320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui arvsetada ühte head löögi ning ilusat söötu, lisaks ka üks ilus palli endale võitlemine teise poolaja keskel. Siis sinna juurde panna üks "shitter", aasta halenaljakaim daiv ning mõned muud killud, siis kokku annab ühe inglaslikult megamängu tõesti

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Giuly tegi supermängu. Vahepeal lõi ühe sitteri mööda. See siis annulleerib kogu ülejäänud panuse? Väga sitt lausa? Jeesumaria. Hea, et ma seda spaania nurka rohkem lugeda ei viitsi.
      Üks räme praak+ palli kehv vastuvõtt millele järgnes hale dive(võiks siis vähemalt osata seda hästi teha)+ üks söötmata jäätud sööt mis oleks ilmselt lõppenud väravaga+ ei teinud ta ka ülejäänud mängu midagi silmapaistvat.

      Kommentaar


        Algselt postitas Karla Vaata postitust
        ...vedas, et neil selline vend nagu Almeida on.
        Aga Pierre?

        *Ma ei loe ka, äkki ütlesin midagi inglaslikult või sakslaslikult valesti...

        Kommentaar


          Algselt postitas rasmer Vaata postitust
          Üks räme praak+ palli kehv vastuvõtt millele järgnes hale dive(võiks siis vähemalt osata seda hästi teha)+ üks söötmata jäätud sööt mis oleks ilmselt lõppenud väravaga+ ei teinud ta ka ülejäänud mängu midagi silmapaistvat.
          Või nii. Aga kaval läbijooks paremalt äärelt ja sellele järgnenud sööt, mida Gudjohnsen ei suutnud väravasse susata, volley 20-lt meetrilt läbi meestesumma, mille Wiese hädaga tõrjus, teise värava sööt, läbimurre teisel poolajal - ja taas Wiese meistriklass, et Giuly üks-ühes palli jala pealt kätte sai. Isegi Sky, mis hindab muidu suhteliselt karmilt, on pannud talle hindeks 8. Kõrgem ehk 9 on mõistetavalt vaid Dinho hinne. Aga no muidugi, egas mina tea kuidas spaanias mängima peab. Oleks jah pidand ikka rohkem ja osavamalt daivima.

          Mul on sellest Giulyst täiesti pohlad ju tegelikult, jätan eksperdid omavahele.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            mulle tegelt Giuly meeldis. oli paris asjalik. Guddy kull loi varava, aga ta oli minu arust ikka kehvem kui Giuly, puudus aktiivsus. ju ma olen siis nende mobiilsete rundajatega, nagu seda on Etoo, Saviola ja Messi, ara harjunud.

            a ja viimase kolli loi Giuly ju eelviimases mangus CL-s Levski vastu
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              No pop on ilmselt täna Barca mehi õnnitleda, et nad ise asjad selgeks tegid . Au ses mõttes, et ega vastane nüüd selline ka polnud, kellest sahaga üle minnakse. Gudi üle tegalt hea meel , vaatamata , et on rohekm kukkuma hakanud.
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                Oskab keegi linki anda kust saaks näha viimast Ronaldinho väravat ?
                Tänud!
                http://www.jktulevik.ee/

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kipp Vaata postitust
                  Oskab keegi linki anda kust saaks näha viimast Ronaldinho väravat ?
                  Tänud!
                  The Zshare file hosting providing website had been shut down many few years ago. The new zShare website is a news blog that publishes the latest trending news on the web. So what happened to the old Zshare? As the new owner of the domain zshare.net, I honestly don’t know. The domain had not been


                  paistab et muurihupe jaab Mertesackeri ja Naldo kraesse
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maanus Vaata postitust
                    No pop on ilmselt täna Barca mehi õnnitleda, et nad ise asjad selgeks tegid .
                    Abikohtunik tegi asjad selgeks jättes teise värava puhul suluseisu lugemata.
                    Ilus ja korralik esimene poolaeg ja Barca kohta katastroofiline teine poolaeg - nii ebastabiilse mänguga karikat ei võida.

                    PS Fitti! Firefox ongi mõeldud rohkem Hispaania teemade all sõimamiseks mitte raadio kuulamiseks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dannar Vaata postitust
                      mkmm. Giuly pole ju sitt. mäletate, kuda ta Reali kunagi lüpsis
                      Päevad tulekul?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        paistab et muurihupe jaab Mertesackeri ja Naldo kraesse
                        Kuskil kuulsin arvamust nagu oleks müürihüpe enne mängu paika pandud. Zaragoza või mingi mängu videolt on näha, et väravavahil ei olnud seisva müüriga suurt lootust. Võib-olla Wiese/Schaaf lugeski enne mängu poistele sõnad peale, et free-kicki ajal hüpake nii kõrgele kui jaksate. Ja Dinho oskas seda kuidagi oodata/ära näha.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Kuskil kuulsin arvamust nagu oleks müürihüpe enne mängu paika pandud. Zaragoza või mingi mängu videolt on näha, et väravavahil ei olnud seisva müüriga suurt lootust. Võib-olla Wiese/Schaaf lugeski enne mängu poistele sõnad peale, et free-kicki ajal hüpake nii kõrgele kui jaksate. Ja Dinho oskas seda kuidagi oodata/ära näha.
                          kui see nii oli, siis Dinho on nagu vanas heas krimisarjas-pidevalt vastastest uhe sammu vorra ees
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Mitte et ma vales teemas olen aga see nüüd mingi esmakordne nähtus vaevalt et on , isegi R.Carlos on on oma tutakaid kuidagi nõnda andnud, et müür tõuseb , löök mitte et siis alt.See polnud Ronny alavääristamiseks öeldud.
                            Felix: Oh, bollocks!
                            Elmo: Dog's bollocks?
                            Felix: No, just plain fucking bollocks!
                            Elmo: No dog involved?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maanus Vaata postitust
                              Mitte et ma vales teemas olen aga see nüüd mingi esmakordne nähtus vaevalt et on , isegi R.Carlos on on oma tutakaid kuidagi nõnda andnud, et müür tõuseb , löök mitte et siis alt.See polnud Ronny alavääristamiseks öeldud.
                              Ega see jah midagi hüper-super originaalset ei olnud, et patendiametisse asja ei peaks olema aga arvestades panuseid siis sellised väravad saavad ikka ärateenitult kiitust.

                              Mis puudutab Giuly mängu siis sitt ta kindlasti ei olnud, esimene poolaeg tekitas päris hästi teravusi ja võib igati rahule jääda, teisel poolajal oleks võinud Ezquerro kohe platsile tuua, praegu kui Messi väljas on, peaks baskile mänguaega andma, mulle ta igatahes igati sümpatiseerib.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ek Vaata postitust
                                Abikohtunik tegi asjad selgeks jättes teise värava puhul suluseisu lugemata.
                                Ilus ja korralik esimene poolaeg ja Barca kohta katastroofiline teine poolaeg - nii ebastabiilse mänguga karikat ei võida.

                                PS Fitti! Firefox ongi mõeldud rohkem Hispaania teemade all sõimamiseks mitte raadio kuulamiseks.
                                Kus sa elanud oled? Sellist olukorda ei loeta juba aastaid suluseisuks. Ruud lõi EMil või MMil või mai mäleta kus veel hullemast "sulust" aga see on ammu muudetud reegelt juba.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X