320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas lorenzo


    samas tuleb aru anda, et Alvest pole motet niisama pingile ka osta. miskiparast ei arva ma ka et Olegueri roll meie tiimis vaheneks, sest arvestage sellega, et ta on katalaan rahvuselt ja see on vaga oluline fannidele ja klubile
    Alvesi ja Olegueri vahe on päris suur ja mina küll usun, et Alves oleks kohe kindlasti põhis. Oleguer jääks pingile. Traditsioonid ja igast muu värk küll, aga kui üks on parem, kui teine, siis peab ikka paremat meest mängitama ja ma olen kindel et Rijkard seda ka teeb.
    Forlani peale 15 miljoni kulutamine on muarust natuke liiast. Ta on küll hea mängija, aga 15 milli...võiks pigem kellegi odavama sinna ette osta ja suurema osa rahast ühele kõvale kaitsjale veel kulutada.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Kui Oleguer eksimus finaalis oleks meile karika maksma läinud ei oleks mingit juttu kataloonia omast poisist jne.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Thomson


        Kui Oleguer eksimus finaalis oleks meile karika maksma läinud ei oleks mingit juttu kataloonia omast poisist jne.

        Tõsi jutt....

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Tundub jah, et tulemas on ikkagi Forlan ja mida rohkem ma selle peale mõtlen seda rohkem mulle see meeldib. Eelmine hooaeg näitas milleks mees võimaline on, lisaks tundub ta olevat tagasihoidlikku egoga mängija ja vahetuses oleks meil siis tõsine kvaliteet. Igatahes mulle see käik meeldiks, siin saaks Riquelme 25% hea diili teha ja Larssonile oleks ideaalne asendaja. Saaks nüüd Alvesi ka oleks kõik korras, Chivust ei hakka vist unistama. See hakkas mind ka huvitama, et millised need kaks hispaania klubi on kes henry eest 50£ pakkusid, ühte ma aiman aga teine ehk Barca tundub meie ca. 150 eurost võlda arvestades kahtlane, eriti sellepärast, et meil teda ju tegelikult vaja ei ole.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Forlan vast ikka tõenäoliselt ikka tuleb barcasse ära Loodan et mees hakkab tõelist taset näitama nagu eelmine hooaeg
            Samas mis Alvesi puudub on asi lahtine kas mitte liverpool ka ei taha meest enda rivistusse?

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Thomson


              Tundub jah, et tulemas on ikkagi Forlan ja mida rohkem ma selle peale mõtlen seda rohkem mulle see meeldib. Eelmine hooaeg näitas milleks mees võimaline on, lisaks tundub ta olevat tagasihoidlikku egoga mängija ja vahetuses oleks meil siis tõsine kvaliteet. Igatahes mulle see käik meeldiks, siin saaks Riquelme 25% hea diili teha ja Larssonile oleks ideaalne asendaja. Saaks nüüd Alvesi ka oleks kõik korras, Chivust ei hakka vist unistama. See hakkas mind ka huvitama, et millised need kaks hispaania klubi on kes henry eest 50£ pakkusid, ühte ma aiman aga teine ehk Barca tundub meie ca. 150 eurost võlda arvestades kahtlane, eriti sellepärast, et meil teda ju tegelikult vaja ei ole.
              ot ma ei saa aru mis moodi Riqu meid aidata saaks? ta on juba ju muudud. ja ma kull selles Forlani tulekus na kindel poleks, sest Villarreal on andnud moista, et ehitatakse meeskonda ulejargmiseks hooajaks. mees oleks loomulikult hea valik. mis puudutab Henry 50miljonisse, siis ega palju neid klubisid hetkel Hispaanias pole kes sellist raha suudaks valja kaia, nii et asi peaks selge olema. miskiparast arvan ma et kui nuud toesti Juve taandatakse ja laguneb pohitiim, siis voib uusi mehi akki sealt otsida. krtsedateab.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas lorenzo


                Algselt postitas Thomson


                Tundub jah, et tulemas on ikkagi Forlan ja mida rohkem ma selle peale mõtlen seda rohkem mulle see meeldib. Eelmine hooaeg näitas milleks mees võimaline on, lisaks tundub ta olevat tagasihoidlikku egoga mängija ja vahetuses oleks meil siis tõsine kvaliteet. Igatahes mulle see käik meeldiks, siin saaks Riquelme 25% hea diili teha ja Larssonile oleks ideaalne asendaja. Saaks nüüd Alvesi ka oleks kõik korras, Chivust ei hakka vist unistama. See hakkas mind ka huvitama, et millised need kaks hispaania klubi on kes henry eest 50£ pakkusid, ühte ma aiman aga teine ehk Barca tundub meie ca. 150 eurost võlda arvestades kahtlane, eriti sellepärast, et meil teda ju tegelikult vaja ei ole.
                ot ma ei saa aru mis moodi Riqu meid aidata saaks? ta on juba ju muudud. ja ma kull selles Forlani tulekus na kindel poleks, sest Villarreal on andnud moista, et ehitatakse meeskonda ulejargmiseks hooajaks. mees oleks loomulikult hea valik. mis puudutab Henry 50miljonisse, siis ega palju neid klubisid hetkel Hispaanias pole kes sellist raha suudaks valja kaia, nii et asi peaks selge olema. miskiparast arvan ma et kui nuud toesti Juve taandatakse ja laguneb pohitiim, siis voib uusi mehi akki sealt otsida. krtsedateab.
                Ma ei mõelnudki seda nii nagu ma tõesti ei kujuta ette kes need kaks meeskonda võiksid olla vaid tahtsin sellega mõista anda, et minu meelest on see lihtsalt haip ja ma ei usu, et Barca nii suure pakkumise tegi...
                Mis puudutab Riquelme asja siis ma arvasin ka, et müüsime täitsa maha aga nüüd on selgunud, et neljandik mehest ehk jalad on ikka meie omad Loe siit:

                http://www.eurosport.com/football/la-liga/2005-2006/sport_sto889955.shtml

                Ma tegel ise ka imestasin miks peaks Villareal Forlanit müüma, võib-olla on kedagi Ladina Ameerikast tulemas ja kui Pires ikka otsustab tulla siis saab meeskond ikka päris tugevaks ja Uruguai ründaja müümine ei tundu kõige loogilisem aga eks paista...selge on ka see, et Riquelme on see mis teeb kollasest allveelaevast selle mis ta on ja tema täisõiguste omandamine oleks piisavalt tähtis.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  muide see 150 milli võlga ei koti suurt kedagi. RM pidada ka ikka tunduvalt suuremas võlas olema, aga see selleks. Forlanist olevat huvitatud olnud ka valge ja kuri klubi, aga praegu paistab urukhai väga lihtsalt Barcasse minevat. Seega jääb kahtlus, et Barca ja kurivalge leppisid kokku mingi omavahelise diili, et Barcal lastakse hankida Forlan, et kurivalge saaks samamoodi ilma teise klubi segamise ja hinna kruvimiseta hankida keegi teine. ja sellistest kahepoolsetest sihtmärkidest meenub mulle hetkel Chivu aint.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Ma ei tea kas see kõige parem diil oleks, võib-olla eelistab Rijkaard Forlanit teistele alternatiividele ja Alvese tulek on vist paigas, siis küll...ega suur tükk ajab suu lõhki. Põhimõtteliselt saaks ju Giuly vajadusel ka tipuründajat mängida kui Eto\'o on vigastatud vms. Minu meelest on oleks see ülikõva

                    Eto\'o

                    Ronnie Messi

                    Xavi Deco
                    Edmilson

                    Chviu Puyol Marquez Alves

                    Tegelikult tuleb alati arvestada, et iga uus mängija võib rikkuda grupi dünaamikat ja parem selline mees nagu Oleguer platsil kui nii võidetakse La Liga ja CL kui nt. Alves ja Chivu aga tulemused on nigelad, seda ei tea aga kunagi ette, kuigi üks kaitsemängija ei tohiks nüüd nii suurelt seda mõjutada. Samas oleks Forlan ja Alves ka hea meeskonna täiendamine, Gio ja Sylvinho saavad hakkama, põhiline on, et Oleguer saaks asendatud.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Aga kas see on kindel, et Alves tuleb? Kui tõenäoline?

                      Chivut pole mängimas näinud.
                      Aga praegu vaatan vahetusi igale vennale, siis igale poole oleks varus klassiga vend. Tore igatahes!

                      Mulle meeldib tegelikult ääres väga Sylvinho.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas Thomson


                        Ma ei tea kas see kõige parem diil oleks, võib-olla eelistab Rijkaard Forlanit teistele alternatiividele ja Alvese tulek on vist paigas, siis küll...ega suur tükk ajab suu lõhki. Põhimõtteliselt saaks ju Giuly vajadusel ka tipuründajat mängida kui Eto\'o on vigastatud vms. Minu meelest on oleks see ülikõva

                        Eto\'o

                        Ronnie Messi

                        Xavi Deco
                        Edmilson

                        Chviu Puyol Marquez Alves

                        Tegelikult tuleb alati arvestada, et iga uus mängija võib rikkuda grupi dünaamikat ja parem selline mees nagu Oleguer platsil kui nii võidetakse La Liga ja CL kui nt. Alves ja Chivu aga tulemused on nigelad, seda ei tea aga kunagi ette, kuigi üks kaitsemängija ei tohiks nüüd nii suurelt seda mõjutada. Samas oleks Forlan ja Alves ka hea meeskonna täiendamine, Gio ja Sylvinho saavad hakkama, põhiline on, et Oleguer saaks asendatud.
                        Erinevaid spekulatsioone liigub nüüd suvel ohtralt, aga sellega ollakse Camp Noul juba harjutud. Oluline küsimus kõlab, keda meil tõiesti vaja läheb? Pole mingisugust mõtet hakata kokku ostma kalli hinnaga mehi, kui selleks suuremat vajadust pole.

                        Kindel on see, et Barca vajab algavaks hooajaks Henke asemele keskründajat, kelleks võiks olla eespool mainitud Forlan. Teine oluline asi on see, mida teeb Giuly. Mees on öelnud, et on enda eluga rahul Barcelonas, kuid pole enda otsust veel tuleviku suhtes teinud. Näiteks Liverpool ja Lyon on löönud letti pakkumised, kus lubatakse enamvähem automaatselt algkoosseisu kohta. Hetkel Laporta üks muresid ongi see, kas Giuly pikendab lepingut või mitte, juhul kui mitte, siis on Barca sunnitud mehe müüma suvel, sest Giuly leping on jõus veel aasta võrra, misjärel on ta vaba lahkuma ja Barca ei saaks kopikatki. Kuid kuna Laporta on nutikas mees, siis usun et hea lahendus ka sellele asjale leidub.

                        Keskväljale avaneb üks vaba koht, sest Gabri päevad Barcelonas on loetud. Järele jäävad seega Xavi, van Bommel, Deco, Iniesta, Motta ja Edmilson/Marquez. Kõige parem hooaeg nendest oli Iniestal, kes on tõusnud publiku üheks suureks lemmikuks - ja mitte asjata, näiteks Pariisi finaali parim mängija polnud sugugi Larsson ega Belletti, vaid Iniesta, kes tuli teisele poolajale Edmilsoni asemele. See, millise (enese)kindluse ja rahuga mees mängu ehitab, on muljetavaldav. Nüüd, kui Xavi on samuti tervete nimekirjas, võib vaikselt käsi hõõruda, et algaval hooajal keskväli oleks järgmine:

                        ------------------Iniesta--------------------
                        -------Deco--------------------Xavi--------

                        Kaitses paremkaitja roll tundub hetkel kõige suuremas huviorbiidis olevat. Fakt on see, et Belletti hooaeg üldkokkuvõttes polnud just kuigi hea. Pariisi sündmused teevadki sellest veidi problemaatilisema - kes see ikka võidu joovastusest enda kangelasest loobuks Oleguer, kes tõusis nokkimisjärjekorras esimeseks eespool mainitud positsioonile, võib olla enda eluga hetkel päris rahul, sest mehe palka ollakse tõstmas. Ja seda mitte mehe enda soovil, ettepaneku selleks tegi Frankie-boy. Keskkaitsesse Barca vajaks samuti täiendust, sest Edmilson tundub kuidagi ebakindel olevat kaitseliinis, pivote roll sobib talle paremini.

                        Mis puudutab väravavahtide olukorda, siis peab tõdema, et Valdes vajaks sellele positsioonile endale konkurentsi. Apse tuleb liiga palju sedasi, kuid teab, et meeskonna kindel esinumber ega pole hirmu pingile jäävisest. Oleks vaja ka Victor varvastele ajada

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          keskkaitse jataks mina rahule, sest seal on mehi piisavalt mangitamaks. pealegi ideaalsem mees ju tegelt on Marquez kui Edmilson. viimane ju ongi rohkem kaitsjate ees manginud
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            No Alvesi tulekus olen ma 99% kindel. Niiet RB koht ma usun, on juba tegelikult enam vähem lahendatud. Belletti ja Oleguer pingil, Alves algkoosseisus. Aga muidugi Rijkard teeb oma rotationi süsteemi, mis on tegelikult väga edukas asi. Kindel laks on see, et peale Alvesi tuuakse suvel veel 1-2 kaitsjat juurde, CB back-up ja äkki isegi mingi ässam LB. Sest Edmilson tõepoolest ple CB, DM-ina on ta kõvasti tegijam. Poolikus selle Gabri ära minekuga tegelt mitte mingit muudatust ei toimunud, sai ju mees CL-is vist 1 mängu ja liigas sinna 5 mängu kanti. Poolikut ple muarust mõtet sorkida, see on praegu ideaali lähedane. Põhiründajatega sama lugu, ainuke mure on Larssoni asemele kedagi tuua ja ma loodan, et seda 15 miljonit Forlani peale küll ei kulutata. Mingi parem diil on ka võimalik vast, sest 15 on liiga palju. Kuiigi Forlan on hea, aga ründesse ple mõtet nii suurt pappi maha matta.
                            Nüüd on mingid jutud, et peale Forlani on teine valik Chelsea iceman Guudjohnsson.


                            GK probleem on muarust see kõige väiksem. Hooaja lõpu mängis Valdes väga hästi ja ple ju neid kõrge klassiga väravavahte kusagilt võtta ka. Ma usun, et Valdes muutub iga mänguga paremaks ja eksimusi hakkab järjest vähem tulema

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'


                              No Alvesi tulekus olen ma 99% kindel. Niiet RB koht ma usun, on juba tegelikult enam vähem lahendatud. Belletti ja Oleguer pingil, Alves algkoosseisus. Aga muidugi Rijkard teeb oma rotationi süsteemi, mis on tegelikult väga edukas asi. Kindel laks on see, et peale Alvesi tuuakse suvel veel 1-2 kaitsjat juurde, CB back-up ja äkki isegi mingi ässam LB. Sest Edmilson tõepoolest ple CB, DM-ina on ta kõvasti tegijam.
                              Juhul kui Alves tuleks, vaevalt et enam kahte kaitsjat ostetakse, max. 1. LB-osakonnas on lood igati head, nii Gio, kui ka Sylvinho pole alt vedanud. Kui osta, siis Chivu või Gallas. Põhimõtteliselt nende kahe vahel suurt vahet pole, kuid Chivu oleks arvatavasti odavam (ja kindlasti noorem ) + Roma oleks krabisevat vaja....selle alusel seega Chivu. Edmilson on n.ö. koolituselt puhas keskkaitsja. Parreira oli see, kes peale MMi 2002 mehe esimest korda kaitseliini ette tõstis. Lyonis mängis ta samuti keskkaitses, kuid Rijkaardile jäi ta silma ennekõike Selecáos mängides.

                              Poolikus selle Gabri ära minekuga tegelt mitte mingit muudatust ei toimunud, sai ju mees CL-is vist 1 mängu ja liigas sinna 5 mängu kanti. Poolikut ple muarust mõtet sorkida, see on praegu ideaali lähedane
                              Solkima pole mõtet minna tõepoolest, kuid eespool mainitud tridente on platsil sedavõrd muljetavaldav olnud, et ei paneks pahaks, kui seda järgmisel hooajal veidi tihedamalt näeks. Kuid tõenäolisem on siiski see, et Edmilson enda positsiooni pivote`na säilitab.

                              Põhiründajatega sama lugu, ainuke mure on Larssoni asemele kedagi tuua ja ma loodan, et seda 15 miljonit Forlani peale küll ei kulutata. Mingi parem diil on ka võimalik vast, sest 15 on liiga palju. Kuiigi Forlan on hea, aga ründesse ple mõtet nii suurt pappi maha matta.
                              Meelsamini 15 milli Forlanist, kui mõte sellest, et Gudjohnsen peaks Barcelona päikse alla ilmuma. Jäämehed jäägu jääd sulatama


                              GK probleem on muarust see kõige väiksem. Hooaja lõpu mängis Valdes väga hästi ja ple ju neid kõrge klassiga väravavahte kusagilt võtta ka. Ma usun, et Valdes muutub iga mänguga paremaks ja eksimusi hakkab järjest vähem tulema
                              Valdesil on juba teine hooaeg, kui tal pole konkurentsi olnud. Paremast minekust on asi kaugel, eelmine hooaeg oli kõvasti parem, kui tänavune. Rijkaard on ka ise andnud mõista, et puurivaht on suvel ostulistis.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Ma ei usu et keegi Valdesi asemele otsitakse Mees nyyd viimasel ajal eriti heas vormis eriti finaalis oli mees tasemel ainuke nõrkus on see pallipüüdmine õhus ja muidu standard olukorrad aga eks mees noor veel kogemust tal on kyll eks seda tuleb juurde veel ja järgmine hooaeg mängib vee kindlamini väravas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X