320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Thomson Vaata postitust
    Mehed kes Sofias hakkavad lammutama: Valdés, Jorquera, Iniesta, Ronaldinho, Edmílson, Puyol, Sylvinho, Gudjohnsen, Márquez, Ezquerro, Giuly, Oleguer, Xavi, Thuram, Motta, Zambrotta, Gio, Deco.

    Pakuks välja sellise algkoosseisu:
    -----------Gudjohnsen----------
    --Ronnie-----------------Giuly---
    -----Xavi-------------Deco------
    ------------Edmilson-------------
    Sylvinho-Puyol-Marquez-Zambrotta


    Selline väike eurospordi artikkel Bojani kohta, eriti hea on see, et ta väidetavalt Chelsea istmikusse saatis.
    Pigem alustab Gio vasakul kaitses...CL-s eelistab Rijkaard just teda.
    Ning raske uskuda, et Iniesta pole põhis..

    Kommentaar


      Algselt postitas avscol Vaata postitust
      Pigem alustab Gio vasakul kaitses...CL-s eelistab Rijkaard just teda.
      Ning raske uskuda, et Iniesta pole põhis..
      Kuna Gio mängis Mallorca vastu la ligas siis Rijkaardi rotatsioonisüsteemi järgi peaks nüüd Sylvinho mängima aga tõsi ta on, et Gio saab CL rohkem mänguaega. Iniesta-Xaviga sama lugu.

      Kommentaar


        Uskumatu on veel see, et viasat sport 3 näitab barca mängu ja sport 2 näitab chelsea-werderi mängu...

        Edit: Edmilson on siiski väljas, nii et Motta mängib arvatavasti DM.

        Kommentaar


          algkoosseis:

          1.Valdes
          11. Zambrotta
          5. Puyol
          4. Marquez
          16. Sylvinho
          3. Motta
          24. Iniesta
          20. Deco
          8. Giuly
          7. Gudjohsnen
          10. Ronaldinho

          Kommentaar


            Keegi näeb ka viasat 3 pealt mängu?

            Kommentaar


              ei näe
              Live score näitab, et Barca on juhtima läinud

              Kommentaar


                1. poolaeg oli väga praagine, aga jamh.

                2. poolaega ei saa vaadata, kahjuks.

                Kommentaar


                  Võit tuleb, aga mängupilt igav ja mitte midagi erilist meie poolt.

                  Kommentaar


                    Tore.
                    Viimases voorus siis otsustav kohtumine Werderiga. Kodus on veel mäng kah, nii et mina arvan, et võit tuleb ära. Suht põnev saab olema.

                    Eriti suured tänud viasatile, kes tänast mängu ei näidanud. Kari uroode.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Karla Vaata postitust
                      Tore.
                      Viimases voorus siis otsustav kohtumine Werderiga. Kodus on veel mäng kah, nii et mina arvan, et võit tuleb ära. Suht põnev saab olema.

                      Eriti suured tänud viasatile, kes tänast mängu ei näidanud. Kari uroode.
                      Mina nägin küll viasat sport 3 pealt mängu, igatahes tuli see, mis tulema pidi. Asi on vähemalt enda teha, selles mõttes, et kodus võita ja korras. Selge on see, et tegemist on hooaja mõttes väga tähtsa mänguga st. vigastuste kriis saab knock-out phase'iks läbi juhul kui edasi saadakse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Thomson Vaata postitust
                        Mina nägin küll viasat sport 3 pealt mängu, igatahes tuli see, mis tulema pidi. Asi on vähemalt enda teha, selles mõttes, et kodus võita ja korras. Selge on see, et tegemist on hooaja mõttes väga tähtsa mänguga st. vigastuste kriis saab knock-out phase'iks läbi juhul kui edasi saadakse.
                        mina nägin viasat sport 3-e pealt näiteks Chelski mängu. Samas mul on päevad ka

                        Kommentaar


                          ootoot, mina just lõpetasin viasati pealt mängu vaatamise.
                          Mängu kohta ka, tore, et väikesed klubid ka saavad CLi põhiturniirile, aga tänane mäng oli ikka kuradima igav. Vaevalt, et keegi meie omadest üldse naha märjaks sai. Kerge treening rasketele mängudele vahelduseks.
                          Jalgpallihaigla liige

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                            1. poolaeg oli väga praagine, aga jamh.

                            2. poolaega ei saa vaadata, kahjuks.
                            Putsasid ikka nägid?
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Algselt postitas dannar Vaata postitust
                              mina nägin viasat sport 3-e pealt näiteks Chelski mängu. Samas mul on päevad ka
                              tõesti sul on päevad.
                              Viasat sport 2 näitas Werderi mängu ja Viasat Sport 3 näitas Barca mängu. Nagu klassikud ütlevad: Meil siin linnas oli niipidi igatahes. Provintsi kohta ei oska muidugi midagi öelda.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas PraS Vaata postitust
                                tõesti sul on päevad.
                                Viasat sport 2 näitas Werderi mängu ja Viasat Sport 3 näitas Barca mängu. Nagu klassikud ütlevad: Meil siin linnas oli niipidi igatahes. Provintsi kohta ei oska muidugi midagi öelda.
                                oli jah. minu paha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X