320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas 10 Lopez Saldana


    Algselt postitas Blue Rock

    \'Galactico\' on siiamaani ikka seondunud RMA-ga, nii et postitus on vale topici alla eksinud, ilmselt mittetahtlikult
    just just. barca on see klubi kes käitub täiesti vastupidi. see klubi president, kes seal praegu on, nagu enam kui karjus meedias, et kui tema valimised vöidab siis tuleb beckham barcasse ja veel peale tema sadamiljon staari veel. becks ei tulnud, aga raha pole ka mitte vähem kui real kulutatud.
    Ta lubas 2003 aastal tuua Barcasse Beckhami, juhul, kui ta valimised võidab. Aga beckham ütles viimasel minutil ära nendele ja läks Reali. Järgmine variant oli Ronaldinho. Ja nii palju, kui Real, ple Barca küll kulutanud oma mängijate peale. Ligi pooled mängijad on omakasvandikud ja päris mitmed on saadud tasuta. Ronaldinho, Deco ja Eto`o olid kallimad mängijad.
    Niiet tõesti, daywalker ütles õieti: ei tasu segast peksta :S

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas Barca-Freddy



      Ligi pooled mängijad on omakasvandikud
      Nimeta siis juba ka need pooled(või siis \"ligi pooled\")!
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Jasper


        Algselt postitas Barca-Freddy



        Ligi pooled mängijad on omakasvandikud
        Nimeta siis juba ka need pooled(või siis \"ligi pooled\")!
        No ma võin mõned nimetada: Messi, Xavi, Puyol, Valdes, lahkuv Gabri, Iniesta, varuväravavaht Jorquera jt.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas Jasper


          Algselt postitas Barca-Freddy



          Ligi pooled mängijad on omakasvandikud
          Nimeta siis juba ka need pooled(või siis \"ligi pooled\")!
          Valdes, Puyol, Iniesta, Xavi ja Messi ning ongi \"Ligi\" koos põhi lineup meestest.

          Joga Bonito!!!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Supermees Oleguer Presas on ka Barca kasvandik.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas Karla


              Supermees Oleguer Presas on ka Barca kasvandik.
              Kuidas võtta:
              http://www.fcbarcelona.com/eng/jugadores/futbol/biografia_23.shtml

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas 10 Lopez Saldana



                üldse on barca fännid maailma mötetumad fännid, sest ükski neist (suurem osa suuremast enamusest) ei hooli barcast vaid ainus möte on olla reali vastu. norm onjo. see et endal elus hästi läheks pole oluline - peaasi et teistel sitt oleks.
                need on peamiselt siiski ultrad. aga Barca-Reali vastasseis on lihtsalt samas ka poliitiline, miskit pole teha. sama voib ka oelda Bilbao Athletic-Real vastasseisu kohta.

                aga see et ükski Barca fänn ei hooli tegelt oma klubist...
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Barca-Freddy


                  Minuarust on vastupidi. Real fännidel on peamine, et Barcat saaks vihata. Võiks enda klubi fännamisele keskenduda ja teistest pohhui olla.
                  möhh. mis pask see nagu on?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas dannar


                    Algselt postitas Barca-Freddy


                    Minuarust on vastupidi. Real fännidel on peamine, et Barcat saaks vihata. Võiks enda klubi fännamisele keskenduda ja teistest pohhui olla.
                    möhh. mis pask see nagu on?
                    No ma küsisin 10 Lopez Saldanalt sama, kui ta ütles, et Barca fännid keskenduvad Reali vihkamisele, mitte Barca fännamisele.

                    Aga see pask on see, et ma olen välismaa foorumites näinud üsna palju Reali fänne, kes keskenduvad eelkõige Barca mahategemisele jne, kui samas võiks rohkem oma klubi fännata. Mõned on teinud isegi anti-barca saite jne. Aga eks igal klubil ole selliseid debiilseid fänne ka ikka.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Tegelikult, olgem ausad, maailm on täis nõmedaid inimesi, neid on igas vanuses, rassis, jõukuses jnejne. Nii pole ka jalgpall mingi erand ja pole erandlikud ka Barca fännid, keda on registreerunuid üle saja tuhande, millega on kataloonia klubil suurim registreerunud fännide hulk (rääkimata mitteametlikest fännklubidest) ning paratamatu on see, et nii mõnedki on sellised, kes tahavad ainult vihata Reali või minna nende või teiste vastasklubide fännidega kaklema, või olla rassistid(kindlasti on neid ka Barca toetajate hulgas aga niikaua kui Eto\'o väravaid lööb...) Nii et minu meelest ei jää muud üle kui olla ise mõistlik ja taktitunnet mitte kaotada isegi halvustades Reali, nagu näiteks tihtilugu räägitakse kuidas on nende Galacticoste ostmine mõttetu ja läbikukkunud unustades seejuures, et paar aastat tagasi tegi Madridi klubi seda, mida Barca lõppenud hooajal(see finaalis loodud Zidani värav on läbi aegade minu lemmik).
                      Algust võiks siin foorumis näiteks nii teha, et kui 10 Lopez Saldana taoline vend tuleb lambist nii nõmeda jutuga välja siis mitte keegi ei reageeri selle peale sest niikuinii normaalset diskussiooni sellest ei tule.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'


                        Blackburni Lucas Neill on tasapisi Blaugrana huviorbiiti tõusnud, õigupoolest kuulujutud läksid liikvele Rijkaardi paremaks käeks tõusva elava legendi Johan Neeskensi suust, kes praegusel hetkel Guus Hiddinkile enda näpunäiteid annab. Isiklikult olen Neill`i karjääri üprisgi aktiivselt jälginud ja peab tõdema, et tegemist äärmiselt kohusetundliku ja küllaltki füüsilise keskkaitsjaga, kes oleks hea lisa Puyolile ja Marquezile. Järjest rohkem hakkab tunduma, et kaitseliine ollakse suvel jooksul tugevdamas: potentsiaalsetest saabujatest räägitud on nii Chivust, Gallasist ja Thuramist, nendest viimati mainitud tundub küll liiga vana olevat. Aga, elame-näeme...

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Messi 19 :P Õnne talle!:d

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            5.juulist saab siis omale uued särgid tellida


                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas lorenzo


                              5.juulist saab siis omale uued särgid tellida
                              Nii ta on, see oran˛ võõrsil mängimiseks särk on minu meelest igatahes parem kui see eelmine roheline teetöölise variant, siiski jään seisukohale, et kas üleelmise hooaja kolmas särk vms. igatahes sinine oleks kõige mõistlikum aga eks seal ole muid aspekte lisaks tahtmisele, mis värvi särki saab teha. Mis puudutab nüüd seda uut kodust mänguvormi siis alguses ei istunud mitte aga nüüd mõtlen, et ikka tellin ära, v-kaeluse fänn ma ikkagi ei ole aga kannatab ära.

                              p.s.
                              Kas keegi on proovinud seal ise oma nime ja numbrit särgile printimiseks sisestada, mul ei lase seda kahe erineva arvutiga teha, nende hallide lünkade peale ei lase mdagi trükkida.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                away särk on hästi ilus...mulle meeldib igatahes
                                1st särki vast ei hakka ostma kuna eelmise aasta oma olemas aga away oma peale peab täitsa mõtlema.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X