320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas Barcameez


    Mul isegi näitas barca tv mingi aasta tagasi
    Et siis mis kanali pealt või mis satiga?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Thomson


      Algselt postitas Barcameez


      Mul isegi näitas barca tv mingi aasta tagasi
      Et siis mis kanali pealt või mis satiga?


      Mul sat ikka .Kaks panni maja peal mingi 1300 kanalit , kusjuures reali ja valencia kanalid kah olid:P

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        no aga Barca TV on tasuline kanal igatahes voi kuidas? sa pead ju seda kaarti saama kuidagi osta?
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Mind huvitaks ka, et mis paketiga ja palju on vaja plekkida, et Barca TV-d näha.

          Villareal on aga ostnud endale Zaragoza mängija Cani ja väidetavalt sinna alla matnud 11 mln eurot, mis minu meelest tähendab, et Forlani müümine on kindel ja ainus küsimus on selles kui palju raha nad Barcalt välja pigistada saavad. Siin on küsimus ka selles kes veel uruguailast osta tahavad ja kui palju nad on valmis maksma (st. 15 mln on keegi valmis maksma? kahtlnen) Just nendel samadel põhjustel on Barca hakanud uurima ka teisi variante nagu Milito või vähemalt näiliselt tunneb nendest huvi, et Villarealiga hinda alla kaubelda. Üldiselt mulle tundub, et peale seda ostu on Barcal nüüd eelis hea diili tegemiseks.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas Thomson


            Mind huvitaks ka, et mis paketiga ja palju on vaja plekkida, et Barca TV-d näha.

            Villareal on aga ostnud endale Zaragoza mängija Cani ja väidetavalt sinna alla matnud 11 mln eurot, mis minu meelest tähendab, et Forlani müümine on kindel ja ainus küsimus on selles kui palju raha nad Barcalt välja pigistada saavad. Siin on küsimus ka selles kes veel uruguailast osta tahavad ja kui palju nad on valmis maksma (st. 15 mln on keegi valmis maksma? kahtlnen) Just nendel samadel põhjustel on Barca hakanud uurima ka teisi variante nagu Milito või vähemalt näiliselt tunneb nendest huvi, et Villarealiga hinda alla kaubelda. Üldiselt mulle tundub, et peale seda ostu on Barcal nüüd eelis hea diili tegemiseks.
            Villareali omanik president olla öelnud, et nendel ple kavatsustki müüa Forlani ja kui keegi teda ikkagi tahab, siis tuleb maksta 23 miljonit \"cancellation clause\" (ei oskagi eesti keeldse tõlkida) ja sellist summat ta eest maksta oleks ajuvaba. Aga Barcaga on seostatud Eidur Gudjohnssenit ja mees ise on ka öelnud, et tahab Chelseast ära minna ning Barcasse läheks ta meelega. Kuigi ta pleks ideaalne Larssoni asendaja, ajaks asja ära ikka. Ta on palju mitmekülgsem. Ainuke probleem on see, et Chelsea (Jose) ei taha vast oma mängijaid lasta Barcasse.

            Alves olevat juba peaaegu käes. See on hea uudis.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Ei teagi kuidas Gudjohnsseni suhtuda, esimene mõte oli muidugi, et mitte mingi hinna eest aga nüüd ei ole enam nii kindel. Islandi ründaja isa ja mänedžer olevat samuti mingis kataloonia raadios rääkinud, et Barca oleks pojale hea klubi(Hispaania ja Meistrite liiga võitja sobib Gudjohnssenile? ei ole nii ). Mulle tundub, et mees oleks mingi kolmas-neljas valik. Samuti ei ole temaga probleemi pingil istumise puhul, tema ainuke probleem olevat Chelsea teenitav kõrge palk aga ma usun, et mees ei pea endast nii palju, et ei laseks latti madalamale. Ikkagi Crespo oleks ideaalne(nüüd vist väga tõenäoliselt Milani diil), Forlan päris hea, Kuijt ei sobi oma aega praegu meie pingil raiskama ja üldse on ta nagu inglise liiga mängija rohkem, Farfanist pole kuulda, Militio on ka veel variant...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Ma tahtsin naljaga pooleks veel öelda seda, et Chelsea\'st lahkuda tahtev Drogba oleks ju ideaalseks \"strike partneriks\" Eto\'o\'le Drogba on nii mitmeski mõttes meie kameruni ässa vastand ja inglise klubide vastu oleks hea selline mees varnast võtta

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Minuarust oleks ka ideaalne Crespo, mis aga peaaegu kindlalt ei juhtu. Teine oleks Diego Milito, aga tundub, et Barca ei aja teda tõsiselt taga. Kolmas siis Eidur, kellega ma oleks nõus küll

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Barca-Freddy


                    Minuarust oleks ka ideaalne Crespo, mis aga peaaegu kindlalt ei juhtu. Teine oleks Diego Milito, aga tundub, et Barca ei aja teda tõsiselt taga. Kolmas siis Eidur, kellega ma oleks nõus küll
                    Tegelikult ainuke põhjus miks Gudjohnssen ei tekita väga positiivset emotsiooni on see, et ta on Chelsea mängija ja kahel viimasel hooajal on Abramovitši klubist kujunenud meie vihavaenlane, umbes nagu osta Real Madridi mängijaid Barcasse (jah, on kül erandeid, Luis Garcia oli tase). Muidu oleks ju loogiline, et ühte põhjamaa meest asendab teine põhjamaa mees

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Thomson


                      Real Madridi mängijaid Barcasse (jah, on kül erandeid, Luis Garcia oli tase
                      Luis Enriquet ikka motlesid? Garcia pole Realis manginud, kull on ta olnud Atleticos
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas lorenzo


                        Algselt postitas Thomson


                        Real Madridi mängijaid Barcasse (jah, on kül erandeid, Luis Garcia oli tase
                        Luis Enriquet ikka motlesid? Garcia pole Realis manginud, kull on ta olnud Atleticos
                        Õigus jah, juhe oli

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Eilses Hispaania ja Venemaa viigimängus tegi oma debüüdi Iniesta, sekkudes mängu vahetusest 46. minutil. Kuuldavasti tegi ta päris hea mängu. Mäng veel toimus tema kodus Albacetes.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            jargmised ametlikud mangud hetkeseisuga siis on 22.augustil Joan Gamperi karikale Bayerniga ja 25.augustil UEFA Super Cupi mang Monacos Sevillaga.
                            17.juulil jalle poisid siis trennis ja vaike turnee ka tulemas
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas lorenzo


                              jargmised ametlikud mangud hetkeseisuga siis on 22.augustil Joan Gamperi karikale Bayerniga ja 25.augustil UEFA Super Cupi mang Monacos Sevillaga.
                              17.juulil jalle poisid siis trennis ja vaike turnee ka tulemas
                              et mõnel mehel tuleks siis puhkust paar nädalat?

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas dannar


                                Algselt postitas lorenzo


                                jargmised ametlikud mangud hetkeseisuga siis on 22.augustil Joan Gamperi karikale Bayerniga ja 25.augustil UEFA Super Cupi mang Monacos Sevillaga.
                                17.juulil jalle poisid siis trennis ja vaike turnee ka tulemas
                                et mõnel mehel tuleks siis puhkust paar nädalat?
                                nii siin seisab

                                eks neil oli vaba aeg ka siiani arvatavasti, vaevalt et nad kohe peale finaali rahvusmeeskonna juurde laksid
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X