruma, liigub täpselt nii kaua kuni kaitsjate müüri vastu põrkub. samuti on viimasel ajal saanud populaarseks rünnaku ürituseks see, et keegi kaitsjatest peksab oma poolelt pika palli vastase kasti lähedusse, kus see langeb vastaste saagiks. kus on meie ilus loov jalgpall, mida kõik siin eelmise aasta lõpus kiitsid, poole hooajaga ideed otsas?
          ega midagi selle mängu kohta öelda pole ka, ilmekamalt iseloomustab seda valencia värav ehk barca poolne abitus. vallatakse kõvasti rohkem palli, aga sellega ei suudeta midagi ette võtta.
          loodame siiski, et ronny ja deco ning messi tagasi tulekuga saabub ka teravus. lootus sureb viimasena kaitsega on samuti ikka probleeme, peale puyoli on teistel ikka raskusi.
          karmid aga õiglased sõnad. ausalt öeldes ega eriti ei taha küll kuulda, et jälle mõni ründetäht juurde tuuakse, pigem vajab kaitseliin tugevust
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            tglt ei maksa ju teil paanitseda midagi. 6 pointsa edu, mis on tegelikult üsna soliidne. Ning tegelikult üsna võrdne mäng tabeli teisega. Muidugi võib olla harjunud kõigist kõvasti üle sõitmisega, kuid loota, et kõik aeg niimoodi tehakse, on naiivsus. La Liga tiitel on teil sisuliselt käes.

            Samas meenutas mulle hetke Barca mäng nii kahe aasta tasgut Barcat, kus mindi suure mühinaga nii 30 meetri peale ning sealt ei otsitud enam eriti rünnakujätku, vaid pommitati lihtsalt peale. Või oli see isegi eelmise hooaja alguses. Enivei Valencia on alati väga osav mängu tapja ning üks Valdesi kala vedas meeskonda alt.

            Chelski vastu läheb sellise mänguga kindlasti raskeks, sest tegelikult on Barcal meeletult nimekas kaitseliin, kuid jääb puudu jälle sellest samusest DMC-st, kes toetaks keskkaitset.
            Samas on mul siiski mingi sisetunne sosistamas, et Realil on sel hooajal Euroopas suuremad edulootused kui Barcal.
            ja täiesti ebavajalik detail.. et van Bommel peaks klubi vahetama, sest talle ei sobi see lilla-punane kostüüm üldse selga..

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Karla

              Ja ma juba ootan kuna ha2 parastama tuleb.
              Ootan ikka Chealsi võidu ka ära siis magusam

              mida ikka parastada see esimene kord oli lihtsalt teie enda Barca venna sõnad Reali postis

              Ei ma ikka loodan et Teie meeskond vormi saab sest mis saab olla parem, kui kõrgtasemel jalgpall ja eriti seda eelmise aasta mälestustest.... võidab parim.
              OK, KICK OFF

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas dannar


                ja täiesti ebavajalik detail.. et van Bommel peaks klubi vahetama, sest talle ei sobi see lilla-punane kostüüm üldse selga..
                Njah, olen ka seda viimaste mängude järel arvama hakanud. Hooaja alguses tegi mees mõned head mängud, aga nüüd näeb teda peaaegu ainult siis kui ta vastasele vea teeb või välja vahetatakse. Väga hea mängumees, aga tundub, et ei sobi siia võistkonda nii hästi kui peaks.
                Eilsest muidugi mõneti kurb, kaotasime mängu mitte valencia ei võitnud. Viik oleks loogiline tulemus olnud.
                Aga teisest küljest, mul pole pikka aega mängu vaadates nii põnev olnud kui eile. Vastane oli Valencia, platsil olid tabeli 2 esimest ning vahe hakkab vähenema (nüüd siis on põhimõtteliselt vaid 5 punkti eduseisu) mis toob ka pinget sisse ja ka mäng oli iseenesest väga võitluslik ja huvitav. Üsna igavaks hakkas juba kiskuma kui isegi sita mänguga pandi järjekordne ohver paika. Kui ikka enne oma lemmikute mängu algust kõhus seda imelikku tunnet ei teki, siis pole see päris õige asi.

                Jalgpallihaigla liige

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas dannar
                  La Liga tiitel on teil sisuliselt käes.
                  no kuule...vara veel...

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Jajah.

                    Kurb, aga tõsi.
                    Villa on suht hea, ma vaatan.
                    Aga küll Barcelona nüüd kokku võtab.
                    Kas keegi oskaks öelda, kuna viimati mängisme täies koosseisus?
                    Alati on keegi puudu, kas Eto\'o, Ronnie, Deco või keegi muu.
                    Xavi võiks tagasi tulla.
                    Oleks Xavi meil olnud, oleks me juba La Liga võitjad pmtselt

                    Aga loodame parimat!

                    //: Vaatasin väravat.
                    No, haige viga. Just sellisel ajal ja Valencia vastu.
                    Kahju. Ma ei saanud aru, mida ta õige mõtles sellel ajal. Oli ju selgelt näha, et Villa läheb peale.
                    Aga jah, eksmine on inimlik. Aga valel ajal.
                    Villa nagu realiseeris ka päris sitasti

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Jah, jama. Siiski ei tasu alahinnata Xavi puudumist (ka edaspidi terve see hooaeg) ja kui nüüd veel vaadata, et puudu olid ka Ronaldinho, Deco ja Messi, siis on kaks liiga kaotust järjest andestatavd. Ja ega kui Eto\'o on harjunud Ronnie, Xavi, ka Deco söötudega siis ta üksi nüüd imet ei tee. Igatahes on mäng Betisiga tähtis.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas dannar


                        tglt ei maksa ju teil paanitseda midagi. 6 pointsa edu, mis on tegelikult üsna soliidne. Ning tegelikult üsna võrdne mäng tabeli teisega. Muidugi võib olla harjunud kõigist kõvasti üle sõitmisega, kuid loota, et kõik aeg niimoodi tehakse, on naiivsus. La Liga tiitel on teil sisuliselt käes.

                        Samas meenutas mulle hetke Barca mäng nii kahe aasta tasgut Barcat, kus mindi suure mühinaga nii 30 meetri peale ning sealt ei otsitud enam eriti rünnakujätku, vaid pommitati lihtsalt peale. Või oli see isegi eelmise hooaja alguses. Enivei Valencia on alati väga osav mängu tapja ning üks Valdesi kala vedas meeskonda alt.

                        Chelski vastu läheb sellise mänguga kindlasti raskeks, sest tegelikult on Barcal meeletult nimekas kaitseliin, kuid jääb puudu jälle sellest samusest DMC-st, kes toetaks keskkaitset.
                        Samas on mul siiski mingi sisetunne sosistamas, et Realil on sel hooajal Euroopas suuremad edulootused kui Barcal.
                        ja täiesti ebavajalik detail.. et van Bommel peaks klubi vahetama, sest talle ei sobi see lilla-punane kostüüm üldse selga..
                        No ma räägin, paanikaks ple veel põhjust. Kui nüüd Betisiga mäng ka raskeks läeb ja Chelsea käest sauna saadakse, vot siis peab vesi ahjus olema. Ja see, et ptääga ple ründes loomingulisust, no suurim loominguga mängijad on ka viimasel ajal väljas olnud. Betisiga mäng peaks olema enam vähem täis koosseisus (va. Xavi, kes mudugi on üks tähtsamaid barca mängijaid, koos temaga oleks rünnakud ja ka kaitse tegevus keskväljal kõvva parem). Kindel on igastahes see, et Betisi mäng on ülitähtis. Chelsea mänguks on mul üle 100 kr vahel ja ma EI kavatse võlgu jääda

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Umm, ega Xavist pole juttu olnud?

                          Ma mäletan veel seda ka, et Valdes on olnud Villale päris helde.
                          Eelmises mängus kinkis ka ilusa palli talle ju.

                          Parimad sõbrad vms?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Larsson siis Reutersi andmeil sellest suvest Helsingborgi mangija loplikult
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              No jah, seda Larssoni värki oli juba suht ammu teada tegelt.
                              Aga sitt uudis on see, et tänasel treeningul sai paugu Puyol, a ma ei tea, kui tsõine vigastus on. Belletti jättis ka trenni pooleli põlvevalude pärast. Seega kui mõlemad näiteks üleomme ei mängi, siis on ikka väga sitt seis ja kui Puyol sai pikaajalise vigastuse ja Chelsea vastu ei mängi, vot siis on küll paanikaks põhjust :S
                              Messi suutis ka väikse sörgi täna teha ja natukene palli kõksida - ei tea, kas saab kolmap. piisavalt terveks.
                              Betisi vastu jääb kaitse kuidagi väga hõredaks... :S

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Oleks võinud kaitsesse osta kellegi.
                                Või keskele kasvõi.

                                XAVI võiks tagasi tulla!!!!1
                                Võiks nagu Betise soojenduseks enne Chelsea mängu võtta.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X