320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Barcameez


    Too oleks kyll hea et Xavi saaks heasse vormi cl finaaliks aga mis messist ? kas tal on lootus cl finaalis mängida
    Lootus kindlasti on. Aga no igalpool meedias käivad jutud, et ikka ei saa terveks jne. Aga ma arvan, et natuke Barca hajutab ka asja, ainult seal Barcas teatakse tegelt, mis olukord on ja äkki saab ta terveks?! Ja kui saabki, siis vast mitte algkoosseisu, aga äkki niimoodi, et sekkub vahetusest, kui on vaja ründesse tervust.
    Eks seda näeb 17ndal.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas dannar


      Algselt postitas Thomson
      eriti arvestades tema puudumist Aafrika MM tõttu.
      klunks
      MM all mõtlesin meistrivõistlusi, et siis MV, tänan tähelepanu eest

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Olles siiski mõlema finaalipaari meeskonna hetkeolukorraga omaarust üpris kursis, siis minu märkmikus sõidaks Barca ka Xavi ja Messita gunneritest üle. Samas mida ma ka tean, Arsenal pidi selle sama märkmiku kohaselt juba Reali ja Juve käest pähe saama.

        Seepärast peangi kindlasti teie kõigi ülimaks kurvastuseks finaalis kellegi teise kui Kataloonia uhkuse poolt olema. Nagu ma võibolla juba öelnud olen, siis Bergkamp võiks selle hinnatud medali siiski kaela saada ja Henry\'d minu alandlikul hinnangul ka Barcasse pole vaja ning CL võidu puhul oleks tema jäämine koduklubisse seda kindlam. Daniel Alvest/Chimbonda\'t ja Vincent Kompany\'d/Chivu\'t vms täkku keskkaitsjat tahaks hoopis. See, kes suurtest nimedest (Laporta ju suure häälega on lubanud) blaugrana värve võiks kanda, oskan öelda pärast MM\'i. Hetkel nagu mingit vajadust küll ei näe, kui kedagi olemasolevatest just maha ei ärita.

        Aa ja noh kui see aasta finaal kinni pannakse, siis järgmine hooaeg oleks küll juba igav vaadata. Olles ilmselt nii mõnestki teist paar aastat kauem Barca mänge jälginud, siis silmad on rohkemate kaotustega harjunud. Aga muidugi oleks veel imelisem kui näiteks ka kahel järgneval aastal suudetakse La Liga võita ning trofeekabinetti mõne Euroopa trofeega täiendada (lisaks potentsiaalsele selleaastasele). Mis muidugi teeks eesootavad mõõnad veelgi valusamaks, sest ega Real tervet igavikku niimoodi poole munaga mängima jää. Meeskond ise eesotsas Rijkaardiga oleks CL võitu kindlasti väärt, kui mitte see aasta siis mõnel järgneval raudselt. Vastasel juhul oleks ma ilmatuma pettunud.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas olegtoivo

          Aa ja noh kui see aasta finaal kinni pannakse, siis järgmine hooaeg oleks küll juba igav vaadata. Olles ilmselt nii mõnestki teist paar aastat kauem Barca mänge jälginud, siis silmad on rohkemate kaotustega harjunud. Aga muidugi oleks veel imelisem kui näiteks ka kahel järgneval aastal suudetakse La Liga võita ning trofeekabinetti mõne Euroopa trofeega täiendada (lisaks potentsiaalsele selleaastasele). Mis muidugi teeks eesootavad mõõnad veelgi valusamaks, sest ega Real tervet igavikku niimoodi poole munaga mängima jää. Meeskond ise eesotsas Rijkaardiga oleks CL võitu kindlasti väärt, kui mitte see aasta siis mõnel järgneval raudselt. Vastasel juhul oleks ma ilmatuma pettunud.
          Sa räägid nagu pleks praeguse koosseisuga Barcal enam tiitlile lootust, kui Real jalad alla saab ja kah kõvemat vastupanu osutab. Muarust muutuks siis tiitliheitlus väga pingeliseks ja vahed hooaja lõpus oleks vaid punkti paar.
          Tean jah, et Real on prääga madalseisus, aga ega see ei tee Barcat nõrgemaks. Ja ma ei usu, et Barcal lähiaastatel veel madalseisu langeks, agakunagi kindlasti, ükski klubi ei saa seda vältida.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Muide ühes artiklis ennustas üks tark onu, et Henry tulek on Barca algus. Nimelt sarnanevat tema ostmine juba paari aasta tagusele Reali ostustrateegiale, et ostetakse särav nimi, kuigi vajadust meeskonnas tema järele pole. Samuti ei meeldi Henry tulek KINDLASTI Eto\'ole, need pressile antud intervjuud võite ära unustada, sest seal kuuleb harva tõde. Samas artiklis oli ka tähelepanek, et erinevalt ülejäänud meeskonnast, ei paistnud Eto\'o meistritiitlist sel aastal enam nii õnnelik olema, ehk äkki ta teab sis midagi, mida meie veel ei tea.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Barca-Freddy

              Sa räägid nagu pleks praeguse koosseisuga Barcal enam tiitlile lootust, kui Real jalad alla saab ja kah kõvemat vastupanu osutab. Muarust muutuks siis tiitliheitlus väga pingeliseks ja vahed hooaja lõpus oleks vaid punkti paar.
              Tean jah, et Real on prääga madalseisus, aga ega see ei tee Barcat nõrgemaks. Ja ma ei usu, et Barcal lähiaastatel veel madalseisu langeks, agakunagi kindlasti, ükski klubi ei saa seda vältida.
              Loe korraks mu jutt uuesti üle, pole kuskil seda väitnud, et praeguse koosseisuga pole enam tiitlile lootust. Lihtne loogika lihtsalt ütleb, et pärast igat tõusu tuleb langus ja väga palju enam tõusta pole. Tänapäeva jalgpallimaailma tingimustes on mingi nelja-viieaastane liigadomineerimine ikka utoopia. Ja igavaks läheks see ennekõike ka mängijatele, kui kõik on võidetud, siis ega see tahegi nii suur pole, pealegi Real kolm aastat ilma hõbedata olnud.
              Asjaliku jutuga oled muidu, aga noki parem kellegi teise kallal, üritasin lihtsalt vahelduseks siinsetele lühikommentaaridele \'Jee ronaldinho lõi shefi värava\' ja \'barca ruulib\' ning muidugi klassikalisele ükssmailikommentsile midagi sisukamat kirjutada.

              Ja dannar - my point exactly, hakkaks küll Reali meenutama.

              Parandan: Viimaste aastate taguse madalseisu sarnast ei tihka tõesti ennustada, kui Dinho, Messi ja Xavi meeskonnas püsivad, ülejäänutele ründava orientatsiooniga mängijatele leiaks asendust küll. Eto\'o ja Deco fännid ärge näkku lööge palun.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                GJ!

                NO DEAL

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas olegtoivo


                  Algselt postitas Barca-Freddy

                  Sa räägid nagu pleks praeguse koosseisuga Barcal enam tiitlile lootust, kui Real jalad alla saab ja kah kõvemat vastupanu osutab. Muarust muutuks siis tiitliheitlus väga pingeliseks ja vahed hooaja lõpus oleks vaid punkti paar.
                  Tean jah, et Real on prääga madalseisus, aga ega see ei tee Barcat nõrgemaks. Ja ma ei usu, et Barcal lähiaastatel veel madalseisu langeks, agakunagi kindlasti, ükski klubi ei saa seda vältida.
                  Loe korraks mu jutt uuesti üle, pole kuskil seda väitnud, et praeguse koosseisuga pole enam tiitlile lootust. Lihtne loogika lihtsalt ütleb, et pärast igat tõusu tuleb langus ja väga palju enam tõusta pole. Tänapäeva jalgpallimaailma tingimustes on mingi nelja-viieaastane liigadomineerimine ikka utoopia. Ja igavaks läheks see ennekõike ka mängijatele, kui kõik on võidetud, siis ega see tahegi nii suur pole, pealegi Real kolm aastat ilma hõbedata olnud.
                  Asjaliku jutuga oled muidu, aga noki parem kellegi teise kallal, üritasin lihtsalt vahelduseks siinsetele lühikommentaaridele \'Jee ronaldinho lõi shefi värava\' ja \'barca ruulib\' ning muidugi klassikalisele ükssmailikommentsile midagi sisukamat kirjutada.

                  Ja dannar - my point exactly, hakkaks küll Reali meenutama.

                  Parandan: Viimaste aastate taguse madalseisu sarnast ei tihka tõesti ennustada, kui Dinho, Messi ja Xavi meeskonnas püsivad, ülejäänutele ründava orientatsiooniga mängijatele leiaks asendust küll. Eto\'o ja Deco fännid ärge näkku lööge palun.

                  Ma ei noki su kallal Sain lihtsalt valesti aru ja üritasin oma vaadet seletada.
                  Aga egas jah, Henry tulek meenutab küll Reali sündroomi. Eks näis, mis saama hakkab, ple üdlse kindelgi tegelt ju, et ta veel Barcasse tuleb. Küll aga üsna tõenöoline. Mulle algul ausaltöeldes see mõte ei meeldinudki, aga samas Henry on minu silmis no nii äss ründaja, et kui selline 10 milliga saada siis peab ostma. Kuid võib tekkida tõesti Eto`oga mingi jama vms. Elame näeme.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    ei tule siis särgisponsorit
                    http://etvsport.ee/index.php?0534060

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas dobermann


                      ei tule siis särgisponsorit
                      http://etvsport.ee/index.php?0534060
                      kohe näha, et päikene paistab - vaata üht eelnevat posti.

                      aga - lahe, et selline otsus võeti vastu. Barca särk reklaamita on pea, et sama, mis Liverpooli särk Kalluga.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Noh kui nüüd objektiivselt asja vaadata, jättes välja seiga et Arsenal oleks väga kurb ilma temata, siis mina annaks lõdva randmega kinnisilmi Henry eest ära Eto\'o + Deco ja veel kedagi + ühe õlle (rääkimata sellest, et 10 milli oleks veel vägagi sweet deal ja sajandi ost). Ikkagi üks hetke parima finishinguga ründajaid, ja täiesti nullist loob olukordi sarnaselt Dinhoga. Kuigi iseküsimus on jälle see, kuidas talle La Liga ning Barca mängustiil istuks, sest vaevalt Wenger Londonist kaasa võetakse. Kõik ju teavad kui hästi ja kui palju suudab Thierry skoorida Prantsusmaa eest.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas olegtoivo


                          Noh kui nüüd objektiivselt asja vaadata, jättes välja seiga et Arsenal oleks väga kurb ilma temata, siis mina annaks lõdva randmega kinnisilmi Henry eest ära Eto\'o + Deco ja veel kedagi + ühe õlle (rääkimata sellest, et 10 milli oleks veel vägagi sweet deal ja sajandi ost). Ikkagi üks hetke parima finishinguga ründajaid, ja täiesti nullist loob olukordi sarnaselt Dinhoga. Kuigi iseküsimus on jälle see, kuidas talle La Liga ning Barca mängustiil istuks, sest vaevalt Wenger Londonist kaasa võetakse. Kõik ju teavad kui hästi ja kui palju suudab Thierry skoorida Prantsusmaa eest.
                          vaat Henry on väga hea mängija, kuid tema puhul on tegu viitsütikuga pommiga. Nimelt on tal üsna regulaarsed põlvehädad ja kuna Arsenalis on vajalik op juba pikka aega edasi lükkunud, sis võib Henry üsna pea saada konstantseks laatsareti külaliseks. Ning kui sa annaks lõdva randmega ära meeskonda hästi sisse elanud ning väga hästi mänginud mängijad, sis kukute te VÄGA kiiresti. usu mind.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas dannar
                            vaat Henry on väga hea mängija, kuid tema puhul on tegu viitsütikuga pommiga. Nimelt on tal üsna regulaarsed põlvehädad ja kuna Arsenalis on vajalik op juba pikka aega edasi lükkunud, sis võib Henry üsna pea saada konstantseks laatsareti külaliseks. Ning kui sa annaks lõdva randmega ära meeskonda hästi sisse elanud ning väga hästi mänginud mängijad, sis kukute te VÄGA kiiresti. usu mind.
                            On küll touché jah Eriti kui Nou Campil ikka kahtlaselt palju põlvesidemete jm vigastusi on viimaste aastatega tekitatud, siis karjäär hakkaks tal kolinal langema, sul on õigus. Ongi parem, veel üks põhjus miks ta ei peaks kuskile lahkuma. Aga ˛estiga \"kelle ma annaks meeskonnast ära\" illustreerisin ma rohkem seda, et antud mängijad on minu silmis asendatavad ja Henry (kui tal poleks viitsütikut kah) oleks ilusti kahte sellist väärt, seletama nagu eriti ei pea vist ma arvan.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Henry=Etoo+Deco+veel keegi? klege te panete ka ikka segast. ule hindate Henryt
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas olegtoivo


                                Noh kui nüüd objektiivselt asja vaadata, jättes välja seiga et Arsenal oleks väga kurb ilma temata, siis mina annaks lõdva randmega kinnisilmi Henry eest ära Eto\'o + Deco ja veel kedagi + ühe õlle (rääkimata sellest, et 10 milli oleks veel vägagi sweet deal ja sajandi ost). Ikkagi üks hetke parima finishinguga ründajaid, ja täiesti nullist loob olukordi sarnaselt Dinhoga. Kuigi iseküsimus on jälle see, kuidas talle La Liga ning Barca mängustiil istuks, sest vaevalt Wenger Londonist kaasa võetakse. Kõik ju teavad kui hästi ja kui palju suudab Thierry skoorida Prantsusmaa eest.
                                Kulla Oleg, kui mina sinu asemel hakkaksin Eto\'o\'d- vaideldamatult ühte maailma parimat ründajat, kes on ennast Barca särgis ja meeskonnas tõestanud, see mida tema suudab teha, selles küsimust pole ning Deco\'t- tohutut töörügajat ja meie meeskonna tähtsat lüli kelle ülesanne ei olegi särada ja pidevalt silma paista, kui mina neid hakkaksin vahetama prantslase vastu kes 2006/07 hooaja algul oleks neli, tervelt neli aastat vanem kui seda on meie kameruni ründeäss (kelle juures tasuks mainimist tema teist hooaega järjest äärmiselt vigastustevaba vorm) ning kellel on teada-tuntud põlve probleem, mis nagu siin foorumis sai mainitud, meie super-arstide käe all võiks nii mõnegi probleemi tekitada. Nüüd kui sa sinna veel premiumi otsa paned ja hakkad sellist trade\'i tegema, siis minu ranne oleks ikka väga krampis. Aga eks sa tõid selle näite pigem retoorilisena, ma usun, nii et ei ole vaja postitust a\'la ära nori mu kallal.
                                Minu point on selles, et nagu öeldakse ei ole vaja seda parandada, mis pole katki, ehk Henry\'d meile vaja ei ole, pigem tahaks, Deco, Ronnie, Puyoli, Marquez\'e, Bommeli ja Eto\'o kõrvale tekkimas näha Lioneli ja Andrese taolisi noori mängijaid, just nimel et ei tekiks Reali taolist olukorda, meil on Ronnie ja Eto\'o ja Messi, staaride küsimus on seega lahendatud. Peaks ennast paremini kurssi viima meie noortega, kes see särav Ronnie moodi välja nägev mehhiklane on (tõsiselt, mis ta nimi on?) ja teised noored tulevased tähed keda võiks hakata meeskonda sulatama, kuna praegu on lihtsalt see õige aeg.
                                Ühesõnaga nagu ma enne mainisin, ainus asjaolu mis mind sunniks Henry\'d tahtma on intrigeerivus, mida ta suudaks pakkuda meeskonnas, mis mängib nii vaatemängulist jalgpalli ning jah, hea peaga mängija kuluks meile ära. Aga kui asi oleks minu otsustada, siis mina jätaks prantslase Londonisse.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X