320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Barca\'

    Algselt postitas avscol


    Kas ma sain õigesti aru, et olid staadionil?

    Algselt postitas MaRtin_12


    Läksin 40 minti enne mängu lõppu ära, aga see oli äge, kuidas Marquez ja Puyol oma kasti juures viimastena, sellist söödumängu mängisid ja nii lolliks vastased tõmbasid.
    Super mäng minu arust.
    Kohe vaatab Deco 2. värava ka ära.
    XAVI PEAGA!
    suprb!
    Ei usu. Vast läks arvuti või teleka juurest 40 minti enne mängu lõppu ära.:P

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Barca\'

      Mõlemal juhul tegi väga lollisti. Esimene poolaeg oli juba nii väärt vaatamist, et mind ei oleks kiskunud TV tagant mitte miski ära

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Barca\'

        Algselt postitas Karla


        Algselt postitas avscol


        Kas ma sain õigesti aru, et olid staadionil?

        Algselt postitas MaRtin_12


        Läksin 40 minti enne mängu lõppu ära, aga see oli äge, kuidas Marquez ja Puyol oma kasti juures viimastena, sellist söödumängu mängisid ja nii lolliks vastased tõmbasid.
        Super mäng minu arust.
        Kohe vaatab Deco 2. värava ka ära.
        XAVI PEAGA!
        suprb!
        Ei usu. Vast läks arvuti või teleka juurest 40 minti enne mängu lõppu ära.:P
        Eieiei
        Ma ikka olin arvuti taga mängu vaatamas, veel
        Lähen oktoobris arvatvasti nõu kämbile.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Barca\'

          Algselt postitas dannar


          Algselt postitas Blue Rock


          Algselt postitas dannar
          hmm ja ise ootasite ja lootsite Thierry Henry tulekut Barcasse. See oleks täieliku pandemooniumiga lõppend ju
          Henry saabumine oleks tähendanud seda, et Gudjohnsen oleks jäänud ostmata. Samas tegelikkuses Henry saabumine Barçasse (NB! õige kirjapilt ) pole kunagi nii lähedal olnud, nagu meedias on antud mõista. Taoline spekuleerimine on lõppkokkuvõttes mittekusagile juhatav, nii et ei ole mõtet kärbsest elevanti teha.

          Moltes gràcies...
          vaata mõneD lehed tagasi. terve pihutäis meie barkafänne kisendasid et kui Henry tuleb siis võidetaks isegi Michael Jordanit. Mina pidasin alati henry tulekut ebatõenöäoliseks ning tõin näiteks eto\'o iseloomu, mis ei talu teist suurt rndajat tema kõrval. Eto\'o on üks kõige tujukamaid mängijaid üldse, keda mina tean.

          Tegelikult vaata ikka ise ka paar lehte tagasi, minu mäletamist mööda oli igasuguseid seisukohti prantslase kohta, mina igatahes teda kataloonias näha ei tahtnud. Eto\'o käitumise motiive võib otsida tema löömata jäänud väravast, oleks mees jala valgeks saanud oleks kindlasti palju mõistlikumalt käitunud. Deco koha pealt loodan, et Deflectanator on see hooaeg vähe paremas skoorimishoos, eelmine aasta kuidagi ei läinud eriti, igatahes algus on hea.

          Edit: \"Portugali vanameister Deco\"??? 7sed uudised

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Barca\'

            Aga eelmine hooaeg olid tal teised kohustused ka. Kuna Xavit polnud, siis oli keskvälja kontrolimine tema õlul ja sellega sai ta suurepäraselt hakkama. Aga jah, teine koll oli suurepärane.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Barca\'

              Ilus viis tähistada barca 300 väravat rijkardi käeall ,sellise ilusa löögiga:P

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Barca\'

                Uus kraam müügil:
                http://shop.fcbarcelona.com/stores/barcelona/products/kit_selector.aspx?selector=52

                Mina tahaks hirmsalt seda vintage vanaaegset palli, tulevase kamina peal koht olemas.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Barca\'

                  Algselt postitas Thomson


                  Uus kraam müügil:
                  http://shop.fcbarcelona.com/stores/barcelona/products/kit_selector.aspx?selector=52

                  Mina tahaks hirmsalt seda vintage vanaaegset palli, tulevase kamina peal koht olemas.
                  fakk need jalgpallivarustuse hinnad pole normaalsed. sorry. 53 euri mingi lastekomplekti pärast, mille vaene vietnami lapseke ühe riisipalli pärast valmis heegeldas.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Barca\'

                    Algselt postitas Thomson


                    Uus kraam müügil:
                    http://shop.fcbarcelona.com/stores/barcelona/products/kit_selector.aspx?selector=52

                    Mina tahaks hirmsalt seda vintage vanaaegset palli, tulevase kamina peal koht olemas.
                    vaatan siin, et naisi ahistatakse ebavordsusega tervelt 7,5 eurot kusitakse sargi eest rohkem
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Barca\'

                      Ostame voodipesu!
                      Ja kruusid :P

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Barca\'

                        Algselt postitas MaRtin_12


                        Ostame voodipesu!
                        Ja kruusid :P
                        Mõnel mehel on juba kruus Barca voodipesu vist katkestaks ükskõik kui mõistva naise kannatuse.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Barca\'

                          Algselt postitas Thomson


                          Algselt postitas MaRtin_12


                          Ostame voodipesu!
                          Ja kruusid :P
                          Mõnel mehel on juba kruus Barca voodipesu vist katkestaks ükskõik kui mõistva naise kannatuse.
                          õigel jalkafännil pole naist vajagi rsk

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Barca\'

                            Algselt postitas dannar


                            Algselt postitas Thomson


                            Algselt postitas MaRtin_12


                            Ostame voodipesu!
                            Ja kruusid :P
                            Mõnel mehel on juba kruus Barca voodipesu vist katkestaks ükskõik kui mõistva naise kannatuse.
                            õigel jalkafännil pole naist vajagi rsk
                            peaasi et lemmikklubivarvides alus- ja voodipesu oleks
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Barca\'

                              ses suhtes on teil vedanud. tumedatriibulist pesu on palju lihtsam puhtana hoida kui valget

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Barca\'

                                Krt, oleks odavam ostaks isegi vist.
                                Kruusi ikka, jumala änks juua iga hommik, tekitab tunde.

                                Aga Barcelonasse minek jääb vist ära, sest kallivõitu tuleb natuke, võibolla kunagi hiljem.

                                Aga krt, kuna need CLi grupid loositakse? See nädal. Saaks teada vastased, läheks kuhugi mujale vaatama.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X