320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas lorenzo


    Algselt postitas dannar


    Algselt postitas daywalker


    Algselt postitas dannar


    err Daywalker, kas su õige nimi on Tanel väää?
    On küll äää =)
    ah niisama. sa oled sis mu naise eksparalleelklassivend
    paned oma süütute klubi kinni?
    ei. tema on ka meie klubis

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Algselt postitas MaRtin_12


      Nagu ma aru sain on nüüd võimalik nüüD Barca TVd vaadata ka Eestis?!

      Tahaks lähemat infot.
      Kust sa seda kuulsid?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Thomson


        Algselt postitas MaRtin_12


        Nagu ma aru sain on nüüd võimalik nüüD Barca TVd vaadata ka Eestis?!

        Tahaks lähemat infot.
        Kust sa seda kuulsid?

        http://www.fcbarcelona.com/eng/noticias/noticias/n06070901.shtml

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Available ei tähenda just suurt midagi, kui nt. Starman seda üle kandma ei hakka, ma arvan, et \"available\" oli ta piisava rahanumbri olemasolu puhul mingisuguse sati ostmise kaudu ka enne. Eks paista, Chelsea ja ManU Tv-de kõrvale võiks tõusta ka Barca TV.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Algselt postitas Thomson


            Available ei tähenda just suurt midagi, kui nt. Starman seda üle kandma ei hakka, ma arvan, et \"available\" oli ta piisava rahanumbri olemasolu puhul mingisuguse sati ostmise kaudu ka enne. Eks paista, Chelsea ja ManU Tv-de kõrvale võiks tõusta ka Barca TV.
            tglt minu arust on kõik need klubi TV-d ühed parajad jamad. No näiteks Manu jms mida viasat sport näitab. Mingid tobedad intervjuud ja sis stuudiosse helistamise saated, kus iga purjus jobu lällab, et treener tuleks maha lasta ja mingi mängija jne jne.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              No, aga need näitavad ju kõik klubi mängud + reservid + ja intervjuud LIVE üle?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas MaRtin_12


                No, aga need näitavad ju kõik klubi mängud + reservid + ja intervjuud LIVE üle?
                ausalt öeldes keda kotib mingite reservide heitlus? inglased vist on ainult leidnud, et see reservide värk on pull asi, mujal on ikka väga savi
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Eks ta kohati ole nõma jah, samas vahest enne ja peale mängu on hea kuulata igasugu arutelusid ja jutte teemal, et oma klubi on alati parim. Ja tõsi ta on, et intervjuudest jms tunneb küll puudust, sest netis lugedes ja mingid üksikud eurospordi lõigud ikka ei rahulda huvi.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Thomson


                    Eks ta kohati ole nõma jah, samas vahest enne ja peale mängu on hea kuulata igasugu arutelusid ja jutte teemal, et oma klubi on alati parim. Ja tõsi ta on, et intervjuudest jms tunneb küll puudust, sest netis lugedes ja mingid üksikud eurospordi lõigud ikka ei rahulda huvi.
                    Aga vastust ma ikka ei saanud, et kas ta näiab kõiki Barca mänge?

                    Reservide mängu on ikka hea näha, et saaks ülevaate uutest tulijatest suurde jalgpalli.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas MaRtin_12


                      Algselt postitas Thomson


                      Eks ta kohati ole nõma jah, samas vahest enne ja peale mängu on hea kuulata igasugu arutelusid ja jutte teemal, et oma klubi on alati parim. Ja tõsi ta on, et intervjuudest jms tunneb küll puudust, sest netis lugedes ja mingid üksikud eurospordi lõigud ikka ei rahulda huvi.
                      Aga vastust ma ikka ei saanud, et kas ta näiab kõiki Barca mänge?

                      Reservide mängu on ikka hea näha, et saaks ülevaate uutest tulijatest suurde jalgpalli.
                      No mul pole näidanud nii et ei tea, eks tegelikult on küsimus millise hilinemisega mänge kui üldse näidatakse, Chelsea Tv näitab küll vahest mingeid suvalisi hooaja alguse mänge aga see võib ka viasati kordus olla. Igatahes korralikku kokkuvõtteid ja vastukaja mängudele peaks nüüd rohkem meie kõrvu jõudma juhul kui meie kaabel-tv pakkujad hakkavad Barca tv-d vahendama. Reserve ja noori oleks vähemalt minul huvitav vaadata, nii vahelduseks ja üldse ennast juurdekasvuga kursis hoidmiseks.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Mis te Barca poolehoidjad siis sellest arvate?


                        Selline peaks siis välja nägema.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Noh kui peaks midagi särgi peale panema siis Unicefi eelistaks iga kell betandwin.com\'ile aga üldiselt meeldiks ikkagi ilma reklaamita nagu etv.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Kui ma peaks ise omale uue barca särgi ostma ja saan valida kas unicef\'i kiri on peal või mitte, siis võtaks kindlasti ilma kirjata. Aga noh, kui Unicef siis Unicef.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Algselt postitas daywalker


                              Kui ma peaks ise omale uue barca särgi ostma ja saan valida kas unicef\'i kiri on peal või mitte, siis võtaks kindlasti ilma kirjata. Aga noh, kui Unicef siis Unicef.
                              No see, mida praegu kodukalt tellida saab on ilma. Igatahes mina tahan ka ilma kirjata sest ma olen lihtsalt niivõrd suur nike\'i toetaja.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                http://www.goal.com/en/articolo.aspx?contenutoid=94846

                                Oleks tore prantslast kataloonias näha, MM-il läks Thuramil väga hästi ja üldse on mehe tase teada. Kuigi ma pooldan ikka noorte meeste ostmist ja arendamist, eriti kui klubil hästi läheb siis antud juhul tahaks ka ampsu Juve lagunevast koosseisust ja meie kaitseliinile kuluks tugevnemine ära küll.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X