320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Igatahes, peaasi, et karikas tuli, noh.

    Mäng oli kena või mitte, võit käes.
    Finaalid enamjaolt polegi väga ilusad.

    Ja Henry on kade või mis?
    Igatahes Barcasse ta ei tule vist
    Ise ka ju haigelt hüppas seal.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Muuseas, kas keegi oskab öelda miks peale seda kui arsenali mängija maas visklemise tõttu(oli vist) lõi barca palli auti, ei andnud londoni klubi seda meile tagasi???

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        ma päris kindel ei ole - imelik olukord oli jah - aga arsenali mängija vastu vist tehti viga, mida aga kohtunik ei fikseerinud... aga see on ka oletus, sest arseanli mehed nii m*nnid ka ei ole.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Thomson


          Muuseas, kas keegi oskab öelda miks peale seda kui arsenali mängija maas visklemise tõttu(oli vist) lõi barca palli auti, ei andnud londoni klubi seda meile tagasi???
          võibolla selle pärast et Barca ei andnud võimalustki pall tagasi anda vaid hakkas kohe peale suruma?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas ek


            Algselt postitas Thomson


            Muuseas, kas keegi oskab öelda miks peale seda kui arsenali mängija maas visklemise tõttu(oli vist) lõi barca palli auti, ei andnud londoni klubi seda meile tagasi???
            võibolla selle pärast et Barca ei andnud võimalustki pall tagasi anda vaid hakkas kohe peale suruma?
            paku midagi muud ja kui oli tõesti viga mida kohtunik ei fikseerinud siis fair play jaoks ei tohiks see tähtsust omada, igatahes hiljem oli mingi arsenali mängija jälle pikali ja barcal kiirrünnaku võimalus, mõtlesin, et äkki ei lükata auti aga õnneks oldi ikka nii härrasmehed ja ei laskutud sellele tasemele.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              pidasin siis silmas, et ehk mehed (vastased) suusõnaliselt leppisid kokku - fixed nagu tänapäeval kombeks on:P
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Daz Booob


                pidasin siis silmas, et ehk mehed (vastased) suusõnaliselt leppisid kokku - fixed nagu tänapäeval kombeks on:P
                no sel juhul oli lihtsalt kahtlane, oli ette teada, et rahvas hakkab vilistama ja tekkis kohe põhjus miks barca fännid võiksid arsenali peali vitu vaadata.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Thomson


                  vitu vaadata.

                  Ma küll mängu pole näinud aga fair-plays ikka kohe suruma ei minda, vaid antakse väheke ruumi, et pall tagastada.
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Kust saaks kollid tõmmata tahaks arvutsse-....?
                    FORCA BARCA!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Barcameez


                      Kust saaks kollid tõmmata tahaks arvutsse-....?
                      FORCA BARCA!
                      Mees, mis sajandis sa elad?SokkärPulsä

                      Sealt oskad vist edasi.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas MaRtin_12


                        Algselt postitas Barcameez


                        Kust saaks kollid tõmmata tahaks arvutsse-....?
                        FORCA BARCA!
                        Mees, mis sajandis sa elad?SokkärPulsä

                        Sealt oskad vist edasi.

                        Tänan

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          0-1 Campbell
                          1-1 Etoo
                          2-1 Belletti

                          kusjuures see Etoo sulg on kaheldav. parem vote on korduses pealt voetuna. Larsson andis ju kohe palli edasi puutega, kuigi asi on jah nii nibin-nabin
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Celebrations!
                            Highlights

                            ise neid kahjuks lahti ei saa, ju siis mingid kodekid puudu vist
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              See punane kaart oli jah kahe otsaga asi. Oleks võinud ju kolli lugeda ja punast mitte näidata. Samas ta võttis ühe Arsenali mängija platsilt ära ja seis jäi 0-0. Arsenal hakkas väga hästi vastu 10kesi ja respecti nendele. Aga see, et Henry pärast mängu intervjuus niimoodi suust ila välja ajas. Vabsee väited tal. Barca särgi \"skandaal\" oli abikohtunikuga. Eto´o koll polnud siiski vist suluseisust (peab veel vaatama mingi väga täpse nurga alt). Vend väitis, et Barca teeskles. Mis see Ebuoe seal tegi. Ple ennem sellist daivi näindki. See Deco kukkumine seal karistusala lähedal...algul tundus tõesti daiv aga tegelt vaata kordust ja näed, et varbad läksid vastu vastase jalga ja nii see maapind lähenes. Aga no elame üle. Ma ise näiteks leppisin kohe selle kolliga, kui Campell lõi. Mis teha, ega see videokordusest vaadatud \"vea\" vaatamine ja õigustamine midagi paremaks ei tee. Mis juhtus see juhtus.

                              Mudu võibolla mõnele oli tõesti igav finaal või pettumuse valmistanud mäng, aga kui sa ühte meeskonda hullult ikka toetad ja nad finaalis mängivad, olgu ükskõik kui igav mäng, fännil on ikka pinge sees. Terve mängu värisesin teleka taga nagu mingi hull...

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Mul oli meelest ära läinud, et Hauge oli kohtunik ka Barca-Chelsea mängus Stamford Bridge\'il ja et tema näitaski punast Del Hornole! See ei muuda minu silmis küll midagi, üks punane vaieldavam kui teine aga mõlemad õigustatud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X