320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas intz Vaata postitust
    Klubide MM-i finaalikoht on siis käes.
    Club America (MEX) - FC Barcelona (ESP) 0:4
    Väravad: GUDJOHNSEN Eidur (ESP) 11' , MARQUEZ Rafael (ESP) 30' , RONALDINHO (ESP) 65' , DECO (ESP) 85'
    Ronnielt jälle ''tüüpiline'' ristnurga värav, teine oli ka lähedal, aga latti kahjuks.

    Kommentaar


      Algselt postitas buub Vaata postitust
      Ronnielt jälle ''tüüpiline'' ristnurga värav, teine oli ka lähedal, aga latti kahjuks.

      Teine oli väga hull. Hea dribling ja siis tõstis latti. Aga Deco lõi ka väga hea kolli :P
      Üldse nägi selle mängu jooksul palju ilusaid trikke ja värke

      Kommentaar


        Hea mäng oli - alguses vaatasin, et tuleb raske mäng, aga tulemus räägib teist asja. Üldiselt vastased ei saanud eriti millegagi hakkama. Kohtunikud jätsid lugemata nende kasuks ka ühe võimaliku penaldi ja ma mäletan vähemalt 2 olematut suluseisu, mis ära vilistati.

        Barca poolelt mängisid kõik väga hästi - Valdes sai ka ühe raske tõrje teha ning lõpus ründas ainult Barca...Ronnielt oli lõpus väga hea olukord, kahju et latti tõstis.

        Pühap tuleb päris hea finaal:P

        Homme siis kauaoodatud loos:P
        Kl 13.00
        Mina sooviks vastu Liverpooli või Milani - peaks nagu kõige lihtsamad vastased olema...

        Kommentaar


          Algselt postitas avscol Vaata postitust
          Mina sooviks vastu Liverpooli või Milani - peaks nagu kõige lihtsamad vastased olema...
          Praegu on Milan jah hambutu, samas mängud alles veebruaris/märtsis kui ma ei eksi, niiet neil on aega kosuda.

          Kommentaar


            Algselt postitas avscol Vaata postitust
            Hea mäng oli - alguses vaatasin, et tuleb raske mäng, aga tulemus räägib teist asja. Üldiselt vastased ei saanud eriti millegagi hakkama. Kohtunikud jätsid lugemata nende kasuks ka ühe võimaliku penaldi ja ma mäletan vähemalt 2 olematut suluseisu, mis ära vilistati.

            Barca poolelt mängisid kõik väga hästi - Valdes sai ka ühe raske tõrje teha ning lõpus ründas ainult Barca...Ronnielt oli lõpus väga hea olukord, kahju et latti tõstis.

            Pühap tuleb päris hea finaal:P

            Homme siis kauaoodatud loos:P
            Kl 13.00
            Mina sooviks vastu Liverpooli või Milani - peaks nagu kõige lihtsamad vastased olema...
            kle kust seda näeb... tahan näha seda asja

            Kommentaar


              Algselt postitas oülepa Vaata postitust
              kle kust seda näeb... tahan näha seda asja
              Eurosport näitab otse nii CL kui Uefa cupi loosi.
              CL kestab tund ja Uefa oma 30 mini.
              Ma eeldan, et see kestab tund, kuna seal jagatakse minegeid auhindu..

              Kommentaar


                ja kui väga tahad ja ilusti palud, siis võivad soccerneti imetabased kommentaatorid MMfinaalist laivi teha

                Kommentaar


                  Paluuuuuuun?!!!

                  Kommentaar


                    Uefa.com'is sai ju eelmist loosi täiesti tasuta vaadata.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Et siis Barca-Liverpool, päris hea minu meelest, loomulikult mitte lihtne vastane aga saab hakkama küll.

                      Kommentaar


                        Jamh, hispaanlased vastas ju põhimõtteliselt.
                        Mõni inglase verd kah.

                        Kommentaar


                          No siiski on Poolil see tugeva löögiga inglane ka. Aga muidu on ses suhtes hea sats, et ega ründajaid neil pole. Aga ikkagi on neil see kõva löögiga inglane

                          Kommentaar


                            Tegelt on tugeva löögiga Norra poiss ,siis veel tugeva löögiga Taani poiss ja üks jube pikk Inglane kah veel a see lööb ainult käärlööke
                            mc jünger.Anus Äärits.

                            Kommentaar


                              See jube pikk inglane lööb korra mingile Galale kääri, kui tal ühtegi meest kolme meetri läheduses pole ja nüüd kõik ohivad. Mees lööb 10 kolli Andorra ja Jamaika vastu ning kõik lällavad jälle, et milline mees. Barcelona pole sul mingi Watford, kellele sellised naljanumbrid väravaid löövad. Taani ja Norra poiss lähevad katki niikuinii või on neil jälle paha päev. Aga inglased on alati megad, eriti see tugeva löögiga poiss. Äkki teeb Luis Garcia ka üle kahe aasta jälle ühe hea mängu ja siis võib küll jama lahti olla

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Barcelona pole sul mingi Watford, kellele sellised naljanumbrid väravaid löövad.
                                Kui jutt käib Crouchist, siis pole ta Watfordile väravat löönud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X