320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Kuulge, mis on saanud selle Eto\'o siirdumisest mingisse Kataari meeskonda?

    Ja miks koguaeg seotakse Eto\'o Chelseaga? Mees pole rahul, et Henry arvatavsti siirdub Barcasse. Chelseasse Eto\'o elusees ei läheks, sest tema jaoks pole tähtis raha.

    Ei saa mina aru praegu.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas MaRtin_12


      Kuulge, mis on saanud selle Eto\'o siirdumisest mingisse Kataari meeskonda?
      Too oli mingi jama jutt, ei lähe ta kuhugi sinna Saudi-Araabia klubisse. Lihtsalt seal avati mingi Eto\'o nimeline jalgpallikool vms ja ta käis seda avamas ja siis tekkis mingi kuulujutt, et ta läheb sinna.

      Ma ise ka tean, et segane jutt sai!

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Vaikus enne tormi

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Edu teile minu poolt, tehke prantslastele ära ja näidake, et Hispaania klubid on parimad
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas Barcameez


            Kust saaks mängu väravad..?
            Barca omad on siin:

            http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=2_1_Ezquerro.zip
            http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=other&file=2_2_Silvinho.zip

            uldiselt kasutage seda link kasvoi: http://www.fcb-videos.com/saison0506.html
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              see ka veel et...Etoo peaks olema nuud Pichichi trofee omanik. muidugi kui nuud Ronaldinho 7 kolli viimases mangus ei loo voi et kui naiteks moni Bilbao mees siin 20 kolli meile ei loo, mis on muidugi suht kahtlane
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas lorenzo


                see ka veel et...Etoo peaks olema nuud Pichichi trofee omanik. muidugi kui nuud Ronaldinho 7 kolli viimases mangus ei loo voi et kui naiteks moni Bilbao mees siin 20 kolli meile ei loo, mis on muidugi suht kahtlane
                Ma ei alahindaks Bilbao mehi aga see teeb head meelt muidugi, et pichichi ära tuli. Täna siis mina istun koduses vaikuses, panen kõik uksed ja aknad kinni, tikud silmalaugudesse, et mitte pilgutada ja jälgin loodetavasti minu barca fänniks olemise aja kõige nauditavamat hetke, Edu.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas lorenzo


                  see ka veel et...Etoo peaks olema nuud Pichichi trofee omanik. muidugi kui nuud Ronaldinho 7 kolli viimases mangus ei loo voi et kui naiteks moni Bilbao mees siin 20 kolli meile ei loo, mis on muidugi suht kahtlane
                  No Villal on ka hetkel 25 ju. Et ma ei mäletagi, kuidas viigi korral on...antakse mõlemale ? Või loeb kumb vähem penalteid on löönud?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Barca-Freddy


                    Algselt postitas lorenzo


                    see ka veel et...Etoo peaks olema nuud Pichichi trofee omanik. muidugi kui nuud Ronaldinho 7 kolli viimases mangus ei loo voi et kui naiteks moni Bilbao mees siin 20 kolli meile ei loo, mis on muidugi suht kahtlane
                    No Villal on ka hetkel 25 ju. Et ma ei mäletagi, kuidas viigi korral on...antakse mõlemale ? Või loeb kumb vähem penalteid on löönud?
                    Tõsi ta on, mõlemal 25, Eto\'o on löönud 2 ja Villa 7 penaltit, nii et minu meelest oleks vägagi loogiline seda arvesse võtta aga ausalt öeldes ei tea, no meil on üks mäng veel ees ja loodame, et siis Samuel vähemalt ühe värava lööb sest nii on ka statistiliselt parem vaadata, muidu on nagu tiitli võitmine samade punktide puhul jne. kuigi Villal on penaltitest 5 väravat rohkem ja see on tuntav vahe.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      no kui te hakkate nii imelike asjade nagu penaltite pärast järjestama, sis lisaks sellise pisikese kõrvalpõike. et Villa väravad moodustavad VAlencia omadest ligi 45 % ja Eto\'o väravad Barca omadestmingi 32 prossa.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        muide kust te Etoole 25 saate? 26 on ju? voi on www.lfp.es arvepidamine sassis?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas lorenzo


                          muide kust te Etoole 25 saate? 26 on ju? voi on www.lfp.es arvepidamine sassis?
                          http://soccernet.espn.go.com/stats/topscorers?league=esp.1&cc=5739
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            nojah aga mille alusel siis Pichichi trofee valja antakse, kas La Liga andmete alusel voi ESPN-i andmete alusel?

                            kusjuures seal saidil, mis andsin Barca varavate otsimise jaoks, on ka 26 kolli
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              http://www.goal.com/en/sezione.aspx?IdSezione=12

                              ka mõlemale 25 märgitud, minu meelest oleks penaltitega arvestamine igati loogiline, samas ega penalt kindel värav pole...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas dannar


                                no kui te hakkate nii imelike asjade nagu penaltite pärast järjestama, sis lisaks sellise pisikese kõrvalpõike. et Villa väravad moodustavad VAlencia omadest ligi 45 % ja Eto\'o väravad Barca omadestmingi 32 prossa.
                                Sa pole ennem kuulnud, et kui mingis liigas või muul turniiril on top scoreritel samapalju kolle, siis vaadatakse kumb vähem penalteid on löönud. Ega ma ise seda välja ei mõtle...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X