320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Ei, punased olid kindlad.

    Aga värava oleks pidanud ikkagi ära lugema, sest pall jäi meile.

    Eks ma ka natuke värisesin, kui see Henry seal tegi tsikibriki.

    Aga, kes mäletab seda, et Wenger tahtis, et EPLis ja mujalgi maailmas kehtestada sellist reeglit, et kui keegi teeskleb/diveb antakse otse punane.
    Henry peaks mitu mängu vahele jätma, siis ju

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas MaRtin_12


      Aga, kes mäletab seda, et Wenger tahtis, et EPLis ja mujalgi maailmas kehtestada sellist reeglit, et kui keegi teeskleb/diveb antakse otse punane.
      Henry peaks mitu mängu vahele jätma, siis ju
      Henry ei ole eriline daivia aga Eboue\'le võiks lausu mingi auhinna anda küll, selles mõttes, et kaitsemängija ja nii vilunult viskas pikali nagu oleks kurikaga otsaette saanud, ta võiks Decolegi midagi õpetada...
      http://www.aegmaha.com/?id=1819&otsing=deco
      nii viiakse mehi endast välja noh tegelt mulle selline asi ei istu.

      Ja Henry olevat The Sun\'ile öelnud, et pikendab lepingut Arsenaliga.

      Seda tahtsin juba ammu öelda, et Oleguer on raudne pingisoojendaja, finaal oli tal kesine nagu enamik mänge, see kuidas Ljungbergi talt palli ära võttis ja väga ohtlikku olukorra tekitas on ehe näide, mul on veel meeles kuidas eelmisel hooajal suuresti tema süü tõttu Scheva Nou Campil meile ära sahistas(ei oleks siis \"a glimpse on Ronaldinho magicut\" olnud oleks pidanud viigiga leppima) , igatahes järgmisest hooajast tahaks tema nägu rohkem pingil näha, nõrk lüli meie meeskonnas. Ja üldse Gio ei hakka ka vist enam ajaga paremaks minema, midagi ta eriti ei loo ja karistusalasse löödavad pallid leiavad tihtilugu väravavahi + kui Ronnie mängib vasakul ja Gio läheb väga kõrgele üles siis tal jääb ikka puudu, et brasiilasega kokku mängides midagi tekitada, ikka tagasisööt on põhiteema. No ja siis nö Larssoni asendaja leida. Iniesta on selle hooajaga ikka supervormi saanud ja teda tahaks järgmine hooaeg algkoosseisus näha regulaarselt.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        No, Deco finaalimängus küll divemisega silma ei paistnud.
        Henryl oli küll pisar silmas, kui talle astuti Marquezi poolt varba peale ja Puyol kiusas ka toredasti teda.

        Nagu selle kohta, mida ta tõesti ütles, kadus tal feim ära.
        Barcasse vist jah ta enam ei tule
        Puyol pani häid kiirendusi seal mängus vahepeal

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          krt nende lõunamaallaste daivimine ja teesklemine hakkab juba ka Premmi jõudsalt jõudma.
          Ses suhtes on hästi, et tänase päeva suured nimed sellise jamaga kaasa pole läinud. Kuigi siin kiputakse vastupidist \"tõestama.\"
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas MaRtin_12


            Ei, punased olid kindlad.

            Aga värava oleks pidanud ikkagi ära lugema, sest pall jäi meile.

            Eks ma ka natuke värisesin, kui see Henry seal tegi tsikibriki.

            Aga, kes mäletab seda, et Wenger tahtis, et EPLis ja mujalgi maailmas kehtestada sellist reeglit, et kui keegi teeskleb/diveb antakse otse punane.
            Henry peaks mitu mängu vahele jätma, siis ju
            MIDA SA AJAD???????
            Kui sa atahd öelda et Henry kukub meelega või teeskleb siis sa ei tea küll mitte midagi

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              http://www.eurosport.com/football/european-leagues/2005-2006/sport_sto888043.shtml

              Vot nii, igatahahes on tegu tuntava kaotusega ja jääb üle ainult loota, et leitakse väärt mees asemele.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas Thomson


                http://www.eurosport.com/football/european-leagues/2005-2006/sport_sto888043.shtml

                Vot nii, igatahahes on tegu tuntava kaotusega ja jääb üle ainult loota, et leitakse väärt mees asemele.
                Jah, see oli juba natuke aega tagasi tegelt enam vähem selge. Ja arusaadav ka. Ten Cate on väga hea treener ja kindlasti tahab oma võimeid proovile panna ka peatreenerina, mitte Rijkardi varjus olles.

                Aga selle finaaliga tõestas Oleguer tõesti, et no oskab ikka üks mängija sitta panna. Mängu ajal oleks tahtnud venna maha lasta lissalt. Suure tõenäosusega tuleb tema asendajaks siis järgmine hooaeg Alves, keda ma olen viimased nädalat eriti suure hoolega jälginud. Kui ta järgmine hooaeg samamoodi mängib nagu praegu, siis ei pea Barca fännid pettuma. Ja vasakule vananevale äärele tehakse ka kindlalt uuenduskuur ära suvel.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Barcal on kuidagi äärtest tsenderdused väga nihu nii oleguer kui belleti ja bronkhorst nagu ei suuda palli täpselt karistusalla toimetada äärde oleks vaja kiiret ja hea tsenderdusega mängijat kes suudaks pallid ründajateni viia

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas MaRtin_12

                    Aga, kes mäletab seda, et Wenger tahtis, et EPLis ja mujalgi maailmas kehtestada sellist reeglit, et kui keegi teeskleb/diveb antakse otse punane.
                    Henry peaks mitu mängu vahele jätma, siis ju
                    No nii lolli juttu ei ole ammu kuulnud. Ja siis veel see -
                    Algselt postitas MaRtin_12

                    Nagu selle kohta, mida ta tõesti ütles, kadus tal feim ära.
                    Mees, tule reidist välja.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Gio tsenderdused on küll väga normaalsed minu arust. Belletti on ka pika peale neid päris hästi andma hakanud. Oleguer on jah selles suhtes saast.
                      Aga tegelikult pole see tsenderdustega mäng nii väga Barca jaoks mõeldud kah, ainuke korralik peaga mängija on Larsson.
                      Aga ma ei saa aru mis uuenduskuuri te sinna vasakule äärekaitse kohale otsite? Gio ja Sylvinho on seal ju väga head!
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas daywalker


                        Gio tsenderdused on küll väga normaalsed minu arust. Belletti on ka pika peale neid päris hästi andma hakanud. Oleguer on jah selles suhtes saast.
                        Aga tegelikult pole see tsenderdustega mäng nii väga Barca jaoks mõeldud kah, ainuke korralik peaga mängija on Larsson.
                        Aga ma ei saa aru mis uuenduskuuri te sinna vasakule äärekaitse kohale otsite? Gio ja Sylvinho on seal ju väga head!
                        Nad mõlemad on juba päris vanad ja järgmine suvi oleks nkn vaja uus vasakkaitsja osta. Aga kui näiteks saaks see suvi juba korraliku kaitsja kätte, siis miks mitte.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas Barca-Freddy


                          Algselt postitas daywalker


                          Gio tsenderdused on küll väga normaalsed minu arust. Belletti on ka pika peale neid päris hästi andma hakanud. Oleguer on jah selles suhtes saast.
                          Aga tegelikult pole see tsenderdustega mäng nii väga Barca jaoks mõeldud kah, ainuke korralik peaga mängija on Larsson.
                          Aga ma ei saa aru mis uuenduskuuri te sinna vasakule äärekaitse kohale otsite? Gio ja Sylvinho on seal ju väga head!
                          Nad mõlemad on juba päris vanad ja järgmine suvi oleks nkn vaja uus vasakkaitsja osta. Aga kui näiteks saaks see suvi juba korraliku kaitsja kätte, siis miks mitte.
                          Sylvinho on 32 ja Gio 31 - kaitsja kohta pole see küll mingi vanus. Vabalt võiks nad paar aastat veel mängida. Pigem muretseda paremale äärele uus kaitsja. Oleguer ei kõlba küll kuhugi.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas daywalker


                            Gio tsenderdused on küll väga normaalsed minu arust. Belletti on ka pika peale neid päris hästi andma hakanud. Oleguer on jah selles suhtes saast.
                            Aga tegelikult pole see tsenderdustega mäng nii väga Barca jaoks mõeldud kah, ainuke korralik peaga mängija on Larsson.
                            Aga ma ei saa aru mis uuenduskuuri te sinna vasakule äärekaitse kohale otsite? Gio ja Sylvinho on seal ju väga head!
                            ok tsenderdused tsenderdusteks aga Gio erinevalt näiteks Bellettist ei tekita eriti midagi ohtlikku ja tempo ei ole mehel ka kõige parem(on ju mees hätta jäänud kiirete ründajatega, kelle vastu ta eelmise aasta CL tegi tõsiselt kehva mängu?) et sellest mõttes oma ründe puudujääke tasa teha. Belletti on terav ja pigem paneb imestama, et ta varem kolle pole löönud. Aga jah, minu meelest võiks nii parem-kui vasakäärele tuua uued mehed, ja mõlemast äärest kellelegi tänasest koosseisust head aega öelda.(et kas Belletti või Oleguer, kuuldavasti on brasiilane hooaja lõpus võimalik lahkuja ja kahe vananevat vasakäärt ei ole ka mõtet hoida ning Gio või Sylvinho kuigi väga võimalikuks pean, et nemad jäävad veel järgmisel hooajal puutumata) Nii et kolm ostu oleks vaja teha teoreetilise nelja lahkuja juures. Mis positsiooni Chivu mängib?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas Karla


                              Algselt postitas Barca-Freddy


                              Algselt postitas daywalker


                              Gio tsenderdused on küll väga normaalsed minu arust. Belletti on ka pika peale neid päris hästi andma hakanud. Oleguer on jah selles suhtes saast.
                              Aga tegelikult pole see tsenderdustega mäng nii väga Barca jaoks mõeldud kah, ainuke korralik peaga mängija on Larsson.
                              Aga ma ei saa aru mis uuenduskuuri te sinna vasakule äärekaitse kohale otsite? Gio ja Sylvinho on seal ju väga head!
                              Nad mõlemad on juba päris vanad ja järgmine suvi oleks nkn vaja uus vasakkaitsja osta. Aga kui näiteks saaks see suvi juba korraliku kaitsja kätte, siis miks mitte.
                              Sylvinho on 32 ja Gio 31 - kaitsja kohta pole see küll mingi vanus. Vabalt võiks nad paar aastat veel mängida. Pigem muretseda paremale äärele uus kaitsja. Oleguer ei kõlba küll kuhugi.
                              Eurospordi vahendusel on Gio 31 ja Sylvinho 30. On ikka aasta 2006 eks

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Chivu olekski ideaalne selles mõttes, et ta suudab mängida nii keskel kui vasakul. Aga kahtlane, kas nii kõva klassiga vend saadakse Romast kätte. Paremkaitse lapitakse suvel kindlalt kinni. Ma usun, et Belletti on mineja ja Oleguer jääb back-upiks. Kaitsesse kindlalt 2 venda juurde. Ja üks ründaja ostetakse ka Larssoni asemele. Kujit oleks ülikõva (Y)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X