320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
    Kus sa elanud oled? Sellist olukorda ei loeta juba aastaid suluseisuks. Ruud lõi EMil või MMil või mai mäleta kus veel hullemast "sulust" aga see on ammu muudetud reegelt juba.
    Passiivsest suluseisust siis jutt ja jumala õige, et sellist olukorda ei pea ära vilistama.

    Kommentaar


      Sry OT pärast, aga minu mõistus näiteks ei oska selliseid olukordi kuidagi passiivseks suluseisuks lugeda. Passiivne = mitteosalev. My ass ta ei osalenud selles situatsioonis. See nüüd muidugi ei tähenda, nagu oleks Barca või Guddy kuidagi süüdi, et on antud korraldus niisugusi asju mitte ära vilistada. Ilmselt siis on kellelgi nii kange valu paljupalju väravaid näha. Mis ju tegelikult ka tingis üldse selle passiivse suluseisu termini kasutuselevõtmise ja on iseenesest ok. Aga kui samas arvestada, et viimasel ajal vilistatakse kaitsjatega ühel joonel olevale ründajale tubli 80% juhtudest ilma igasuguse kõhkluseta sulg ära... nojah. Vähe jabur värk, aga mis teha, kui kohtunikele on sellised käsud jagatud.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Ilmselt siis on kellelgi nii kange valu paljupalju väravaid näha.
        mulle seeparast Hispaania vutt meeldibki, et naeb palju varavaid. kui sulle meeldib palliveeretamine ja seisud 0-0, 1-0 voi 1-1 ja enamus ajast motetu palliveeretamine, siis varsti ei tulegi keegi sinna platsi aarde sellist asja vaatama. minugi parast voiks suluseisud uldse ara kaotada. rahvas tahab leiba ja shoud!
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          ses suhtes Vincentiga nõus, et... noh olgem ausad Guddy eduseis kaitsjate ees oli saadud pistisega. Pasiivne sistjeema meenutab K-Kohukest - juriidiliselt korrektne. Võtke suhu!

          ühelt poolt kahju, et Werder jälle panni lakub, aga noh Barca tegi asjad kiirelt ja stiilselt selgeks.
          üks asi millest ma aru ei saanud, oli see, et millepärast Werderi meeste peale rünnaku ajal vilistati kui Barca-mehed kõik kaitses passisid?
          ah jah, seda ka, et Werderi-mehed on vist suurematsorti näitlejakursuse läbinud.

          Lorenzo, siis võiks ju zoo plastile lasta ning igale elukale oma palli kinkida jne.
          Värvavaid lüüakse isegi eesti naistekatel, aga seda vaadatakse kah mõnikord deliiriumis tisside rappumise pärast, eks.
          hispaania jalka on tehniline ja (kohati) ka kiire, mida näiteks prantsusmaa futt tihtilugu ei ole jne.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Boob, ma saan aru, et monele meeldib ilgelt mingi taktikaline plaan jne, see koik on ka oige, aga rahvas tahab ikkagi varavaid naha. ega asjata ka korvpalliasjatundjad juba ei kraaksu, et tiitlivoistlustel on tuupiline, et mangus visatakse maksimaalselt 60 punkti. ehk siis kokkuvottes- mulle meeldib mang, kus runnatakse, mitte et pidevalt pingsalt kaitses ollakse. onneks lemmikmeeskond pole oma stiili muutnud. ja loodetavasti sinna ei lasta ka pulti mond Capello sarnast meest. ei motle mehest halvasti, aga tema stiili ei meeldi.

            ja Boob, Barca fannid vilistavadki omadele, kui mehed kaitses massavad, sest neile meeldib kui Barca rundab kogu aeg see ei olnud vile sakslastele, vaid ikka omadele
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              Minu arvates on see stereotüüp täiesti ekslik, nagu löödaks La Ligas meeletult kolle. Ikka ei lööda küll. Mina olen Hispaania puhul sattunud tunduvalt tihedamalt kinnisele pallikeerutamismängule, kus üritatakse üksikürituste ja pommlöökidega mängu ära teha. Vahel satub sisse muidugi mõni mäng, kus kohtunik läheb lolliks, kõikidele kaarte viskab ja penalteid jagab, siis sellise pandemooniumi taustal hakkab ka väravaid sündima, kuid üldiselt on Inglismaa jalgpall isegi kraadi võrra põnevam jälgida, sest heale mängule sattumise tõenäosus on suurem.

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                mulle seeparast Hispaania vutt meeldibki, et naeb palju varavaid.
                Barca 13 mängu - neis kokku 43 väravat, +21
                Werder 15 mängu - neis kokku 58 väravat, +20
                ManU 16 mängu - neis kokku 43 väravat, +27
                Inter 14 mängu - neis kokku 43 väravat, + 15
                Lyon 16 mängu - neis kokku 42 väravat, +22

                Numbrid ei kandideeri absoluutsele korrektsusele ega muule tähtsale, kuid teatud liigaliidrite puhul on olukord selline. Ma ei tea, mida see ütlema peaks.* Peale selle, et näeb palju väravaid.

                * tegelikult tean. jah, muidugi, kuid ei.

                Kommentaar


                  Ausalt öeldes riivas Gudjohnseni koll ka minu silma aga väravast ära ei ütle sellepärast. Tegelikult tehti mäng ära Ronnie kolliga nii et kõik need jutud võib jätta. Barca oli Bremenist selgelt üle ja vääris edasipääsu, Giuly'l ja Gudjohnsenil mõlemal kaks suurepärast võimalust lisaks teistele- Giuly'l peale Guddy sööstu ja Gudjohnsenil peale Ronnie suurepärast söötu kui ta liiga kaua viivitas ja lõpuks kaitsja järgi jõudis. Igatahes seis 4:0 oli vägagi reaalne, Bremeni koha pealt võiks neile anda heal juhul võimaliku 2:1 kaotuse mitte enamat.

                  Mis puudutab Hispaania jalgpalli siis väravate statistika ei anna adekvaatset infot, hiljuti tagus näiteks Itaalias vist Roma kellelgi 7 kolli ühe mänguga, mis ei tähenda, et itaalias lüüakse kõige rohkem kolle jne. Mulle pigem meeldib La Liga mängustiil, et see on tehnilisem, kiirem ja šoud on rohkem. Meenub Ševa kunagine ütlus, et tema austab ainult võitmist ja sellepärast teda ei häiri kui lüüakse üks värav ja ülejäänud aja kaitses passitakse. Mina sellega kohe kuidagi nõustuda ei taha. Näiteks eile tahtsin, et Barca jätkab samasugust ründamist ka teiselt poolajal, et pohhui peaasi, et šoud on, samas jah neid sõnu ma ei lausuks kui oleks seetõttu 2:2 viik tulnud, ja selge on, et üks meeskond ei jõua pidevalt rünnata eriti kui selliste panustega eduseisus olles. Kuigi tõele au andes tekitas Barca häid olukordi ikkagi.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    mulle seeparast Hispaania vutt meeldibki, et naeb palju varavaid.
                    Kui rääkida Hispaania vutist ja paljudest väravatest, siis ega üldpilt muude liigadega väga ei erine:

                    La Liga - 13 mängu - 315 kolli - keskmine 24,23 / voor
                    Serie A - 14 mängu - 349 kolli - keskmine 24,93 / voor
                    Ligue 1 - 16 mängu - 385 kolli - keskmine 24,06 / voor
                    Bundesliga (18 tiimi) - 15 mängu - 363 kolli - keskm. 24,2 / voor
                    Premier - 15,5 mängu - 335 kolli - keskm. 21,6 / voor

                    Brasiilia liigas oli keskmine 33,39, aga samas ka meeskondi 24, samas Venemaal 16 tiimiga ainult 18 kolli vooruga.

                    Arvestades seda, et mõnedes on paremate ja halvemate vahel käärid vähe suuremad, on need numbrid muidugi suhtelised, aga minu arust näitab üsna hästi, et La Liga pole sugugi väga palju väravaid lööv liiga, Serie A erinevalt hüüdlausest "catenaccio" ka vägagi võimeline skoorima ning Premier üllatuslikul kombel üsna kehva kesmisega.
                    See muidugi hooaja hetkeseisu tabelid. Mine tea, võibolla La Ligas hakatakse alles hooaja teisel poolel kõvasti ründama ja skoorima
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      Kui vaadata ainult Barcelona mänge, siis võib tõesti tunduda, et kogu Hispaanias mängitakse samailusat vutti ja resultatiivset vutti, kuid enamasti see nii ikka pole. Sageli lüüakse väravaid lihtsatest standardolukordadest, kus lihtsalt vastaseid eriti peale ei võetaks. Näiteks on totaalselt erinev Premieris ja La Ligas nurgalöökide ajal karistusalas toimuv. Inglismaal ripputakse teineteisel küljes, kuid Hispaanias vahivad kaitsjad enamasti oma tsoonis, kuda ründajad trikka teevad. Võibolla on tõesti Hispaanias rohkem tehnilisi mängijaid, kuid see tuleb sageli ka kahjuks, sest seetõttu kipub mõne meeskonna mäng koosnema mitme eri mängija spurdist karistusalla, kus kütetakse täiega peale ning täiesti mööda. Eriti on sellise mänguga silma jäänud Atletico. Inglismaa miinuseks on esiotsas toimuvad üliminimaalsed üllatused, sest üsna regulaarselt jagavad esineliku kohad ühed ja samad klubid.
                      Minu arust on väga raske hinnata liigasid selle järgi, et kus on ilusam mäng jne. Kui mängib sinu lemmikmeeskond, sis sulle see liiga ka meeldib ning sinna ei saa midagi teha.
                      Muide alati väga väravarohked kohtumised (kui mina olen vaatama sattunud) toimuvad Saksamaal. Ma polegi vist seal ühegi 0:0i peale sattunud

                      Kommentaar


                        Midagi ei saa võrrelda, kui on ju erinev.

                        Kommentaar


                          Tunnistan ausalt üles, et ma vaatan põhiliselt Barca mänge, satun ka Valencia, RM mänge vaatama ja UEFAs mängivaid hispaani klubis juhtun ka vahel nägema, lisaks veel Hispaania koondise mängud, nii et kui ma räägin, et mulle meeldib hispaania jalgpall siis eks see pigem ole Barca ja koondise jalgpalli sümpaatia, mitte terve liiga pallimisstiili poolehoid. See on igatahes õige, et otsustav on ikkagi sinu lemmikmeeskond, kus ja kuidas ta mängib

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                            Midagi ei saa võrrelda, kui on ju erinev.
                            Foorumis ei tohi filosofeerida. Ma tean, et ma midagi ei tea...

                            Kommentaar


                              ok, tegelt lahe teema jalle ules voetud, vahe OT ka, aga..
                              ma saan aru ka sellest, et uldistada on tegelt suht vale, eriti kui statistika seda ei naita, aga..Barca osalusega mangudes sel aastal vist alla 2 varava pole loodud. muidugi on jama vaadata Getafe mangu, kus luuakse vahe varavaid, aga tabeli liidrid see-eest loovad hasti. Ja ega neid tabelilopu tiimide jagelemisi eriti ei vaatagi ju tegelt. Inglismaal aga on vist ManU kova paugutaja. 3 vooru on seal veel rohkem ka toimunud. Itaalias on toesti kova paugutamine, nagu ka Bundesligas. Voib olla ongi see teema rohkem, et populaarsemad on ehk Premier ja La Liga ja kui vorerelda neid, siis mingi vahe ikka on
                              aga teemasse edasi siis...
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar




                                Et siis potentsiaalne skandaal, nimelt mingisugune arst kes tour de france'i jalgratturitele dopingut andis(Basso jt.) väidab, et oma teeneid on ta osutanud teistehulgas Barcale, RM, Valenciale ja Betisile. Mõttetu jutt mehelt, kes kui ma õigesti aru saan on juba jäänud vahele ja kellel nagu midagi kaotada ei ole, siiski mustata selliseid mängijaid nagu Zidane, Ronnie, Eto'o, Raul...eks paista mis jutt see on aga ma arvan, et tegu on lihtsalt mölakaga...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X