320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Kas kuskil täna mängu vaatame ja tähistame?
    Jalgpallihaigla liige

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Thomson

      Edit: Selline väike statistika mis küll ei näita otseselt väravavahi taset aga siiski. Valdese selja taha on löödud liiga mängudes 29 väravat, Canizaresele 30, Casillasele 33 ja Reinale inglise liiga 24. Kui vaadata kui tihti on Valdesele CL kolle löödud siis ma usun, et sealt avaldub ka päris hea näitaja, see selleks.
      Ei usu, et Valdes Zamora ära võtab see hooaeg.

      Valdes on mänginud kõik liigamängud ja lasknud sisse lüüa 29 väravat
      Canizares ja Pinto(Celta Vigo) on lasknud sisse 26 kolli, aga nemad on 2 mängus puhkust saanud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Ma vaatan, et keegi pole tänasest mängust kirjutanud.
        Krt Eto\'o, Villa juba hakkab lähenema.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Kust saaks tänased kollid

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            [1-0] Jarque (og.)
            [2-0] Ronaldinho

            Mängijate sisenemine staadionile...võimas

            Kahju, et Larsson täna ise seda olukorda ei realiseerunud millest Ronaldinho ise lõpuks skooris. Igatahes tänane mäng oli suurele rootslasele Nou Campil viimane.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Päris ilus oli küll. Midagi väga võimsat(uut) ei näinud. Rahvas oli suht vaoshoitud, kuna kõige ülevamad hetked on juba seljataga(hetk mil tuli tiitel). Aga jah, Espanyoli mängijate-gate oli ilus ja meistrid väärivad austust.
              Endiselt on Barca hümn kõige ebameeldivam minu arust peale Real Madridi oma siiski aga ega ma teisi hispaania omi pole kuulnud ka.
              jokers to the right
              clowns to the left of me

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Karla


                Ma vaatan, et keegi pole tänasest mängust kirjutanud.
                Krt Eto\'o, Villa juba hakkab lähenema.
                ise esimest poolaega ei näinud, aga teisel poolajal avastasin üllatusega, et väravas on Jorguera ning mees tegi ikka väga ilusa mängu. kenad tõrjed nagu Valdes juba
                üldiselt mäng oli suht tavaline, ei löödud häid võimalusi ära
                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Karla


                  Ma vaatan, et keegi pole tänasest mängust kirjutanud.
                  Krt Eto\'o, Villa juba hakkab lähenema.
                  No vaata, Eto\'o on ühe väravaga ees ja Villal on jäänud üks mäng, et jõuda järgi või ette minna, meil on aga veel kaks mängu. Jalgpallis muidugi nii teha ei saa nagu Kobe 81 punkti mängus, et ainult talle palli antigi ja mees skooris aga eesmärgiks teoreetiliselt võiks ju võtta kameruni ründaja skoorimise mitte 3 punkti võtmise. Väärib ju mees pichichit, vääris ka eelmisel aastal aga kui ta nüüd ilma jääks oleks tegu ebaõiglusega, eriti arvestades tema puudumist Aafrika MM tõttu. Ma millegipärast ei usu, et Villa üle ühe värava viimases mängus lööb ja see tähendaks, et Eto\'o peab kahest mängust ühe kolli leidma, mis on üsnagi tõenäoline. Igatahes mina lihtsan tahan, et mees selle tiitli oma nimele saaks.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Thomson


                    Algselt postitas Karla


                    Ma vaatan, et keegi pole tänasest mängust kirjutanud.
                    Krt Eto\'o, Villa juba hakkab lähenema.
                    No vaata, Eto\'o on ühe väravaga ees ja Villal on jäänud üks mäng, et jõuda järgi või ette minna, meil on aga veel kaks mängu. Jalgpallis muidugi nii teha ei saa nagu Kobe 81 punkti mängus, et ainult talle palli antigi ja mees skooris aga eesmärgiks teoreetiliselt võiks ju võtta kameruni ründaja skoorimise mitte 3 punkti võtmise. Väärib ju mees pichichit, vääris ka eelmisel aastal aga kui ta nüüd ilma jääks oleks tegu ebaõiglusega, eriti arvestades tema puudumist Aafrika MM tõttu. Ma millegipärast ei usu, et Villa üle ühe värava viimases mängus lööb ja see tähendaks, et Eto\'o peab kahest mängust ühe kolli leidma, mis on üsnagi tõenäoline. Igatahes mina lihtsan tahan, et mees selle tiitli oma nimele saaks.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Thomson
                      eriti arvestades tema puudumist Aafrika MM tõttu.
                      klunks

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        MM

                        CL ka kinni, siis Barcelona tänavail kõva pidu!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Kes muidu mängu nägi täispikkuses võiks rääkida kuidas Xavi mängis? On ikka nagu vana hea Xavi?
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas daywalker


                            Kes muidu mängu nägi täispikkuses võiks rääkida kuidas Xavi mängis? On ikka nagu vana hea Xavi?
                            Nooo päris vana hea Xavi ple. Aga MMiks saab kindlasti ma usun jälle heasse vormi ja aitab Hispaanial kaugele jõuda :P Esimeses 2 mängus oli näha, et ta ei tahtnud eriti füüsislist kontakti, aga nüüd vaikselt muutub julgemaks ja täitsa võimalik, et CLi finaalis on algkoosseisus.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Too oleks kyll hea et Xavi saaks heasse vormi cl finaaliks aga mis messist ? kas tal on lootus cl finaalis mängida

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas Barca-Freddy


                                Algselt postitas daywalker


                                Kes muidu mängu nägi täispikkuses võiks rääkida kuidas Xavi mängis? On ikka nagu vana hea Xavi?
                                Nooo päris vana hea Xavi ple. Aga MMiks saab kindlasti ma usun jälle heasse vormi ja aitab Hispaanial kaugele jõuda :P Esimeses 2 mängus oli näha, et ta ei tahtnud eriti füüsislist kontakti, aga nüüd vaikselt muutub julgemaks ja täitsa võimalik, et CLi finaalis on algkoosseisus.
                                Edmilson ehmatas oma korkidega ära jah?

                                Natuke vaatasin neid momente seal, jah, tõsi Xavi kardab tõesti natuke

                                Kommentaar

                                Working...
                                X