320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
    Täiesit mööda koosseis Eurospordis.

    Selline on tegelikult:

    ~~~~~~~~~~~~~~Saviola~~~~~~~~~~~~~~
    ~~Ronaldinho~~~~~~~~~~~~~~~~~Giuly~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~Deco~~~~~~~Xavi~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~ED~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~Zambrotta~~~~~~~~~~~~~~~~~Oleguer~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~Puyol~~Thuram~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    ~~~~~~~~~~~~~~~V.V~~~~~~~~~~~~~~~
    Lõpuks ometi on Rijkaard aru pähe võtnud ning Saviola algkoosseisu pannud. VÄga tore koosseis muidu.

    Kommentaar


      krt huvitav mina naen kull esimest korda Zambrottat vasakul aarel Barcas. voi olen ma millestki ilma jaanud?
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        ~~~~~~~~~~~~~~~ED~~~~~~~~~~~~~~~
        Edgar Davids? Sorri, mina seda meest dešifreerida ei suuda

        Kommentaar


          Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
          Edgar Davids? Sorri, mina seda meest dešifreerida ei suuda
          ED on selline tore mees nagu Edmilson

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            krt huvitav mina naen kull esimest korda Zambrottat vasakul aarel Barcas. voi olen ma millestki ilma jaanud?
            Vist oli jah esimest korda. Kui siis võibolla on RIjkaard teda lõpus mõneks minutiks sinna ennegi pannud, aga põhimõtteliselt oli ta esimest korda üles antud vasakkaitsjana.
            ED oleks jah siis Edmilsoni lühendus, kes natukenegi teab saab aru

            Mäng oli kohati suht krabe. Vahepeal oli söödumäng hea ja rünnaku ehitused ilusad, aga vahest jooksid rünnakud väga kokku ja ühte kohta. Kaitsjad olid ka vahepeal ebakindlad. Ronny andis palju valesööte ja oli üldse kuidagi liimist lahti.
            Ühesõnaga, enne Liverpooliga kohtumist on veel kõvasti vaeva vaja näha. Kindel on see, et Saviola peaks kuni Eto`o tagasitulekuni olema Barca esiründaja ja siis mängu lõpuks Guddy võiks tema asemele või Giuly asemele tulla. Edmilson hakkab ka vaikselt kustuma ning Motta on see hooaeg üsna head mängu näidanud - peaks teda algkoosseisus tihedamini nägema.

            Kommentaar


              Muuseas kas mulle tundub või on Andres hakanud see hooaeg rohkem skoorima, oskab keegi mõnda statistikat välja tuua, iseenesest loogiline sest mees saab ka rohkem mänguaega...

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                krt huvitav mina naen kull esimest korda Zambrottat vasakul aarel Barcas. voi olen ma millestki ilma jaanud?
                Minu jaoks oli ka see üllatus - pole veel varem näinud teda vasakul.

                Juves mängis enne ka vasakul.

                Kommentaar


                  veel see, et enne mangu oli meil varavatevahe Tarragonaga sama, ainult et umberpooratuna
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Thomson Vaata postitust
                    Muuseas kas mulle tundub või on Andres hakanud see hooaeg rohkem skoorima, oskab keegi mõnda statistikat välja tuua, iseenesest loogiline sest mees saab ka rohkem mänguaega...
                    On küll. Tal on nn finishing ka paremaks muutunud. Eelmistel hooaegadel oli võimalusi küll, aga ei suutnud kuidagi palli väravasse panna. Ei saa öelda, et nüüd kõvasti rohkem sel hooaja mängida saanud, kui teistel, sest kas 1või 2 hooega tagasi mängis ta ju 35-s mängus 38-st. Aga ta on saanud küpsemaks ja otsusekindlamaks. Pealegi on ta paar korda isegi Giuly/Messi kohta mänginud. Temast on saamas Barcas väga tähtis lüli igastahes :P

                    Statistikat? La Ligas 4 kolli. Ma ei mäleta, kas CL-is või Kings Cupil on mõne palli võrku lükanud, aga see hooaeg on ta igatepidi väga positiivse mulje jätnud.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                      On küll. Tal on nn finishing ka paremaks muutunud. Eelmistel hooaegadel oli võimalusi küll, aga ei suutnud kuidagi palli väravasse panna. Ei saa öelda, et nüüd kõvasti rohkem sel hooaja mängida saanud, kui teistel, sest kas 1või 2 hooega tagasi mängis ta ju 35-s mängus 38-st. Aga ta on saanud küpsemaks ja otsusekindlamaks. Pealegi on ta paar korda isegi Giuly/Messi kohta mänginud. Temast on saamas Barcas väga tähtis lüli igastahes :P
                      Kindlasti on mees hakanud rohkem saama algkooseisus platsile, minu meelest oli sellest ka siin foorumis kas eelmise hooaja esimeses pooles juttu, et tekitab hästi teravust ja et Rijkaard võiks mehele rohkem mänguaega anda, nii ka läks ja mulje on jah väga positiivne.

                      Kommentaar


                        Täna siis kell 10 hakkab Betisiga mäng võõrsil. Mängitakse La Liga kõige väiksemal (kitsamal õigemini) väljakul. Barcal võimalik ainuliidriks minna, kui tehakse viik või võidetakse. Millegipärast on Zambrotta nimekirjast välja jäänud. Aga üldjuhul peaks olema taloline algkoosseis nagu eelmine mäng.

                        Nimekiri:
                        Valdés
                        Jorquera
                        Puyol
                        Giuly
                        Edmilson
                        Xavi
                        Marquez
                        Sylvinho
                        Gio
                        Saviola
                        Motta
                        Ronaldinho
                        Oleguer
                        Deco
                        Gudjohnsen
                        Iniesta
                        Thuram
                        Ezquerro

                        Saviolal on Betisi vastu eriti hea skoorimisrekord: 7 mänguga 6 kolli :P

                        Kommentaar


                          Algkoosseis on järgmine:

                          ~~~~~~~~~~~~~~Saviola~~~~~~~~~~~~~~
                          ~~Ronaldinho~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Giuly~~
                          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                          ~~~~~~~~~Deco~~~~~~~Iniesta~~~~~~~~~
                          ~~~~~~~~~~~~~~Motta~~~~~~~~~~~~~~
                          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                          ~~Gio~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~Oleguer~~
                          ~~~~~~~~~~~Puyol~~~~Marquez~~~~~~~~~~~
                          ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
                          ~~~~~~~~~~~~~~~~VV~~~~~~~~~~~~~~~~

                          Ennustan rasket mängu, aga 2-1 võiduga oleks rahul küll :P

                          Kommentaar


                            Nu tuli viik. Jälgisin livescore-lt seisu, muud võimalust ju selle mängu jaoks polnud. Youtubis näeb viigivärava ka ära. Marquez päris huvitava nurga alt suunab nurgalöögi väravasse.
                            Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.

                            Kommentaar


                              kehvapoolne mang oli jah. meie mehed jagasid sootu ainult omal valjakupoolel kaitsjate vahel, kui asi ules laks, siis kaotati kiirelt pall enamjaolt. sihuke motetu veeretamine uhesonaga. pealelooke oli vahepeal 2.poolaja keskepaigaks tehtud vist paar tukki ainult. vedas et Dani meile kolli ei loonud viimasel sekundil
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Mängu kahjuks ei näinud, aga värav on igatahes ilus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X