320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Robinholt hea sööt ronaldole.
    PEAAEGU SULUSEIS OLI

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      loodetavasti Motta ei teinud omale tosiselt viga. hapu oleks kull nonda kolmapaeval mangida
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Karla


        Robinholt hea sööt ronaldole.
        PEAAEGU SULUSEIS OLI
        peaaegu on sama mis polekski, aga jah hea sööt oli kül:P
        kül barca teise veel ära lööb ja hea kui ka 3 kolli:P

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Poolaeg 1-1:

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas Nurmekas


            Algselt postitas lorenzo


            no ma olen lapakaga restos hetkel ja tsekin wifiga, ikka funkab
            Mis see minimaalne ühenduse kiirus peaks olemas antud asja vaatamise jaoks?
            Ma Sopcasti ja PPstreami/-livega küll ei saa vaadatud, heal juhul läheb hirmsaks bufferdamiseks.
            mul siin wifil kiirus muidu 36-48mbps, ei kujuta ette mis voiks miinimum olla
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Karla


              Robinholt hea sööt ronaldole.
              PEAAEGU SULUSEIS OLI
              Robinho oli juba vahetuses selleks ajaks

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Nurmekas


                Algselt postitas lorenzo


                no ma olen lapakaga restos hetkel ja tsekin wifiga, ikka funkab
                Mis see minimaalne ühenduse kiirus peaks olemas antud asja vaatamise jaoks?
                Ma Sopcasti ja PPstreami/-livega küll ei saa vaadatud, heal juhul läheb hirmsaks bufferdamiseks.
                Ma vaatan PPLIVE-ga ja pilt on ideaalne ja kordagi pole bufferdanud ka

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas lorenzo


                  loodetavasti Motta ei teinud omale tosiselt viga. hapu oleks kull nonda kolmapaeval mangida
                  paistab, et siiski on 3 nadalat audis. notramaeivoi
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Aga, kas Edmilson kolmapäevaks saab terveks?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      1:1. Mis siin ikka rääkida - Barca oli Realist ikka üle II poolajal. Realil polnud ühtegi võimalust kah. No kindlasti oli Reali mängupilt selle sitt et 10-kesi mängiti.
                      Barcal oli ka paar hääd võimalust. Kahju, et Larsson 1-1-le ära ei löönud, Giulyil oli ka hea võimalus ära lüüa, kuid Casillas oli tasemel. Lisaajal oli Larssonil hää võimalus peaga, kuid löök lendas väravast mööda. Kokkuvõttes ei saa viigiga rahul olla.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        kui siiani võis arvata, et suurimaks takistuseks meistrite liiga võitmisel saab olema kaitse probleemid, siis nüüd, kui imelik see ka poleks, on selleks rünnak. kolmas mäng järjest ei suuda me väravat lüüa (pennal ei lähe arvesse), ise mängu täielikult kontrollides. rijkaard võinuks lõpus proovida näiteks maxi´t, kellel peaks olema suur nälg ja tahtmine ründes rabada. rünnakul puudub teravus, liiga ümmargune. kaitse oli täna suht norm, kui välja arvata see värav. kõige rohkem ajabki närvi, et lasti end üle joosta ronaldo poolt miks üldse mängitati vigast mottat, see mäng polnud nii tähtis, kui kolmapäevane.

                        ok tulemusega võib muidu rahule jääda, kui ei teaks, kuidas me mängu omasime, järjekordselt
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Normaalne ... viik, kuigi oleks võinud ikka skoorida rohkem.
                          Statistika oli ikka päris masendav Reali poolt vaadatuna aga usun, et nad on viigiga suht rahul.
                          Ja kui keegi kusagilt selle mängu torrenti leiab, siis võiks siia ka selle panna. Esimene poolaeg jäi raisk nägemata
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas daywalker


                            Normaalne ... viik, kuigi oleks võinud ikka skoorida rohkem.
                            Statistika oli ikka päris masendav Reali poolt vaadatuna aga usun, et nad on viigiga suht rahul.
                            Ja kui keegi kusagilt selle mängu torrenti leiab, siis võiks siia ka selle panna. Esimene poolaeg jäi raisk nägemata
                            http://www.fbtz.com/forum/showthread.php?t=49607

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Jäi endal seekord nägemata, aga küll hailaidid vaatan üle.

                              Carlos pani hästi, hahaha
                              Aga Ronaldo pani klassi
                              Ronaldinho näitas oma Joy\'d seekord
                              Motta sai tõsiselt viga jälle? krt.
                              Vaatab, mis edasi saab.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                kuulge, tiitel käes. rõõmustagem.
                                Eile Hiiu pubis jäi kommentaaridest kõrvu, et Motta tõmbas lihase ära ja nüüd 3 nädalat väljas. Sitt lugu noh.
                                Aga mängust nii palju, et minu arust lõi Real vaid korra peale ja see oli see meie välja õpetatud fattyboy ilus sooritus. Ja Carlos on ikka eriline pärdik - 2 kollast mulisemise eest, tubli sooritus.
                                Aga mina ei saa aru, miks Frank seda kameruni mängus hoiab, no mees on vormist väljas, võiks ju sinna ette mõnikordki Maxi asetada.
                                Kuulge, ja see viimane vahetus? Gabri keskkaitsesse, veider.
                                Aga no hea mäng oli ikkagi, kolmapäevaks parajalt hea peaproov.
                                Jalgpallihaigla liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X