320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    11 punktiline edumaa Ja ma pakuks Benfica vastu Sylvinhot kindlasti platsile, vähemalt mulle on mees muljet avaldanud, et siis kaitses Oleguer, Sylvinho ja keskel? võib-olla Gio, muidu on kaitsenimekirjas veel Damia Abella ja Sergio Rodri?!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Thomson


      11 punktiline edumaa Ja ma pakuks Benfica vastu Sylvinhot kindlasti platsile, vähemalt mulle on mees muljet avaldanud, et siis kaitses Oleguer, Sylvinho ja keskel? võib-olla Gio, muidu on kaitsenimekirjas veel Damia Abella ja Sergio Rodri?!
      kui veidi ulespoole vaatad, siis Damia loi just tana Santanderi eest varava
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Damia kõmmutab Santanderi eest kolle juba
        Rodri peaks küll kusagil reservis olema jah. Ma tean, et Motta on DM, aga no mis sa teed? Kui vaja CB-d. See on muidugi võimalus, et Gio ja Sylvinho mõlemad koos kaitses. Aga eks näis jah...

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Olegur liigub kindlasti keskkaitsesse ning Gabri võtab koha vast paremal tiival.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas PraS


            Olegur liigub kindlasti keskkaitsesse ning Gabri võtab koha vast paremal tiival.
            Pigem siiski Belletti läheb paremkaitsesse.
            Üks võimalus on mudugi võtta Rodri Barca B-st, kes on väga hästi mänginud. Kusjuures Barca B juhib kolmandat liigat hetkel ja kui hästi läeb, siis ollakse jrägmine hooaeg Secunda B-s. Aga no eks näis, mis Rijkard välja nuputab.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas PraS


              Olegur liigub kindlasti keskkaitsesse ning Gabri võtab koha vast paremal tiival.
              Kahtlane kas Rijkaard annab Gabrile nii tahtsas mangus voimaluse, sest mees alles paranes vigastusest
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Mul endal oli särk suur
                Kas keegi barca särki taab osta v uhiuus 400<eek xl ronaldinho:d
                Ei tea jah mis kaitsest saab aga loodame kõike head benfica vastu:P

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Kuigi ma ise vast ei osta särki, aga on away või home särk?

                  Mudu Rodri kutsuti omseks meeskonda. Võiks näha nüüd 2 liigamängu Oleguer-Rodri CB paari, et vennad natukene kohaneksid olukorraga ja Puyol RB. Aga nii võib jällegi punkte kaduma minna. Ei oskaksi Rijkardi asemel midagi teha

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Barca-Freddy
                    Aga nii võib jällegi punkte kaduma minna.
                    Ei või.
                    Järsku uus imepaar?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas r0bert13


                      Algselt postitas Leftforward


                      Barca on täiega tuus klubi eriti Rivaldo mulle meeldib!
                      kas rivaldo on barcas we? sry loll küsimus aga jah huvitama hakkas
                      sa oled vist lehekuljega eksinud, vaata mis ajal see postitus tehtud on!
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        koolivaheaeg käes ju. miks siis mitte kogu teemat algusest alates läbi lugeda ja vanu postitusi tsiteerida.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Maailma parim jalgpallur sai täna aasta vanemaks. Soovime talle jõudu, jaksu ja kõike muud. Säragu tema täht 26ndas eluaastanumbris erksamini kui kunagi varem.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas coco


                            Maailma parim jalgpallur sai täna aasta vanemaks. Soovime talle jõudu, jaksu ja kõike muud. Säragu tema täht 26ndas eluaastanumbris erksamini kui kunagi varem.
                            Jajah!
                            ELAGU RONALDINHO!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Täna on oodata tulist heitlust getafe vastu
                                Larson vist ei mängi kuna anti puhkust ees tulevateks mängudeks_P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X