320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Barca-Freddy


    Algselt postitas Karla


    Ronaldinho jääb vist Zaragoza mängust eemale, sest tal väike vigastus.
    Kust sa seda lugesid? Paha lugu küll...Zaragozaga läeb kindlasti raskeks. Temaga või ilma, raskeks igatepidi.
    http://www.fcbarcelona.com/cat/notic...06022318.shtml

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Karla


      Algselt postitas Barca-Freddy


      Algselt postitas Karla


      Ronaldinho jääb vist Zaragoza mängust eemale, sest tal väike vigastus.
      Kust sa seda lugesid? Paha lugu küll...Zaragozaga läeb kindlasti raskeks. Temaga või ilma, raskeks igatepidi.
      http://www.fcbarcelona.com/cat/notic...06022318.shtml
      Karla, ma ei teadnudki, et sa kataloonia keeles uudiseid loed
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'



        Kindel punane ju!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          kurat seda esimest olukorda pole näinudki, a nüüd küsiks, miks kohtunik selle olukorra eest punast ei andnud?
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas sepakas


            kurat seda esimest olukorda pole näinudki, a nüüd küsiks, miks kohtunik selle olukorra eest punast ei andnud?
            Peakohtunik vist ei näinud seda olukorda, mida äärekohtunik tegi, ei tea, igatahes Messi veel näitas, et tal püksid olid katki tõmmatud (või õigemini need alumised retuusid), minu meelest ka selge punane, mees läks jalatald ees vastu Messi põlve! Nii et Del Horno lahkumist ei saa pidada Chealsea ebaõnneks vaid pigem Barca ebaõnneks, et seda varem ei juhtunud. Mis puudutab Geremi ja Ismael olukordade võrdlust siis olen Sepakaga täiesti nõus.
            Kuna keegi vist pole maininud siis ma tahaks esile tuua ühe Valdese supertõrje, põhimõtteliselt Drogmaga üks-üks olukorrast!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Neth


              Kas mitte ei olnud koguni nii, et kui pall liigub värava suunas ja seejärel vastu kaitsemängija kätt põrkab (ükskõik kas tahtlikult või mitte), siis on kindel penalt?
              Selliseid nüanse ma hetkel veel ei tea, aga kuna teema mind hetkel huvitab siis püüan uurida.
              sepakale teadmiseks, et kordust nähes mu arvamus Geremi olukorra õigsuses muutus(isegi postitasin selle).
              Ismaeli olukord vilistati tahtlikkuse seisukohalt täiesti õigesti, sest nagu ütlesid oleks ta saanud selle plokeerida ka kehaga, aga näed võttis käe appi.

              Edit: jutuajamises ühe(rõhutan, et ühe) kohtunikuga sain sellise nägemuse, et kastis käegamängu puhul tuleb penalti anda tahtlikkuse ja mittetahtlikkuse järgi. Tahtlikkust saab hinnata käe loomuliku positsiooni järgi. Tavaliselt hoitakse neid puusade kõrgusel, mitte nagu Geremi või võitluse korral lükatakse õhku, mitte võitluseta nagu Geremi. Oluline on ka vaadata kas pall leiab käe või käsi(Ismaeli) leiab palli.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Jasper


                Algselt postitas Neth


                Kas mitte ei olnud koguni nii, et kui pall liigub värava suunas ja seejärel vastu kaitsemängija kätt põrkab (ükskõik kas tahtlikult või mitte), siis on kindel penalt?
                Selliseid nüanse ma hetkel veel ei tea, aga kuna teema mind hetkel huvitab siis püüan uurida.
                sepakale teadmiseks, et kordust nähes mu arvamus Geremi olukorra õigsuses muutus(isegi postitasin selle).
                Ismaeli olukord vilistati tahtlikkuse seisukohalt täiesti õigesti, sest nagu ütlesid oleks ta saanud selle plokeerida ka kehaga, aga näed võttis käe appi.
                Aga mis arvad seda, kui Terry kukkus karistusalas Messile peale.

                Ka ju penalt?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas MaRtin_12


                  Algselt postitas Jasper


                  Algselt postitas Neth


                  Kas mitte ei olnud koguni nii, et kui pall liigub värava suunas ja seejärel vastu kaitsemängija kätt põrkab (ükskõik kas tahtlikult või mitte), siis on kindel penalt?
                  Selliseid nüanse ma hetkel veel ei tea, aga kuna teema mind hetkel huvitab siis püüan uurida.
                  sepakale teadmiseks, et kordust nähes mu arvamus Geremi olukorra õigsuses muutus(isegi postitasin selle).
                  Ismaeli olukord vilistati tahtlikkuse seisukohalt täiesti õigesti, sest nagu ütlesid oleks ta saanud selle plokeerida ka kehaga, aga näed võttis käe appi.
                  Aga mis arvad seda, kui Terry kukkus karistusalas Messile peale.

                  Ka ju penalt?
                  Selle toimumise hetkel ei suhtunud ma Messisse just kõige objektiivsemalt, sest tema andetut näitlemisoskust märkasin koheselt. Ja näitlemist ma vihkan.
                  Kui minu arvamus sulle oluline on siis postita siia mõni hea videomaterjal ja ma uurin üle ja annan teada, mis arvan.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Video on siin

                    Üldiselt, ei tea jah, tundus küll, et teeskles. Vaata seal sekundikese ringi, enne, kui veerema hakkas. Aga ega see pm ei vähenda vea väärtust ju. Del Horni mõtles, et ta on hoki väljakul. Mourinho oli selgelt andnud talle mänguks ühe ainsa juhendi - retsida Messit. Seda oli algusest peale näha. Juba selle punase kaarti juhtumi alguses tahtis Horno talle täiega kossi taguda, aga ei saanud täielikult pihta ja siis Messi vaid koperdas, Messi kaotas palli, kuid võitles ilusti tagasi, lüpsis Robbeni ja Horno sõitis jõhkralt sisse. Kohe peale vilet olid kõik mängijad nende ümber. Arvatavasti nägid nad ise ka, et sellise vea est tuleb karmim karistus ja oli hullem paanika kohe. Kuigi kohtunik plnud peale vile puhumise midagi veel teinud.

                    -edit- Ja mida see Robben seal veel üldse hüppas? 2 nädalat tagasi sai vend peaaegu, et Oscari Liverpooli vastu teesklemise eest, mille tulemusena vastane punase sai.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Jasper

                      Selle toimumise hetkel ei suhtunud ma Messisse just kõige objektiivsemalt, sest tema andetut näitlemisoskust märkasin koheselt. Ja näitlemist ma vihkan.
                      Kui minu arvamus sulle oluline on siis postita siia mõni hea videomaterjal ja ma uurin üle ja annan teada, mis arvan.
                      ma ütlen seda ka siin teemas, et näitlemine pole sugugi halvem, kui mõne mängija taktika korduvalt vastast julmalt maha sõita ning \"töödelda\". Del Hornole oli see juba mitmes kord Messile lihtlabaselt sisse sõita ning ju sai noorel poisil kõrini ja mõtles, et teeb Hornole tagasi ning selle tagajärjel läkski Horno dušši alla. Kas Messi pidi siis ootama, et äkki tuleks Del Horno kolmandat korda ka jalatald ees põlve, et saaks ikka kohe karjääri alguses oma 6 kuuline mängupaus välja teenida?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Kes üldse ütleb, et see rullumine pärast sissesõitmist punase kaardi puhul otsustavaks sai? Võib-olla oleks kohtunik ka niisama punase ära andnud
                        Aga kui pikalt Gallas väljas on? Kas korduskohtumiseks on ta tagasi? Kui ei ole, siis huvitav, kes neil see kolmas vasakkaitse oleks?
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas dannar


                          Algselt postitas Jasper

                          Selle toimumise hetkel ei suhtunud ma Messisse just kõige objektiivsemalt, sest tema andetut näitlemisoskust märkasin koheselt. Ja näitlemist ma vihkan.
                          Kui minu arvamus sulle oluline on siis postita siia mõni hea videomaterjal ja ma uurin üle ja annan teada, mis arvan.
                          ma ütlen seda ka siin teemas, et näitlemine pole sugugi halvem, kui mõne mängija taktika korduvalt vastast julmalt maha sõita ning \"töödelda\". Del Hornole oli see juba mitmes kord Messile lihtlabaselt sisse sõita ning ju sai noorel poisil kõrini ja mõtles, et teeb Hornole tagasi ning selle tagajärjel läkski Horno dušši alla. Kas Messi pidi siis ootama, et äkki tuleks Del Horno kolmandat korda ka jalatald ees põlve, et saaks ikka kohe karjääri alguses oma 6 kuuline mängupaus välja teenida?
                          Minu meelest peaks sellesse \"töötlemisse\" sekkuma kohtunik. Kui ta seda ei tee siis on see tema viga. Isiklik viha tekkis mul Messi vastu, kuna olin eelnevalt tähelepannud, et tema ei kasuta näitlemist ja selle pärast teda kiitnud, aga siis äkki juhtus see olukord ja tundsin ennast petetuna.

                          Edit:kui arvad, et näitlemine pole sugugi parem ehk võrdne \"töötlemisega\" kas siis oleks pidanud ka Messile punase andma või saab ka tema oma väärteo lihtsalt andeks nagu Del Horno eelnevalt(enne punast) oli saanud?
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas daywalker


                            Kes üldse ütleb, et see rullumine pärast sissesõitmist punase kaardi puhul otsustavaks sai? Võib-olla oleks kohtunik ka niisama punase ära andnud
                            Aga kui pikalt Gallas väljas on? Kas korduskohtumiseks on ta tagasi? Kui ei ole, siis huvitav, kes neil see kolmas vasakkaitse oleks?
                            3.vasakkaitsja peaks wayne bridge olema, aga ta vist alles tuleb vigastusest tagasi vms.
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Bridge peaks nagu hooaja lõpuni Fulhamis laenul olema

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas Saarlane


                                Bridge peaks nagu hooaja lõpuni Fulhamis laenul olema
                                sorri, vist jah on nii, vaatasin chelsea kodulehelt seda infi, ei pannud tähele. äkki siis robert huth, kuigi ta keskkaitsja. või siis keegi reservidest
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X