320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Thomson



    Mainiks selle ka ära, et Gallasel on leping selle hooajaga Chelseaga lõppenud ja välismaa fännifoorumites on tõsine arutlus tema tulekust Barcasse. Samuti mittevajalik ost Brcale minu meelest. Chivu+ Alves+ ründaja-Larsson, Gabri ja võib-olla veel keegi.
    Ega Barca siis Chivud ja Gallast korraga ei osta. Heal juhul saadakse üks kätte. Arvatavasti läheb Gallas Milani ja Chivu ost ple ka kindel, kas ta tahab Romast ära ja kas üldse lastakse minema. Igaljuhul ebkumb nendes oleks megahea ost, mõlemad on väga universaalsed kaitsed ja kuna Alves arvatavasti tuleb siis ongi nenedest ainult 1 vaja :P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Et kes eile UEFA cupi finaali ei näinud, siis seal tegi hispaania klubi inglastele tuule alla. Kordust näidatakse täpselt nädal aega hiljem samal ajal, tõsi veidi teises kohas.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Thomson


        Et kes eile UEFA cupi finaali ei näinud, siis seal tegi hispaania klubi inglastele tuule alla. Kordust näidatakse täpselt nädal aega hiljem samal ajal, tõsi veidi teises kohas.
        Alvesi ka jälgisid? Vend tegi elu hea mängu, loodan, et ta tuleb Barcasse. (Y)

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Barca-Freddy


          Algselt postitas Thomson


          Et kes eile UEFA cupi finaali ei näinud, siis seal tegi hispaania klubi inglastele tuule alla. Kordust näidatakse täpselt nädal aega hiljem samal ajal, tõsi veidi teises kohas.
          Alvesi ka jälgisid? Vend tegi elu hea mängu, loodan, et ta tuleb Barcasse. (Y)
          Tegi jah ja mulle väga meeldis. Tema vist andis avavärava söödu ja eriti hea oli üks läbi minek, ikka päris head petted ja tehniliselt mees murdis karistusalasse ja ega ta kaugel väravast ka ei olnud. Nii et igati teretulnud mängija ka minu poolt katalooniasse.

          ps! See oli ka hea, et peale oma värava võimalust mees naeris mitte ei vihastanud, see läheb kokku meie tavalise team spiritiga+ väljanägemine on mehel ka omapärane nii et lisaks atraktiivsust meeskonda, see muidugi iseküsimus, et paljuvõitu brasiilasi hakkab tekkima.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Mis siis, mis rahvus.

            Brasillased ongi head teamspiriti loojad.
            Minuarust on ainult 3 või 4 brasillast atm?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas MaRtin_12


              Mis siis, mis rahvus.

              Brasillased ongi head teamspiriti loojad.
              Minuarust on ainult 3 või 4 brasillast atm?
              Sylvinho, Edmilson, Belletti, Motta ja Ronaldo de Assis Moreira Ronaldinho või noh mina kutsun teda Ronnie\'ks ja kuidas Decosse suhtuda on omaette küsimus. No kui nüüd Alves tuleb siis on kuus brasiilast mis ei olegi nii palju tegelikult sest Sylvinho on vananev varumees, Edmilson ja Belletti aga lihtsalt vananevad, nii et pole hullu jah

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Thomson


                Algselt postitas MaRtin_12


                Mis siis, mis rahvus.

                Brasillased ongi head teamspiriti loojad.
                Minuarust on ainult 3 või 4 brasillast atm?
                Sylvinho, Edmilson, Belletti, Motta ja Ronaldo de Assis Moreira Ronaldinho või noh mina kutsun teda Ronnie\'ks ja kuidas Decosse suhtuda on omaette küsimus. No kui nüüd Alves tuleb siis on kuus brasiilast mis ei olegi nii palju tegelikult sest Sylvinho on vananev varumees, Edmilson ja Belletti aga lihtsalt vananevad, nii et pole hullu jah
                Vaidlen vastu! Sylvinho ple varumees. Gio-ga on terve hooaeg kordamööda pm mänginud. Viimasel ajal rikkus vigastus ära, aga ülejäänud hooaja sai Sylvinho liigas rohkem mängida ja Gio CL-is jällegi. Kusjuures Chelsea vastu esimeses mängus muutus rünnak kohe paremaks, kui Sylvinho sisse tuli. Deco - brass või mitte, euroopa pass on olemas niiet probleeme ple. Edmilson on väga hea, aga jah, 30 aastaseks saab suvel. Motta on itaalia juurtega ka ja temal ple ka kindlasti passiga mingeid jamasid. Belletti ... ei usu, et tema enam kaua Barcas püsib.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Barca-Freddy

                  Vaidlen vastu! Sylvinho ple varumees. Gio-ga on terve hooaeg kordamööda pm mänginud. Viimasel ajal rikkus vigastus ära, aga ülejäänud hooaja sai Sylvinho liigas rohkem mängida ja Gio CL-is jällegi. Kusjuures Chelsea vastu esimeses mängus muutus rünnak kohe paremaks, kui Sylvinho sisse tuli. Deco - brass või mitte, euroopa pass on olemas niiet probleeme ple. Edmilson on väga hea, aga jah, 30 aastaseks saab suvel. Motta on itaalia juurtega ka ja temal ple ka kindlasti passiga mingeid jamasid. Belletti ... ei usu, et tema enam kaua Barcas püsib.

                  Sul võib õigus olla, ei ole tänavu eriti palju liiga mänge näinud aga mida olen seal on tavaliselt Gio algkoosseisus olnud + CL. Igatahes Rijkaard eelistab hollandlast (Chelsea mängu koha pealt on sul õigus ja üldse on Sylvinho mulle sümpaatne), sellest positsioonist rääkides tuleks vist mainida, et nii Gio(vanim meeskonnas) kui Sylvinho hakkavad soliidsesse vanusesse jõudma aga järgmine hooaega või järgmised kaks veel muretsemiseks põhjust pole. Mis puudutas brasiilaste küsimust siis ei olnud see minu jaoks võõrmängijate probleem st passi küsimus vaid pigem see, et ei tekiks Reali taolist olukorda kus skoorijateks oli nv liiga mängus a\'la 12\' Ronaldo; 35\' Baptista; 43\' Robinho; 67\' R. Carlos. Minu meelest teeb Barca atraktiivseks lisaks loomulikult mängustiilile ka mängijate mitmekesisus päritolu ja ka mis siin salata väljanägemise mõttes: Ronnie, Eto\'o, Puyol, Marquez, Messi...seda pilukate värki ei ole vaja meelde tuletada, seda ma ütlesin tookord naljaga pooleks aga no minu point on jah atraktiivsuses.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Thomson
                    Sul võib õigus olla, ei ole tänavu eriti palju liiga mänge näinud aga mida olen seal on tavaliselt Gio algkoosseisus olnud + CL. Igatahes Rijkaard eelistab hollandlast (Chelsea mängu koha pealt on sul õigus ja üldse on Sylvinho mulle sümpaatne), sellest positsioonist rääkides tuleks vist mainida, et nii Gio(vanim meeskonnas) kui Sylvinho hakkavad soliidsesse vanusesse jõudma aga järgmine hooaega või järgmised kaks veel muretsemiseks põhjust pole. Mis puudutas brasiilaste küsimust siis ei olnud see minu jaoks võõrmängijate probleem st passi küsimus vaid pigem see, et ei tekiks Reali taolist olukorda kus skoorijateks oli nv liiga mängus a\'la 12\' Ronaldo; 35\' Baptista; 43\' Robinho; 67\' R. Carlos. Minu meelest teeb Barca atraktiivseks lisaks loomulikult mängustiilile ka mängijate mitmekesisus päritolu ja ka mis siin salata väljanägemise mõttes: Ronnie, Eto\'o, Puyol, Marquez, Messi...seda pilukate värki ei ole vaja meelde tuletada, seda ma ütlesin tookord naljaga pooleks aga no minu point on jah atraktiivsuses.
                    aga kuidas sulle see meeldis, et 12. Kluivert, 36. Cocu, 45. Zenden ja 69. F. de Boer??

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas dannar


                      Algselt postitas Thomson
                      Sul võib õigus olla, ei ole tänavu eriti palju liiga mänge näinud aga mida olen seal on tavaliselt Gio algkoosseisus olnud + CL. Igatahes Rijkaard eelistab hollandlast (Chelsea mängu koha pealt on sul õigus ja üldse on Sylvinho mulle sümpaatne), sellest positsioonist rääkides tuleks vist mainida, et nii Gio(vanim meeskonnas) kui Sylvinho hakkavad soliidsesse vanusesse jõudma aga järgmine hooaega või järgmised kaks veel muretsemiseks põhjust pole. Mis puudutas brasiilaste küsimust siis ei olnud see minu jaoks võõrmängijate probleem st passi küsimus vaid pigem see, et ei tekiks Reali taolist olukorda kus skoorijateks oli nv liiga mängus a\'la 12\' Ronaldo; 35\' Baptista; 43\' Robinho; 67\' R. Carlos. Minu meelest teeb Barca atraktiivseks lisaks loomulikult mängustiilile ka mängijate mitmekesisus päritolu ja ka mis siin salata väljanägemise mõttes: Ronnie, Eto\'o, Puyol, Marquez, Messi...seda pilukate värki ei ole vaja meelde tuletada, seda ma ütlesin tookord naljaga pooleks aga no minu point on jah atraktiivsuses.
                      aga kuidas sulle see meeldis, et 12. Kluivert, 36. Cocu, 45. Zenden ja 69. F. de Boer??
                      Ma mõtlesin tuua võrdluseks, et selline hollandi koondise teema läks ka nõmedaks kätte, olid ju veel r. de Boer, Reiziger ka Gio, keda tunti tollal kui lihtsalt van Bronckhorsti, aga jätsin mainimata. Siis tuli muidugi Rijkaard ja hollandlased hakkasid vaikselt kaduma või ma ei teagi võib-olla oli Laporta käsi ka mängus. Samas tõele au andes kui Kluivert väravaid võrku tagus nagu tal paremat teha poleks, liiga tiitel võeti ja siis veel CL mingi järjestikuste võitude rekord tehti ei kurtnud ma midagi kuigi juba siis koitis see mõte, et paljuvõitu on neid hollandlasi aga kui mõelda klubi asutamisele ja ajaloole siis tundus nagu loogiline.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas Thomson

                        Ma mõtlesin tuua võrdluseks, et selline hollandi koondise teema läks ka nõmedaks kätte, olid ju veel r. de Boer, Reiziger ka Gio, keda tunti tollal kui lihtsalt van Bronckhorsti, aga jätsin mainimata. Siis tuli muidugi Rijkaard ja hollandlased hakkasid vaikselt kaduma või ma ei teagi võib-olla oli Laporta käsi ka mängus. Samas tõele au andes kui Kluivert väravaid võrku tagus nagu tal paremat teha poleks, liiga tiitel võeti ja siis veel CL mingi järjestikuste võitude rekord tehti ei kurtnud ma midagi kuigi juba siis koitis see mõte, et paljuvõitu on neid hollandlasi aga kui mõelda klubi asutamisele ja ajaloole siis tundus nagu loogiline.
                        ämm. 2002 tehti see järjestikuste võitude rekord. ja enne seda võitis Barcelona viimati La Liga vist 99 v 98 ju

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas dannar

                          ämm. 2002 tehti see järjestikuste võitude rekord. ja enne seda võitis Barcelona viimati La Liga vist 99 v 98 ju
                          Täpselt nii. Igastahes, peamine on see, et mitte miski mängu ja meeskonna meeleolu ei mõjuta. Olgu neid brasse või hollandlasi ükskõik kui palju, peamine, et võidetakse
                          Sylvinho koha pealt nii palju, et ma olen see hooaeg näindu 90% Barca liigamängudest ja kõiki CL-i mänge...liigas on nad enam vähem sama palju mänginud ja mulle meeldivad mõlemad, aga millegipärast eelistaks Sylvinhot. Ronaldinhoga läeb tal koostöö väga hästi ja üldse tema stiil mulle meeldib. Aga siiski peamised murelapsed on Barcal full backid....nii vasak kui parem. Kindel on see, et suvel tehakse üsna mitu ostu kaitset silmas pidades.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas dannar


                            Algselt postitas Thomson

                            Ma mõtlesin tuua võrdluseks, et selline hollandi koondise teema läks ka nõmedaks kätte, olid ju veel r. de Boer, Reiziger ka Gio, keda tunti tollal kui lihtsalt van Bronckhorsti, aga jätsin mainimata. Siis tuli muidugi Rijkaard ja hollandlased hakkasid vaikselt kaduma või ma ei teagi võib-olla oli Laporta käsi ka mängus. Samas tõele au andes kui Kluivert väravaid võrku tagus nagu tal paremat teha poleks, liiga tiitel võeti ja siis veel CL mingi järjestikuste võitude rekord tehti ei kurtnud ma midagi kuigi juba siis koitis see mõte, et paljuvõitu on neid hollandlasi aga kui mõelda klubi asutamisele ja ajaloole siis tundus nagu loogiline.
                            ämm. 2002 tehti see järjestikuste võitude rekord. ja enne seda võitis Barcelona viimati La Liga vist 99 v 98 ju
                            Mis sa öelda tahad? Kluivert, Reiziger, Cocu olid nii tiitli võitmise kui cl rekordi juures, Overmars litus 2000, Zenden \'98, F. ja D. de Boer\'id vist \'98..ainult Gio vist ei sobinud sinna nimekirja.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Kas keegi oleks nii kena ja seletaks ära kuidas saab ametlikult Barca kodukalt tellida kraami Kongosse või Bahaama saartele aga mitte Eestisse. Müstika ausalt. Tuleb vist tellida tuttavate aadressile Soome, igatahes praegu on kohale toimetamine mingit aega tasuta, nii et kellel on nt Soomes tuttavaid, kes Eestis käivad ja on mõelnud sealt tellimise peale siis praegu on õige aeg.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Kusjuures tõotab tulla tõeliselt põnev suvi. Esiteks kui Henry peaks tõesti tulema ja siis on turul liikumas RVN, Ronaldo, Adriano, Sheva, Ballack jne jne.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X