320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Merk kohtunikuna tegi väga head tööd, pennal oli muidugi üsna suur ämber (ainuke tõsisem eksimus vist), aga see õnneks ei muutnud midagi. Võit oleks muidugi paberil ilusam olnud, aga no pole häda, vähesed leiavad, et barca edasipääsu ei väärinud. Mulle meeldis, et kohtunik ei lasknud end tähtsast ning närvilisest mängust mõjutada lasta. Sai kohe mängu algul kontrolli enda kätte. Kerged tõuked vilistas vigadeks kiirelt ära ja närviline toorutsemine (mida eeldasin pisut) jäi ära. Ses suhtes oli nauditav mäng.
    Kogu meeskond mängis ikka eile väga hästi, Rijkaard üllatas mind taktikaliselt, väga targalt mängitud (või siis äkki Chelsea polegi tegelt nii tugev meeskond). Eriti meeldis mulle Motta mäng, mees tegi ikka hingega tööd. Juudi pojad pookisid muidugi teda kõvasti, nii et vahepeal oli juba tunne, et mees lahkub jälle longates minema ja ravib end paar kuud.
    Ühest teada tuntud mehest ei hakkaks vast üldse rääkimagi, pure genius.
    Kahju on muidugi Messist ja Puyolist, loodetavasti ei pea me siis järgmist CL mängu raske vastase vastu võõrsil mängima.
    Nüüd tuleb siis koduliigas endale hooaja lõpuks olukorda kergemaks tegema hakata. Juba sel nädalavahetusel siis raske mäng võõrsil Osasuna vastu.
    Jalgpallihaigla liige

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Barca sai endale veerandfinaali vastaseks Benfica.
      Minu arust üks kergemaid vastaseid. Kuigi nad on võitnud ManU\'t ja Liverpooli, ei usu, et nad suudavad Barcast üle käia kuigi kindel ei või milleski olla.
      Kokkuvõttes olen rahul looseiga.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        no loosimistulemused oli täpselt sellised, mida lootsin. arsenal kokku juvega, lyon milaniga ning ajax/inter villarealiga. samuti saab barca nii veeranfinaal paaris teise mängu kodus mängida, kui ka edasipääsu korral poolfinaalis. ainuke, mis ei läinud nii nagu lootsin, et poolfinaali vastane tulnuks ajax/inter vs villareal paarist, lyon milan on kõige tugevam paar. samas tiitli võiduks peabki tugevaid võitma nii, et pole midagi. samuti on barca kodumeeskond finaalis, kui suudetakse kadalipp korralikult läbida.
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas lorenzo


          Messist oleme siis kuu aega ilma

          arvatavasti ei saa ta siis ka veerandfinaalis kaasa teha
          lisaks Benfica-mängule ei saa ta kaasa teha ka Reali Madridiga mängus suure tõenäosusega..

          krt, miks küll Benfica veidi vastandlikud tunded, sest nagu tulevane kodulinn ja võib öelda et tiim peale Barcat

          huvitav on ka see, et Benficas mängivad hetkel 2 ex-azulgranat- Simao ja Geovanni, kes on meie fännidel hästi meeles ja seda positiivses mõttes. see \"kotkaste\" brasiilia-kaitseliin on ka paras pähkel, parim mida ma näinud olen brasside esituses
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas lorenzo


            Algselt postitas lorenzo


            Messist oleme siis kuu aega ilma

            arvatavasti ei saa ta siis ka veerandfinaalis kaasa teha
            lisaks Benfica-mängule ei saa ta kaasa teha ka Reali Madridiga mängus suure tõenäosusega..

            krt, miks küll Benfica veidi vastandlikud tunded, sest nagu tulevane kodulinn ja võib öelda et tiim peale Barcat
            Mis mõttes kodulinn? Sinu?

            Igatahes olen loosiga rahul, suht hea. Kõige parem valik oleks olnud.

            Igatahes, palju õnne Samuel Eto\'o\'le!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              No minu arust vaat et kõige ebasobivam vastane. Vastandikele tunnetele lisandub veel benficat dirigeeriv hollandlane, kes ka Barcelonas legend. Omas ta ju mäletatavasti väga tähtsat rolli kui viimati CL võit vormistati.
              Tugevuse järgi on muidugi raske vastast hinnata. Selle järgi oleks olnud vast kõige ebasobivam pratsuse meister, kes näitab väga ilusat mängu. Loodetavasti saab nendega siis poolfinaalis madistada.
              Jalgpallihaigla liige

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Aff


                viimati CL võit vormistati.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Jasper


                  Algselt postitas Aff


                  viimati CL võit vormistati.
                  Mis sul viga hakkas?
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas daywalker


                    Algselt postitas Jasper


                    Algselt postitas Aff


                    viimati CL võit vormistati.
                    Mis sul viga hakkas?
                    Kas viimati ei eelda saavutuse mitmekordsust? Puhtalt nii eesti keele seisukohalt. Või on Barca vennad(Aff) nii kõvad sellid, et väidavad, et üle ühe karika pole neil kuna ülejäänud on jäänud \"vormistamata\"?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Jasper


                      Algselt postitas daywalker


                      Algselt postitas Jasper


                      Algselt postitas Aff


                      viimati CL võit vormistati.
                      Mis sul viga hakkas?
                      Kas viimati ei eelda saavutuse mitmekordsust? Puhtalt nii eesti keele seisukohalt. Või on Barca vennad(Aff) nii kõvad sellid, et väidavad, et üle ühe karika pole neil kuna ülejäänud on jäänud \"vormistamata\"?
                      no mind eriti ei huvita mis midagi eeldama peaks. Aga jah, ma mõtlesin, et peale 92 aastat on jõutud vaid korra finaali ja siis jäi tõesti sellest vormistamisoskusest tõsiselt vajaka, täitsa 5 väravat (kui mul hallollus pada ei aja) jäid meisterdamata. Aga sulle see kindlasti meeldis.
                      Jalgpallihaigla liige

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas Aff
                        No minu arust vaat et kõige ebasobivam vastane. Vastandikele tunnetele lisandub veel benficat dirigeeriv hollandlane, kes ka Barcelonas legend. Omas ta ju mäletatavasti väga tähtsat rolli kui viimati CL võit vormistati.
                        Nüüd ju absoluutselt teised mängijad ja teine õhkkond.
                        Treenerid mõlemad Hollandlased eks? Ja võõrmaades. Nõutud vennad.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas MaRtin_12



                          Treenerid mõlemad Hollandlased eks? Ja võõrmaades. Nõutud vennad.
                          Mõlemad olid kunagi koos keskkaitsjad oranjede ridades. Aga Sacchil oli oma nägemus
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas MaRtin_12


                            Algselt postitas Aff
                            No minu arust vaat et kõige ebasobivam vastane. Vastandikele tunnetele lisandub veel benficat dirigeeriv hollandlane, kes ka Barcelonas legend. Omas ta ju mäletatavasti väga tähtsat rolli kui viimati CL võit vormistati.
                            Nüüd ju absoluutselt teised mängijad ja teine õhkkond.
                            Treenerid mõlemad Hollandlased eks? Ja võõrmaades. Nõutud vennad.
                            Ronald Koeman on Barca fännide jaoks ikka erilisel kohal ja ka seekord võetakse ta ilusti vastu ma usun. Valiti ta ka minu mäletamist mööda üsna hiljuti ka sümboolsesse koosseisu.
                            Mina hakkasin näiteks Barcelona vastu huvi tundma siis kui Koeman sinna mängima kolis. Muidugi enne seda ma vanuse tõttu vist jalgpalli vahtimisest suurt aru ka ei saanud. See selleks.
                            Aga tema oli nimelt see, kelle ilusast trahvikast võideti 1992 Meistrite Karika finaalis lisaajal 1:0 Sampdoria klubi. Putsad millega ta selle kõmmutas ilutsevad praegu Barca muuseumis.
                            Jalgpallihaigla liige

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Ma ei tea, mind jättis enne loosimist suhteliselt külmaks, kes on vastane veerandfinaalis ja poolfinaalis, peale Chelsea alistamist on Barca meeskond, keda teised peaksid kartma, mitte vastupidi. Selge on see, et viimases \"kaheksas\" nõrku meeskondi ei ole aga siiski- Lyoni kiitmine ja soosikuks nimetamine on natuke liialdatud, PSV ei ole sel hooajal nii hea ja mis muid \"skaple\" on prantslased võtnud? Võit kesises vormis Madridi üle septembris ning viik novembri lõpus ja ongi kõik. Milani vorm on pidevalt paranenud ja Bayern võit oli vaieldamatul vägev tulemus aga siiski arvan, et ka nemad pole nii heas hoos kui 2004/05. Seega edasipääsu puhul ei hirmuta ükskõik kumb vastane, eelistaks siiski Lyon sest see oleks lihtsalt \"mouth watering match,\" kahe Brasiilia maestro eestvedamisel. Juve, Eurospordi kahtlase Top Clubs 24 edetabeli liider, oleks pidanud alla vanduma Bremenile, kes omakorda kaotas Barcale nii kodus kui võõrsil (5:1 agg.), nii et ka võimalik finaali vastane ei ole kindlasti kartmist väärt, võib-olla kujuneb hoopis poolfinaal tõeliseks võitja otsustajaks. Ning mis puutub Benficasse siis loomulikult on Koemani tagasitulek, nüüd juba vastasmeeskonna treenerina tore ja ka Simao saab astuda Camp Nou\'le, mees, keda ka mina mäletan mängivat kataloonlaste rivistuses aga vaieldamatu fakt on, et Barca on ülekaalukas soosik, vaadates jälle hooaja peale tagasi siis portugali meeskond kohtus D grupis kaks korda Villarealiga ja suutis ühe mängu viiki mängida ning teise hoopis kaotada. Kui rääkida sellest, et Benfica suutis ManU alistada siis tasub meeles pidada, et ühe mängu nad ka kaotasid inglastele, täpselt sama seisuga 2:1. Liverpooli võitmine näitab aga, et tegu on meeskonnaga mida tuleb võtta tõsiselt.

                              Nii et lõppkokkuvõtteks on minu, võib-olla veidike subjektiivne arvamus, et selge soosik sel aastal on Barca, jääme ootama nauditavaid veerandfinaali kohtumisi.


                              Força Barça

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                See meie-võitsime-neid-ja-nemad-põhimõtteliselt-järgmisi on väga lühinägelik arusaam. Ei ole vaja meelde vist tuletada, et ka eelmine aasta pasundasid kõik Chelsea-Barca mängu varjatud finaaliks ehk mõtteviis \"raskem on juba möödas\" pole ka kuigi edasiviiv. See, et Chelsea ületamine Barcast suursoosiku tegi on ilmselge ja minu seisukohalt väga hea. Peapretendendi koorem pole kerge

                                Lisan veel, et Psv oli minu meelest see aasta parem vähemasti Milani vastu.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X