320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Jama kvaliteet aga noh siit näeb väravaid.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Ai, jällegi üks hea mäng. Messi ja Ronny näitasid taas klassi. Zambrotta ja Thuram tegid ka debüüdi. Ja uus away vorm on ka väga kõva (Y)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Barca-Freddy


        Ai, jällegi üks hea mäng. Messi ja Ronny näitasid taas klassi. Zambrotta ja Thuram tegid ka debüüdi. Ja uus away vorm on ka väga kõva (Y)
        Sobis jube hästi Ronny uue peapaelaga

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Zambrotta sai Barcelonas ebameeldiva vastuvõtu osaliseks.
          Nimelt eile, kui võistkond jõudis koju tagasi, võttis Zambrotta takso, aga selle juht keeldus teda teenindamast, kuna juht oli ise Espanyoli fänn ja Barca mängijaid ta ei sõiduta

          \"Soy del Espanyol y a un jugador del Barça no le llevo\".

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Täna õhtul läheb siis kataloonia klubide vahel kõvaks madistamiseks Hispaania Super Cup\'is. Esimene mäng peetakse täna Espanyoli koduväljakul ning teine mäng peetakse juba pühapäeval Nou Campil.
            Tänase mängu favoriit on muidugi FC Barcelona. Mängijate valik on meil super, ainult Edmilson jääb nimekirjast välja koondise esindamise tõttu. Samas natuke kardan, et mängijad võivad natuke sellest USA turneest väsinud olla aga vast suudavad ennast siiski kokku võtta.

            Squad: Valdés, Jorquera, Iniesta, Oleguer, Giuly, Gio, Puyol, Gudjohsen, Eto\'o, Xavi, Sylvinho, Motta, Ronaldinho, Márquez, Messi, Zambrotta, Deco, Thuram.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Algselt postitas daywalker


              Täna õhtul läheb siis kataloonia klubide vahel kõvaks madistamiseks Hispaania Super Cup\'is. Esimene mäng peetakse täna Espanyoli koduväljakul ning teine mäng peetakse juba pühapäeval Nou Campil.
              Tänase mängu favoriit on muidugi FC Barcelona. Mängijate valik on meil super, ainult Edmilson jääb nimekirjast välja koondise esindamise tõttu. Samas natuke kardan, et mängijad võivad natuke sellest USA turneest väsinud olla aga vast suudavad ennast siiski kokku võtta.

              Squad: Valdés, Jorquera, Iniesta, Oleguer, Giuly, Gio, Puyol, Gudjohsen, Eto\'o, Xavi, Sylvinho, Motta, Ronaldinho, Márquez, Messi, Zambrotta, Deco, Thuram.
              no ma ei tea, Bommel oli/on ka oranzhe abistamas ja seetottu ei saa osaleda
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Algselt postitas lorenzo


                Algselt postitas daywalker


                Täna õhtul läheb siis kataloonia klubide vahel kõvaks madistamiseks Hispaania Super Cup\'is. Esimene mäng peetakse täna Espanyoli koduväljakul ning teine mäng peetakse juba pühapäeval Nou Campil.
                Tänase mängu favoriit on muidugi FC Barcelona. Mängijate valik on meil super, ainult Edmilson jääb nimekirjast välja koondise esindamise tõttu. Samas natuke kardan, et mängijad võivad natuke sellest USA turneest väsinud olla aga vast suudavad ennast siiski kokku võtta.

                Squad: Valdés, Jorquera, Iniesta, Oleguer, Giuly, Gio, Puyol, Gudjohsen, Eto\'o, Xavi, Sylvinho, Motta, Ronaldinho, Márquez, Messi, Zambrotta, Deco, Thuram.
                no ma ei tea, Bommel oli/on ka oranzhe abistamas ja seetottu ei saa osaleda
                Minu teada jäeti ta üldse koondisest välja nagu ka van Nistelrooy.
                See miks ta pole ülesse antud meeste nimekirjas jääb vast selle taha, et ülesse tohib anda 18 mängijat(on nii vist?). Kui nii ei ole, siis ma ei oska öelda miks teda nimekirjas pole.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas daywalker



                  Minu teada jäeti ta üldse koondisest välja nagu ka van Nistelrooy.
                  See miks ta pole ülesse antud meeste nimekirjas jääb vast selle taha, et ülesse tohib anda 18 mängijat(on nii vist?). Kui nii ei ole, siis ma ei oska öelda miks teda nimekirjas pole.
                  sul voib taitsa oigus olla, kuigi ma just unise peaga siin vaatasin barca kodukat ja seal oli just kirjas mingi hetk et Bommel utleb sorri, et ta peab just siis oma maad esindama...nojah, ju siis Basten muutis oma plaane viimasel hetkel
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas daywalker
                    Minu teada jäeti ta üldse koondisest välja nagu ka van Nistelrooy.
                    See miks ta pole ülesse antud meeste nimekirjas jääb vast selle taha, et ülesse tohib anda 18 mängijat(on nii vist?). Kui nii ei ole, siis ma ei oska öelda miks teda nimekirjas pole.
                    Van Bommel, nagu ka Belletti, Edmilson (koondise mängu tõttu), Ezquerro ja Saviola ei mahtunud sel korral 18 mängija nimekirja. Tasub mäletada, et Barçal tõesti on, millest valida, mis on loomulikult ääretult positiivne asi.

                    MvB-i jätmist rannale võib pidada selgeks märgiks sellest, milline on algava hooaja nokkimisjärjekord keskväljal, vähemalt omavahelises võistluses Iniestaga. Van Bommelil näibki olevat ees \"kriitiline\" sügis proovides tõestada Rijaardile, et on enda kohta algkoosseisus (või vähemalt varumeeste pingil ) väärt.

                    Belletti staatus, pole seegi just kuigi tugev Rijkaardi paberites, kui juba nii varakult jäeti koosseisust välja. Belletti asemele valitud MM-duol on turjal alles mõningad trennid, kui vastavalt Bellettil on taga kompaktne pretemporada. Ilmselt Frankie ei pidanud brasiillast varumeestepingil istumise vääriliseks, kui kord kohta algkoosseisus poleks nagunii olnud.

                    Kooseisu suhtes see tähendab kõikide eelduste kohaselt seda, et Oleguer alustab kaitses paremel äärel ja keskkaitses on Puyol-Marquez. Keskväljale seevastu ongi väike dilemma: kas tippvormis olev Motta tõuseb algkoosseisu või pannakse platsile kogu superosav, aga veel suve järel roostes olev, trio Iniesta-Xavi-Deco?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Algselt postitas Blue Rock


                      Algselt postitas daywalker
                      Minu teada jäeti ta üldse koondisest välja nagu ka van Nistelrooy.
                      See miks ta pole ülesse antud meeste nimekirjas jääb vast selle taha, et ülesse tohib anda 18 mängijat(on nii vist?). Kui nii ei ole, siis ma ei oska öelda miks teda nimekirjas pole.
                      Van Bommel, nagu ka Belletti, Edmilson (koondise mängu tõttu), Ezquerro ja Saviola ei mahtunud sel korral 18 mängija nimekirja. Tasub mäletada, et Barçal tõesti on, millest valida, mis on loomulikult ääretult positiivne asi.

                      MvB-i jätmist rannale võib pidada selgeks märgiks sellest, milline on algava hooaja nokkimisjärjekord keskväljal, vähemalt omavahelises võistluses Iniestaga. Van Bommelil näibki olevat ees \"kriitiline\" sügis proovides tõestada Rijaardile, et on enda kohta algkoosseisus (või vähemalt varumeeste pingil ) väärt.

                      Belletti staatus, pole seegi just kuigi tugev Rijkaardi paberites, kui juba nii varakult jäeti koosseisust välja. Belletti asemele valitud MM-duol on turjal alles mõningad trennid, kui vastavalt Bellettil on taga kompaktne pretemporada. Ilmselt Frankie ei pidanud brasiillast varumeestepingil istumise vääriliseks, kui kord kohta algkoosseisus poleks nagunii olnud.

                      Kooseisu suhtes see tähendab kõikide eelduste kohaselt seda, et Oleguer alustab kaitses paremel äärel ja keskkaitses on Puyol-Marquez. Keskväljale seevastu ongi väike dilemma: kas tippvormis olev Motta tõuseb algkoosseisu või pannakse platsile kogu superosav, aga veel suve järel roostes olev, trio Iniesta-Xavi-Deco?
                      ma siiski veel ei vaatakse seda koosseisu nonda pohjapanevana. miskiparast arvan, et Rijkaard teeb vaikest viisi eksperimendi. vahemalt esimeses mangus. aga tosi ta on et Rijkaardil on nuud iga koha peale kaks meest panna vahemalt ja eks paistab kuda ta meestele puhkust annab. loodetavasti ei lahe meil nagu chelseal, kust paljud head mehed on ara lainud, sest mourinho neile voimalust eriti ei andnud, vaid mangitas pidevalt samu mehi
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas lorenzo
                        ma siiski veel ei vaatakse seda koosseisu nonda pohjapanevana. miskiparast arvan, et Rijkaard teeb vaikest viisi eksperimendi. vahemalt esimeses mangus. aga tosi ta on et Rijkaardil on nuud iga koha peale kaks meest panna vahemalt ja eks paistab kuda ta meestele puhkust annab. loodetavasti ei lahe meil nagu chelseal, kust paljud head mehed on ara lainud, sest mourinho neile voimalust eriti ei andnud, vaid mangitas pidevalt samu mehi
                        Liiga kaugele minevaid järeldusi ei tasu teadagi teha, kuid eelmaitset see annab kindlasti, sest tegemist on siiski hooaja esimese tähtsa mänguga, millel on \"tõelist\" panust. Samuti lõigu \"miskiparast arvan, et Rijkaard teeb vaikest viisi eksperimendi\" võib siinkohal maha matta, sest taolistes mängudes just kuigi tihti katsetusi enam ei teha. Pigem kutsuksin seda rotatsioonis, mida Rijkaard tahes tahtmata hakkab vaikselt kasutama, vältimaks võtmemängijate ülekoormust ja laia ringi üleüldist rahulolu.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Kindlasti näeb see hooaeg pidevalt erinevaid algkoosseise. Mitte põhjalikult muudetud, aga 1-2 mägnijat pidevalt muutub, see on üsna kindel. Iniesta-Xavi-Deco ei usu. Rijkaard eelistab mängida ühe kindla DM-iga ja ma olen üsna kindel, et Motta on algkoosseisus. Veel arvatavasti Xavile ka kohe pingeid peale ei pane ja vast läheb Motta-Iniesta-Deco. Ründeliinis on ainuke küsimus, kas Messi või Giuly.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas Barca-Freddy


                            Kindlasti näeb see hooaeg pidevalt erinevaid algkoosseise. Mitte põhjalikult muudetud, aga 1-2 mägnijat pidevalt muutub, see on üsna kindel. Iniesta-Xavi-Deco ei usu. Rijkaard eelistab mängida ühe kindla DM-iga ja ma olen üsna kindel, et Motta on algkoosseisus. Veel arvatavasti Xavile ka kohe pingeid peale ei pane ja vast läheb Motta-Iniesta-Deco. Ründeliinis on ainuke küsimus, kas Messi või Giuly.

                            Alustab Iniesta-Xavi-Deco või mitte, midagi uut selles iseenesest poleks. Mainitud trio oli kasutusel juba eelmisel hooajal ja on enda efektiivsust ka tõestanud, ennekõike nendel puhkudel, kus on asendatud puhas pivote (enamasti Edmilson) kreatiivsema Iniestaga, millest kõige värskem ja loomulikult magusaim tõend kevadel Pariisist. Kuid palju oleneb ka vastase taktikast, mille põhjal Frankie ja Neeskens teevad omad järeldused keskvälja koostumusest..

                            Praegune materjal pooldab seda, et pivote on tõenäoliselt algavalgi hooajal üsnagi palju kasutusel, ennekõike nüüd, kui Marquez \"vabaneb\" kaitsest Thurami saabudes.

                            Ning ründekolmiku suhtes küsimus pole, kas Messi või Giuly, vaid hoopis, kas Gudjohnsen või Messi. Ise pakuksin esimesena mainitut, kes on peale hiilgavat pretemporadat tasapisi tungimas ennast algkoosseisu.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              Selline lineup alustab võib-olla hoopiski

                              Víctor Valdés, Oleguer, Puyol, Márquez, Sylvinho, Motta, Giuly, Iniesta, Deco, Ronaldinho ja Eto\'o

                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Algselt postitas daywalker


                                Selline lineup alustab võib-olla hoopiski

                                Víctor Valdés, Oleguer, Puyol, Márquez, Sylvinho, Motta, Giuly, Iniesta, Deco, Ronaldinho ja Eto\'o
                                ehk siis jatkame uuel hooajal sealt kus eelmisel hooajal lopetasime?
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X