320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    elu poolt antud võimsuse nimel tekitan veel nats OTed.
    nimelt Ronnie võlu ei ole mitte selles, et ta jubedalt trikitab nagu mingi lapuhhist tsirkuse karu, vaid kõige selle juures loeb mängu... hiilgavalt... nagu ka makroninägudega kaitsjad - sellepärast ma nondele värdjatele ka kaasa elan.
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Krdi-krdi. Kusine 1:1 viik. Ega mängust ei viitsigi eriti rääkida. Barca oli ründavam pool, eriti I poolajal, kuid Atleticol oli hea kaitse ning eriti nende värava ligi ei saadud. Paar head võimalust suutsid Deco ja Gudjohnsen ära raisata. Teisest poolajast pole üldse mõtet rääkida, mu arust oli see väga kole.
      Rijkaard on ka väga tubli. Loodan edaspidi Ezquerrot Saviola asmel väljakule kappamas.

      Kommentaar


        No. Mina nüüd ei tea. Saata Saviola sooja tegema ning siis ta pingile tagasi toppida on üsna nõme teguviis. Õnneks poleSaviola Cassano, kes selle peale möllama hakkaks. Ezuerro küll millegi väga kenaga hakkama ei saanud, üks rinnaga sööt Iniestale, kuid sealjuures üsna healt kohalt hale möödalöök. Barca mehed jätsid täna kuidagi väga närvilise mulje. Korduvad penaltinõudmised, mis sedakorda kõik peesse saadeti. Õige kohtunikuga oleks võinud muidugi nende eest 6 pennalt saada, kuna tegu on ju barkaga. Ronaldinho sai lõpus oma vehkimisega kaardi ja järgmise mängu pausi. Järgmises voorus ootab ees Getafe, kes on nö. väga "tricky" vastane

        Kommentaar


          No mõni penaltiolukord oli suht selline penaltivääriline ka, aga samas mitte midagi kindlat. Järgmisest mängust jäävad eemale siis Ronny ja Deco. Mäng on võõrsil Getafega - see saab raske olema, nendele pole just kerge vist kolli lüüa Eriti ilma Ronny, Deco, Eto`o ja Messita.

          Kommentaar


            Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
            No mõni penaltiolukord oli suht selline penaltivääriline ka, aga samas mitte midagi kindlat. Järgmisest mängust jäävad eemale siis Ronny ja Deco. Mäng on võõrsil Getafega - see saab raske olema, nendele pole just kerge vist kolli lüüa Eriti ilma Ronny, Deco, Eto`o ja Messita.
            ma ei jõudnud veel lugeda miks nad ei mängi?

            ning samuti zambrotta ja thuram on ligi kuu väljas.

            Eile mängu ei saanud vaadata - kuidas torresega hakkama saadi?

            Kommentaar


              Algselt postitas avscol Vaata postitust
              ma ei jõudnud veel lugeda miks nad ei mängi?

              ning samuti zambrotta ja thuram on ligi kuu väljas.

              Eile mängu ei saanud vaadata - kuidas torresega hakkama saadi?
              Torres mängis tavapärasel tasemel, ehk üritas, aga põrus sajaga. See hooaeg on tal ikka üsna kesine olnud.

              Kommentaar


                Algselt postitas avscol Vaata postitust
                ma ei jõudnud veel lugeda miks nad ei mängi?

                ning samuti zambrotta ja thuram on ligi kuu väljas.

                Eile mängu ei saanud vaadata - kuidas torresega hakkama saadi?
                No Deco ja Ronny on kollastega väljas. Torres oli jah ise juba piisavalt koba.
                Aga perse küll kuidas ei vea ikka nende vigastustega :S

                Kommentaar


                  Hispaania meedia andmetel võib Belletti lähipäevadel siirduda Milani:S
                  Kuna Barcal on samal positsioonil Belletti, Oleguer ning Zambrotta.
                  Mina väga loodan, et seda ainult ei juhtu...

                  Kommentaar


                    Ilusat vana aasta lõppu ja edukat uut aastat kõikidele foorumlastele.

                    Kommentaar



                      Selline on siis rahva arvates meie unelmate koosseis.

                      Kommentaar


                        Meeskond Getafe vastu on siis selline:

                        Valdés, Jorquera, Iniesta, Puyol, Gudjohnsen, Sylvinho, Giuly, Edmílson, Xavi, Márquez, Belletti, Gio, Ezquerro, Saviola, Olmo and Marc Crosas.

                        Homme saab kindlalt raske olema. Getafel liiga parim kaitse, kui Ronaltsi ka veel pole, siis sealt läbi murda on küll väga keeruline. Vigastustega on ka lood väga halvad. Tänu sellele on tiimi saanud ka Crosas ja Olmo. Ainuke positiivne on see, et Saviola on vigastusest paranenud.
                        No loodame kõike paremat!

                        Kommentaar


                          Olmo?

                          Kes too? Marci tean.
                          Dos Santost pole?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitust
                            Olmo?

                            Kes too? Marci tean.
                            Dos Santost pole?
                            Olmo on keskkaitsja. Ta on tihedamini mägninud põhi eest kui Crosas isegi. Ja Dos Santost pole ja ei saagi olema La Liga mägnudes see hooaeg. Pole mõtet teda paariks minutiks platsile panna A meeksonnas, siis ta ie saaks terve hooaja B meeskonna eest mängida enam ja see oleks sitt variant.

                            Kommentaar


                              http://www.manutd.com/default.sps?pa...&newsid=391384 Irw, never ever

                              Kommentaar


                                No nad võivad ju loota, aga lootuseks see jääb ka.

                                Ahjaa, eile võideti siis Alavesi võõral väljakul 2-0. Mõlemad kollid lõi Saviola. Nou Campil korduskohtumuses saavad väga paljud algkoosseisumehed puhkust. Kuigi ka selles mängus oli koosseis ebatavaline...aga kindel võit toodi ära ja see on kõige tähtsam.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X