320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    van Bommel Hollandi koondisesse. Ega see ju üllatus polnud. Või mõni arvab teisiti?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Xavi is back again, better than ever

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Saarlane


        Xavi is back again, better than ever
        Tegelikult mees tegi alles esimese normaalse treeningu kaasa, nii et kõigepealt peaks andma nii pool tundi ülejärgmise liiga mängu lõpust talle ja siis juba võib-olla terve mäng. Samas ei tasuks unustada, et meil on mehed üliheas vormis ja sellepärast, et Xavi oli enne vigastust vaieldamatu keskvälja mootor ei peaks kohta kohe talle andma, eelkõige pean silmas tema poolt mainitud CL finaali (juhul kui kõik kolmapäeval hästi läheb) Ma ei teagi kelle koha ta ära võtaks Bommeli või Iniesta aga muidu kui mees on oma vormi saavutanud siis mina olen igati tema suur austaja ja eelistan teda iga kell eelpool nimetatud meestele k.a. Decole jpt kuigi tema ülesanne platsil on vähe erinev. Ühesõnaga ootan meest platsile tagasi aga finaali ainult juhul kui on saavutatud full fitness ja meeskond töötab hästi!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Käisin jälle mingil Aasia jalgpallisaidil ja mida ma näen, et mingi artikkel Ronaldinhost. Panin teksti ingliskeelseks ning kae imet- Ronaldinho was sold to Manchester United with 60 million Euros. Poole tunni pärast oli üleval vabandus kiri valeinfo eest.
          NB siis! Ärge eriti uskuge Aasia jalgpalli lehtede artikleid

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Irw, päris koom
            Aga Xavi koha pealt nii palju, et arvatavasti teeb ta come backi Cadizi vastu kodus :P
            Ja kui ta full fitnessi saavutab, siis on jälle vana hea Edmilson/Xavi/Deco keskväli. Iniestat tahaks ka näha järgmine hooaeg palju rohkem platsil, väga hea vend on. Aga no eks näis, mis saama hakkab.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              praegu on igatahes nii, et AC Milanil on peale poolt tundi tehtud juba kolm vahetust ja vigastustega on mängust välja läinud Kaka, Nesta ja Ambrosini.
              Eks varsti saab teada kui tõsisteks need vigastused osutusid.

              Xavi koha peal jah nõustun, et ei tohi üle kiirustada. Õnneks ei ole vist viimased liigamängud nii määravad ning kindlasti saab Xavi ennast nendes tõestada.
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas daywalker


                praegu on igatahes nii, et AC Milanil on peale poolt tundi tehtud juba kolm vahetust ja vigastustega on mängust välja läinud Kaka, Nesta ja Ambrosini.
                Eks varsti saab teada kui tõsisteks need vigastused osutusid.

                Xavi koha peal jah nõustun, et ei tohi üle kiirustada. Õnneks ei ole vist viimased liigamängud nii määravad ning kindlasti saab Xavi ennast nendes tõestada.
                Oi, nüüd on asi vähe võrdsem siis vigastuste poolest Barcal omme ei mängi Sevilla vastu Ronaldinho, kes sai eile trennis väikse vigastuse.
                Aga Xavi koha pealt veel seda, et tema ennast tõestama enam ei pea vast Barcas juba legendi staatus on tal kindlasti küljes ja minuarust ei tea väga paljud, kui tähtis ta tegeliukult Barcale on ja kui hea CM ta tegelikult üldse on.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Milanil sai vigastada ka Cafu. Vaatamata vigastustele olen mina optimistlikult meelestatud, kuna saadi juurde parajalt eneseusku ja näidati võitlushinge. Seda on kolmapäeval kindlasti vaja.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    See, et ta tegija vend on selles pole kahtlustki. Minu jaoks on ta suht lemmik mängija Barcas ntx.
                    Aga seda on tal ikka vaja tõestada, et on nii heas vormis, et Iniesta pingile lükata.
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Jasper


                      Milanil sai vigastada ka Cafu. Vaatamata vigastustele olen mina optimistlikult meelestatud, kuna saadi juurde parajalt eneseusku ja näidati võitlushinge. Seda on kolmapäeval kindlasti vaja.
                      Täitsa lõpp....sellist ebaõnne ple veel näind, et 4 venda saavad samas mängus vigastada. Aga eks näis, kui hullud need vigastused on. Vast mingid väiksed, lissalt igaks juhuks võeti välja, et Barca vastu ikka mängida saaks???!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas Barca-Freddy


                        Algselt postitas Jasper


                        Milanil sai vigastada ka Cafu. Vaatamata vigastustele olen mina optimistlikult meelestatud, kuna saadi juurde parajalt eneseusku ja näidati võitlushinge. Seda on kolmapäeval kindlasti vaja.
                        Täitsa lõpp....sellist ebaõnne ple veel näind, et 4 venda saavad samas mängus vigastada. Aga eks näis, kui hullud need vigastused on. Vast mingid väiksed, lissalt igaks juhuks võeti välja, et Barca vastu ikka mängida saaks???!
                        Vägagi tõenäoline. Hiina kommentaator(jah Hiina kommentaator) aga olevat väitnud, et siseinfo järgi on Ambro väljas, Nesta mängimas ja Kaka lahtine. Cafu vigastas ennast mängu lõppmomentidel seega tema kohta polnud \"info\" veel jõudnud.
                        Muuseas vigastused tulid esimesel pooltunnil ka ehk kõik vahetused 30. minutiks tehtud. Aga väga kõva push imedeks Barcelonas.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas Jasper


                          Algselt postitas Barca-Freddy


                          Algselt postitas Jasper


                          Milanil sai vigastada ka Cafu. Vaatamata vigastustele olen mina optimistlikult meelestatud, kuna saadi juurde parajalt eneseusku ja näidati võitlushinge. Seda on kolmapäeval kindlasti vaja.
                          Täitsa lõpp....sellist ebaõnne ple veel näind, et 4 venda saavad samas mängus vigastada. Aga eks näis, kui hullud need vigastused on. Vast mingid väiksed, lissalt igaks juhuks võeti välja, et Barca vastu ikka mängida saaks???!
                          Vägagi tõenäoline. Hiina kommentaator(jah Hiina kommentaator) aga olevat väitnud, et siseinfo järgi on Ambro väljas, Nesta mängimas ja Kaka lahtine. Cafu vigastas ennast mängu lõppmomentidel seega tema kohta polnud \"info\" veel jõudnud.
                          Muuseas vigastused tulid esimesel pooltunnil ka ehk kõik vahetused 30. minutiks tehtud. Aga väga kõva push imedeks Barcelonas.
                          ot need hiinlased ju konelevad seal mandariini keeles, sul oli tolk korval voi jagad ise seda keelt?
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Milani foorumist info ikka.
                            Aga see info postitasin siia ikka poolnaljaga kuna ise seda ei usalda. Hiina kommentaatorit nimelt.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas Jasper


                              Milani foorumist info ikka.
                              Aga see info postitasin siia ikka poolnaljaga kuna ise seda ei usalda. Hiina kommentaatorit nimelt.
                              no krt sind teab:P
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Xaviga ei tohiks kiirustada, las paraneb ikkagi ära korarlikult. Mehel vaja MM ka ju mängida.

                                Kaka Milanist kõige sümpaatsem, aga Barcale oleks hea, kui ta väljas. Väga terav düüd.

                                Nojap.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X