320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kuradi kahju on t'naste tulemuste valguses see, et barca suutis chelskiga kodum'ngus selle viimase minuti palli sisse imeda, olnuks voimalus chelski pikalt saata ja werderiga koos alagrupist edasi astuda

    a see on hea, et koik n''d endi k'tes.

    kes chelski-werder m'ngu n'gi, kas chelski 'ritaska midagi?
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
      kes chelski-werder m'ngu n'gi, kas chelski 'ritaska midagi?
      üritas? ikka, paar head momenti ikka oli

      samas Werder suutis lõpuni stiili hoida, mis Barca vastu tegemata jäi, põnev
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
        üritas? ikka, paar head momenti ikka oli

        samas Werder suutis lõpuni stiili hoida, mis Barca vastu tegemata jäi, põnev
        Kahju et teist ei löödud ja sellega ka Chelsea poisid edasipääsu kidnlustasid. Aga ma ei mõista kus Andrei kiirus on kadunud. Isegi Mertesackerit üle ei jooksnud täna. Kas seal Chelseas tehakse ainult kangi- ja kossitrenni? Ja järjekordset Andrei kahvatut esinemist tekkis küsimus, et palju selle kõverjala eest siis ikka maksti? 30miljonit?

        Andestust et OT ajan siin

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Kahju et teist ei löödud ja sellega ka Chelsea poisid edasipääsu kidnlustasid. Aga ma ei mõista kus Andrei kiirus on kadunud. Isegi Mertesackerit üle ei jooksnud täna. Kas seal Chelseas tehakse ainult kangi- ja kossitrenni? Ja järjekordset Andrei kahvatut esinemist tekkis küsimus, et palju selle kõverjala eest siis ikka maksti? 30miljonit?

          Andestust et OT ajan siin
          sitt jah, oleksid voinud ju selle varava ikka ara kobistada, oleks voimalus et isegi Chelski valjas. aga Shevale tundub toesti tervislikum Milani tagasi kolida.
          nojah ja nuud siis vaja voita. kodus on meiega viiki suutnud mangida sel aastal ainult Valencia ja Chelski, ulejaanud on kaotanud meile.
          Catalunya is not Spain!

          Kommentaar


            Pühapäeval FC Barcelona - Villareal
            Kui kõik sujub, siis on Nou Campil jalkamelus ka 8 eestimaalt pärit inimest. Pakime asjad ja kell 12 algab lend sinnapoole.

            Kommentaar


              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
              Putsasid ikka nägid?
              Kes siis ei näinud?

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                mina nägin viasat sport 3-e pealt näiteks Chelski mängu. Samas mul on päevad ka
                ära pikka viha pea

                Kommentaar


                  Werderit ikka kardate?

                  Kommentaar


                    Mina ikka muretsen. Sest kui sealt võitu ei tule, siis langetakse välja :S Seda nüüd küll ei taha. Aga päris sellist kartmist küll ple mul vähemalt, sest ma usun Barcasse, eriti kui nad Nou Campil mängivad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                      Mina ikka muretsen. Sest kui sealt võitu ei tule, siis langetakse välja :S Seda nüüd küll ei taha. Aga päris sellist kartmist küll ple mul vähemalt, sest ma usun Barcasse, eriti kui nad Nou Campil mängivad.
                      jep...väike pabin on sees küll...ma kujutan ette juba kuidas mäng algab ja barca kohe hakkab meeletult ründama, et väravat saada:P

                      Tänane uudis on see, et Saviola paraneb vigastusest oluliselt kiiremini ja Bremeni vastu peaks terve olema!

                      Kommentaar


                        Veel tänasem uudis on see, et Motta ja MArquez jäävad Villarreali mängust eemale.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Veel tänasem uudis on see, et Motta ja MArquez jäävad Villarreali mängust eemale.
                          jajah, unustasid veel et Belletti on samas jalle rivis
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            algkoosseis Villarreali vastu:

                            Valdés; Zambrotta, Thuram, Puyol, Gio; Edmilson, Deco, Iniesta; Giuly, Ronaldinho Gudjohnsen.

                            Kommentaar


                              Tänu Eiduri heale kukkumisoskusele sai Barca penalti, mille Ron napilt sisse lõi. Eidur on tubli mees!

                              Muidu Barca mängis suht normaalselt. Villarrealil polnud ühtegi väravavõimalustki, kaitse suht hästi pidas, aga ainult Thuram tekitas vahel närvikõdi. Võimalusi oli ka mitmeid: Ron pääses nurgalöögiajal peaga löögile, kuid pall lendas napilt mööda. Poolaja lõpus oleks Gio peaaegu värava löönud, kui Villareali vv oli natuke väravast välja tulnud, kuid vv suutis siiski viimasel hetkel palli üle lükata.

                              Kommentaar


                                Mina küll ei kiidaks Eidurit selle teo eest. Juba teine daiv temalt Barca särgis, millega ta penalti teenib. Ronny lõi ikkagi suht kindlalt ära - see oli liiga tugev ja päris täpne löök GK jaoks. Igastahes, Barca väärib eduseisu, aga oleks võinud lüüa lahtisest mängust ka kolli, sest neid võimalusi ikka oli. Ronny ja Deco on heas hoos :P

                                Kommentaar

                                Working...
                                X