320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sepakas Vaata postitust
    kuule, mis see sind "ldse puudutab? ja "ldsegi Barca on nii kunn meeskond, et tema f"nnidel ei kao lootus ka enne viimaseid minuteid ega see mingi chelski pole, keda toetatakse ainult siis, kui tiitlid tulevad...

    liver pole k"ll liigas kaotanud, aga see on siiski karikasari ja sobrad arsenalist juba n"itasid liverpoolile kaks korda, et karikasarja m"ngud on teine teema

    ootame kaks n"dalat ja siis m"ngu lopus naerame voi nutame, a see soltub juba m"ngu tulemusest
    a heaks testiks saab m"ng zaragosaga karikam"ngus, kus meil samuti sitt seis ees...
    Kas mul ei ole õigust oma arvamust avaldada? Pigem on just barcal neid fänne siis kui tiitlid tulevad. See aasta, peale CL-i võitu, on just pubekaid barca fänne nagu murdu Chelsea fänne barca fännide kõrval vast 10-20 korda vähem.

    Kommentaar


      Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
      Kas mul ei ole õigust oma arvamust avaldada? Pigem on just barcal neid fänne siis kui tiitlid tulevad. See aasta, peale CL-i võitu, on just pubekaid barca fänne nagu murdu Chelsea fänne barca fännide kõrval vast 10-20 korda vähem.

      No loomulik, et Barcal on rohkem fänne, sest nad on kõva ajalooga klubi, kes ka minevikus suht palju võitnud. Mina nägin foorumites Barca fänne siis ka, kui nendel 5-6 aasta tagusel ajal kriis oli. Chelsea fänne aga polnud küll kusagil näha enne kui The Russian etteotsa sai.
      Chelsea fänn peaks viimane olema, kes klubi fännide asjus hakkab õiendama Aga ma muidugi ei väida, et sina alles hiljuti hakkasid fännama , kui Inglise liiga võideti vms...

      Kommentaar


        eks tegelt oli ju ka karta et selline langusperiood voib tulla. ei tahaks kull valja vabandada, aga reaalsus on lihtsalt selline. kindlasti jattis oma jalje detsembris toimunud klubide MM Tokyos, lisaks peale seda on ju siiani pea iga nadal Barcal olnud 2 mangu. see tiim lihtsalt ei pea vastu. pealegi on ju pink ka luhike olnud pikkade vigastuste tottu. lisaks pole siiani manguliselt suvistest lisandujatest eriti miskit tolku olnud, hoopis on mangurutm kuhugi ara kadunud, ei teagi mis selle suudlane olla voiks. lihtsalt kokkusattumuste rida.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
          No loomulik, et Barcal on rohkem fänne, sest nad on kõva ajalooga klubi, kes ka minevikus suht palju võitnud. Mina nägin foorumites Barca fänne siis ka, kui nendel 5-6 aasta tagusel ajal kriis oli. Chelsea fänne aga polnud küll kusagil näha enne kui The Russian etteotsa sai.
          Chelsea fänn peaks viimane olema, kes klubi fännide asjus hakkab õiendama Aga ma muidugi ei väida, et sina alles hiljuti hakkasid fännama , kui Inglise liiga võideti vms...
          Ei ma ei tahtnudki teie fännide kohta midagi halba öelda.Rääkisin rohkem enda klubi fännidest. Lihtsalt ma olen üks väheseid fänne eestis, kes toetab chelseat tõsisemalt ja vaatab iga tema liiga või cupi või euroopa mängu ning kui võimalik siis ka reservi mängu. See näitab, et chelseal on küll tulnud võitudega sellised muidu pooldajad, kes mänge just väga ei vaata ning päeva lõpus vaatavad seisu livescores või mujalt. Nii et ei too võidud alati mitte fänne kõvasti juurde.

          Kommentaar


            Elagu kaalujälgimine!
            Jalgpallihaigla liige

            Kommentaar


              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga



              irww.

              Kommentaar


                Täna mängib Barca juba jalgpalli, mis on väga rõõmustav. Väga meeldiv on Eto'od ründes näha. Lahe.

                Kommentaar


                  Etooooooooooooooooooooooooo!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
                    Ei ma ei tahtnudki teie fännide kohta midagi halba öelda.Rääkisin rohkem enda klubi fännidest. Lihtsalt ma olen üks väheseid fänne eestis, kes toetab chelseat tõsisemalt ja vaatab iga tema liiga või cupi või euroopa mängu ning kui võimalik siis ka reservi mängu. See näitab, et chelseal on küll tulnud võitudega sellised muidu pooldajad, kes mänge just väga ei vaata ning päeva lõpus vaatavad seisu livescores või mujalt. Nii et ei too võidud alati mitte fänne kõvasti juurde.

                    see, kes joob korraga pudeli veini "ra, ei ole veel veinis"ber

                    no mina ei "tleks, et need v"hem f"nnid on, kellel pole voimalus koiki m"nge j"lgida

                    ise olen barcat toetanud ajast, kui jalkat j"lgima hakkasin, u 9 aastat siis ja mind need glory-hunter'id ei koti. need tulevad ja l"hevad, aga kahjuks on nad sellised madala IQ tasemega vennikesed, kes rikuvad "ldpildi klubi f"nnidest "ra...
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Jah, kui pole võimalus vaadata, siis pole.
                      See ei tähenda veel, et fänn ei ole.
                      Mulle hakkas Barca meeldima, kui oli aasta 2001, aga vaatama hakkasin mänge ning huvituma jalgpallis korralikult alates aastast 2003.

                      Kommentaar


                        homme karikamangu korduskohtumine Zaragozas. jalle pole Eto'od, keda vist hoitakse Liverpooli jaoks. Guddy vist pidi alustama seekord, Rijkaardi jutu kohaselt pidi mees paremas konditsioonis olema.

                        Valdés, Jorquera, Puyol, Giuly, Deco, Xavi, Gio, Saviola, Zambrotta, Oleguer, Iniesta, Ronaldinho, Messi, Thuram, Gudjohnsen ja Marquez.
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          Rijkaardilt hea taktika- tipurundajat pohimotteliselt pole ja kollid tulevad, meil vist akki polegi vaja tipurundajat?
                          ja Thuramilt hea taktika Deco vist ei saanudki kollast
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            Ega jah, kahjuks ise mängu ei näe, aga 2-0 poolajaks ees. See tähendab, et Zaragoza vajab vähemalt 2 kolli, et edasi pääseda. Barca mängib 3-4-3

                            ............................R10................... ........
                            ..Messi.........................................Gi uly..
                            .............................Deco................. .........
                            ..............Iniesta..................Xavi....... ........

                            ............................Marqeuz............... .........

                            .........Puyol..............Thuram..........Olegue r..

                            Põhimõtteliselt võikski see hooaeg jätkata Marquez DM ja Thuram CB, sest nii on kaitse kõvasti kindlam.

                            Kommentaar


                              karikasarjas tegime, mida oli vaja ja n""d voiks ka need liverpooli kiidukoorid natuke koomale tommata, sest barca on barca ja nad on voimelised liverpooli kuked siiski karikast v"lja l""ma a see oli p"ris ponev taktika, mida kasutatai...
                              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                              Kommentaar


                                Eile oli päris põnev mäng jah. Eks enesekindlust tuli kõvasti juurde.
                                Ainuke negatiivne asi oli see Messi teesklemine.
                                Selliste asjade pärast teenibki Barca halba kuulsust.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X