320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Barca-Freddy


    Algselt postitas lorenzo


    Algselt postitas Barca-Freddy


    No ei tea, pigem ikka peaks ostma oskusi ja vajalikkust silmas pidades.
    Aga mäng on käind 13 minti ja seis ikka 0-0.
    kas foorumlased siin kahtlevad Bommeli vajalikkuses?
    Eiei. Ma ei rääkinud siin BOmmelist. Ja ta saadi pealegi tasuta, niiet igati hea diil. Aga seda \"asiaat katalooniasse\" kampaaniat silmas pidades rääkisin oskuste vajalikkusest. Et ikka peaks ostma vajalikku meest, mitte niisama kommertsi vms asja pärast lihtsalt üks mängija endale sokutada.
    Bommel on hea mägnija, aga Hispaania liiga ja Barca stiil ple tema jaoks kõige õigemad...samas kui ta maha müüakse, siis saab üsna kõva papi ta eest. Kui ei müüda, siis on ta hea asendus põhimeestele keskväljal.
    no ma ei tea, minu arust pingutate siin ule selle bommeliga. asi on ju see, et ta oli psv-s nonda nahtav luli, barcas on lihtsalt uhtlasem meeskond. ja samas kuda hinnata mis stiil kellele sobib? minu arust bommel on taitsa hasti hakkama saanud. samas voiks ju kusida kas beckhami jaoks on ikka la liga oige? minu arust pole ka tema ju see mis ta oli kunagi manus. nii et suht kahtlane see vaidlus. ja kes siis oleks parem bommeli asemel? hetkel nagu turul vabadest mangijatest nagu ei nae kedagi tema asemikku ausalt oeldes.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Aga mina ple väitnudki, et temast on vaja vabaneda vms. Suvel olin ma vabsee õnnelik, et ta Barcasse toodi ja hooaja keskel, kui Barcal see võitude seeria oli, siis oli näha, miks ta osteti ja kui hästi ta mängida oskab. Siis aga tuli see õnnetu vigastus, mis ta pm alavormi viis ja peale seda oli tal kett täiesti maas. Nüüd hakkab vaikselt leidma ennast juba. Aga ma ei tea, viimasel ajal, kui teda näen palli saamas, tundub ta natuke kohmakas. Aga kindlasti on ta väga väärt mängija ja no pea igas teises klubis oleks ta kindlasti algkkoosseisu mees.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas lorenzo


        Algselt postitas MaRtin_12


        Kohe vaatab üle.

        4 vooru lõpuni?
        sul kaivad need voorud eriti kiirelt

        33 Fri 14 Apr FC Barcelona-Villarreal
        34 Sun 23 Apr Sevilla-FC Barcelona
        35 Sun 30 Apr FC Barcelona-Cádiz
        36 Wed 03 May Celta-FC Barcelona
        37 Sun 07 May FC Barcelona-Espanyol
        38 Sun 14 May Athletic-FC Barcelona
        Ma lihsalt oletasin oma mäluga!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Kust väravaid saaks

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas Barcameez


            Kust väravaid saaks
            Barca omad saad siit näiteks.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Muide Racingu fännid tegid ka ühe karvase ja puu otsas liikuva looma hääli, kui üks mees Aafrikast palli puutus. Mees aafrikast on Eto\'o ja loom mõelge ise välja. Ühesõnaga, soovin südamest Racingule järgmiseks hooajaks kohta Segunda divisionis

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Ülbe käitumine jah aga nad vist ei ole enam ohu tsoonis mingi paar punkti jääb puudu

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Barcameez


                  Ülbe käitumine jah aga nad vist ei ole enam ohu tsoonis mingi paar punkti jääb puudu
                  on ikka kül ohutsoonis. 2 punkti vist väljalangemisest ülalpool

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    http://www.fcbarcelona.com/eng/noticias/noticias/n06041006.shtml

                    On siis lootust, et Puyol teeb Villareali vastu kaasa, ise olukorda ei ole näinud aga nagu artiklist selgub ei saanud kapten esimest kollast asja eest.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Villarreali vastu Messi samuti ei mängi. Kahtlane on asi ka Milani vastu San Sirol
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Kolmapäeval peetakse mingi istung siis selgub kas saab puyol mängida ?

                        FC Barcelona will now appeal against the decision at an extraordinary meeting of the Appeals Committee on Wednesday.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Messi Milani vastu ei mängi, keeruline vigasgtus ikakgi.

                          Finaalis aga mängib arvatavasti.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas MaRtin_12


                            Messi Milani vastu ei mängi, keeruline vigasgtus ikakgi.

                            Finaalis aga mängib arvatavasti.
                            no eks tal ole veel pikk karjäär ees, pole mõtet riskida

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas MaRtin_12


                              Messi Milani vastu ei mängi, keeruline vigasgtus ikakgi.

                              Finaalis aga mängib arvatavasti.
                              Mängiks! Ärme aja jalgpallijumalat närvi!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                nii, uudised siis sellised- Puyoli punane tühistati ja ta saab osaleda \"kollase allveelaeva\" põhjalaskmises. Osaleda saab ka Marquez, vigastust ravib aga Ronaldinho.

                                ja kolmapäeva hommikul toimunud avatud treeningul oli pealtvaatajaid 6000 inimest paneb ikka mõtlema küll kui nüüd vaadata mis meil siin toimub
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X