320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Ise küsin, ise vastan, see noor mehhiklane on siis Dos Santos, eks ta natuke liiga Ronniega sarnast stiilis ja positsiooni mängib aga minu point ei olnud selles.

    http://www.fcbarcelona.com/eng/noticias/noticias/n05100307.shtml

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas lorenzo


      Henry=Etoo+Deco+veel keegi? klege te panete ka ikka segast. ule hindate Henryt
      Arsenalil pole Eto\'o ja Deco\'ga midagi teha - 4 real!
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        http://www.gio2santos.com/giovideos8.htm
        OK, KICK OFF

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas ha2


          http://www.gio2santos.com/giovideos8.htm
          Taustalugu on hea ja ma võin uhkust tunda, et mul on see lugu arvutis

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Vahelduseks ka siia teemasse tore arutlus tekkinud, akadeemilist laadi küll, aga siiski.
            Ega jah mu näide oli rohkem ülevast meeleolust tingitud ja sellest, et hindan Henry\'d sama vääriliseks mängijaks nagu Ronaldinhot. Põlvest vigase mehe kohta ju väga hea saavutus kolmandat hooaega järjest lüüa 30+ väravat, neist enamus liigas mis on Hispaania omast pisut kaitsvam ja kohe kindlasti hulka jõulisem. Selles et ta Barcas hakkama ei saaks ma ei kahtlekski, aga lahkumas ma teda siiski ei tahaks näha, kui ta üldse kuskile peaks minema siis Kataloonia oleks muidugi parim valik

            Ja premium on tõesti natuke palju pakutud, ühe pilku annaks.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas olegtoivo


              Ja premium on tõesti natuke palju pakutud, ühe pilku annaks.
              No miks sa kohe ei öelnud

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Jaa...Dos Santos on väga äss. Kuigi nii välimuselt kui stiililt Roaldinhoga ülisarnane, siiski see mind ei häiri, sest ta ple wannabe Ronaldinho vaid ta lihtsalt on selline ja hea ju, et uus ROnaldinho peale tulemas. See video mis siit läbi käis, ei näita temast essugi. tegelikult on ta ülitehniline ja oma vanuse kohta väga hea. Kes näind teda mängimas, see teab. Messist ple mõtet rääkidagi ja üks väga äss noor on Barcal veel. Nimelt Bojan Krkic. 15 aastane. Vend on löönud 7 hooajaga Barca noortemeeskondades 889 väravat. Hetkel mängib Barca A-klassi noortemeeskonnas ehk siis pistab endast 4 aastat vanematega rinda. Kuulub ka Hispaania U-17 koondisse ja skooris 36 minutiga hiljutihattricki Luxenburgi vastu. (väravad). Hispaania U-17 on muide EM-il juba poolfinaalis. Veerandfinaalis tehti 2-0 Ungarile ära (video Krikic-i tegevusest platsil). Pealegi on Arsenaliga liitus see ülbe Fran Merida, kes ka Barca kasvandik. Andekas vend temagi.

                Ja see Deco+Eto´o jutt Henry eest Vot see oleks tõeline lollus IMO. Deco on natukene alahinnatud mängija ja Eto`o ... kuigi tema finshig jne ple Henryga veel samaväärsed, on ta siiski temast kõvati noorem ja tulevik on väga kõva tal niiet pleks mõtet.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Mnjaa, tahtsin isegi sellest Bojan Krkic\'ist rääkida aga näed jõuti juba ette.
                  Igatahes tundub, et noorteakadeemiast on päris kõvad talendid peale tulemas paari aasta pärast.
                  Aga kui vaadata edasi järgmisse hooaega, siis usun, et meistritiitlile hakkavad kõige suurema tõenäosusega võitlema Barca ja Valencia. Real Madrid vaevalt, et suudab peale suuri muudatusi oma pundi nii kiiresti hästi mängima panna.
                  Valencia ostab arvatavasti endale Juaquini ning see on ikka päris kõva tugevdus meeskonnale ja noh Barcelona on Barcelona.
                  Praegu muidugi tiba vara kõigest sellest rääkida aga lihtsalt avaldasin arvamust
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    See Krkic on vist jugo paritolu?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas lorenzo


                      See Krkic on vist jugo paritolu?
                      natuke lugemist temast
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Selline vangerdus on nüüd tehtud, et Barca mängib laupäeval Sevillaga, ausalt öeldes ei tea mida sellest arvata, Rijkaard on öelnud, et tema läheneb finaali eelsele mängule kui treeningule. Meil tulemust vaja ei ole, kui ainult psühholoogilisest aspektist oleks meeldiv, huvitav on kes ja kui palju saab mängida, kas Xavi on algkoosesius ja koos kellega jne. Eks At. Bilbao oleks olnud kergem vastane kuna neil ei ole midagi võita ega kaotada, Sevillal on aga see UEFA koha lootus.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas Thomson


                          Selline vangerdus on nüüd tehtud, et Barca mängib laupäeval Sevillaga, ausalt öeldes ei tea mida sellest arvata, Rijkaard on öelnud, et tema läheneb finaali eelsele mängule kui treeningule. Meil tulemust vaja ei ole, kui ainult psühholoogilisest aspektist oleks meeldiv, huvitav on kes ja kui palju saab mängida, kas Xavi on algkoosesius ja koos kellega jne. Eks At. Bilbao oleks olnud kergem vastane kuna neil ei ole midagi võita ega kaotada, Sevillal on aga see UEFA koha lootus.
                          Tõesti huvitav, mida Rijkard otsustab nüüd siis.
                          Aga Sevillaga seos on viimasel ajal üsna tugevasti seostatud D.Alvesi ostmist. Tõenäoliselt toimub suvel vahetus Saviola-Alves. See oleks hea käik igastahes muarust.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas Barca-Freddy


                            Algselt postitas Thomson


                            Selline vangerdus on nüüd tehtud, et Barca mängib laupäeval Sevillaga, ausalt öeldes ei tea mida sellest arvata, Rijkaard on öelnud, et tema läheneb finaali eelsele mängule kui treeningule. Meil tulemust vaja ei ole, kui ainult psühholoogilisest aspektist oleks meeldiv, huvitav on kes ja kui palju saab mängida, kas Xavi on algkoosesius ja koos kellega jne. Eks At. Bilbao oleks olnud kergem vastane kuna neil ei ole midagi võita ega kaotada, Sevillal on aga see UEFA koha lootus.
                            Tõesti huvitav, mida Rijkard otsustab nüüd siis.
                            Aga Sevillaga seos on viimasel ajal üsna tugevasti seostatud D.Alvesi ostmist. Tõenäoliselt toimub suvel vahetus Saviola-Alves. See oleks hea käik igastahes muarust.
                            Minu meelest ka, Alves olevat öelnud, et teeb seda, mis klubi(Sevilla) jaoks parim jne selline tüüpiline jutt aga mainimist tasub ka see, et tema toomine meile ohustaks väidetavalt Belletti kohta, ise pole Sevilla mänge ega Alvest eriti hoolikalt jälginud, nii et täna tuleb tähelepanelikult vaadata.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'


                              Mainiks selle ka ära, et Gallasel on leping selle hooajaga Chelseaga lõppenud ja välismaa fännifoorumites on tõsine arutlus tema tulekust Barcasse. Samuti mittevajalik ost Brcale minu meelest. Chivu+ Alves+ ründaja-Larsson, Gabri ja võib-olla veel keegi.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas Thomson



                                Mainiks selle ka ära, et Gallasel on leping selle hooajaga Chelseaga lõppenud ja välismaa fännifoorumites on tõsine arutlus tema tulekust Barcasse. Samuti mittevajalik ost Brcale minu meelest. Chivu+ Alves+ ründaja-Larsson, Gabri ja võib-olla veel keegi.
                                Julm pilt ütleks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X