320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ei midagi lihtsat aga vast saab ikka jagu.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Aaajaa, see Gerrad on ka jah
      Unustasin.
      Aga muidu on tehtud mäng ma loodan

      Kommentaar


        Ei ole mõtet hakata alahindama kedagi

        Aga muidu, keegi teab mis ajal omme Barcal finaal on? Päeval või öösel või mis? Üldiselt siis, et mis kell täpsemalt

        Kommentaar


          12:45 www.myp2p.eu

          Kommentaar


            Algselt postitas Gunner4Life Vaata postitust
            Seesama sinu lingitud lehekülg annab vastuseks hoopis 12.20 meie aja järgi. Nagu ka www.soccerstand.com
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Oppa, hale laks, muud midagi

              Kommentaar


                Kahe viimase aasta Klubide MM'i hõbedad astuvad siis vastamisi.
                Kahju.
                Joga Bonito!!!

                Kommentaar


                  eks ta jah jama mang oli.
                  aga eks see turniir pole ka nonda tahtis kui CL voi ka La Liga. Imelik on ka see turniiri formaat. Euroopa meeskond vajub kohale, mangib uhe mangu, kui voidab, siis kohe finaalis. minu arust ikka motetu. oleks voinud ikka koigiga labi mangida. nuud jalle jai uks La Liga voorumang vahele, mis tuleb jaanuaris ara mangida.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    ehkki turniir on üsna mõttetu ja kaotusega suurt midagi metsa ei lähe, siis peab maimina, et mäng oli väga hea ja põnev. Interi kaitse oli täiesti super ja Ronnie oli vist uue Nintendo Wii eile õhtul kätte saanud või sattunud prantslasliku neiu peale/sisse/taha/ette jne

                    Kommentaar


                      Deco valiti lisaks mängu parimaks. Turniiri parimaks ka. Ühe eest sai autu ja teise eest Adidase kuldpalli

                      Mina oleks mängu parimaks valinud Interi paremkaitsja Ceara, kes võttis Ronaldinho ikka väga kinni

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        eks ta jah jama mang oli.
                        aga eks see turniir pole ka nonda tahtis kui CL voi ka La Liga. Imelik on ka see turniiri formaat. Euroopa meeskond vajub kohale, mangib uhe mangu, kui voidab, siis kohe finaalis. minu arust ikka motetu. oleks voinud ikka koigiga labi mangida. nuud jalle jai uks La Liga voorumang vahele, mis tuleb jaanuaris ara mangida.
                        No kõik kui kõikigiga läbi mängiks, oleks koorumus liiga suur ja jäedaks liigas liiga maha ma arvan.
                        Mõttetu võib see turniir olla küll, aga pettumuse valmistas ikka, et tiitlit koju ei viidud ja mängijad on ka kõik peale mängu väga väga nutuste nägudega.

                        Kommentaar


                          head sitad

                          Kommentaar


                            no eks need mangijad ole nutuste nagudega ka peale seda kui peaks Catalunya karikas valja langetama voi siis Copa del Reyl. eks muidugi iga karikas ole tahtis, aga see klubide MM on ikka minu arust motetu uritus. oleks voinud siis need klubid alagruppidesse jagada voi midagi sellist. selline formaat on aga halenaljakas- mangid 2 mangu ja karikas kaes.

                            ja eks neid Internacionali kaitsemangijaid hakkab nuud sealt ka minema minema. brassidele on see hea turniir, sest hea mangu naitamisega saab jalle pappi meeste eest kusida
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              Mida sa kurdad Lorenzo? ega see turniir sinu jaoks mõeldud pole, ega Barcelona jaoks, ega ka üldse kellegi muu jaoks, kui hea sponsori Toyota jaoks, kes ostab ka jaapanlastele ühe toreda turniiri, kus saaks kuulsaid mehi vaadata.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Mida sa kurdad Lorenzo? ega see turniir sinu jaoks mõeldud pole, ega Barcelona jaoks, ega ka üldse kellegi muu jaoks, kui hea sponsori Toyota jaoks, kes ostab ka jaapanlastele ühe toreda turniiri, kus saaks kuulsaid mehi vaadata.
                                tundub et oled naelapea pihta saanud
                                Catalunya is not Spain!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X