320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas 2cool4school Vaata postitust
    äkki ostate uue meeskonna

    ära nüüd solvu, ma lihtsalt veidi ironiseerin kas tabasin nõrka kohta?:P

    Kommentaar


      Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
      saate UEFA cupi tiitli äkki
      Einoh...räägin präägu isiklikult enda eest...

      olen barca fänn edasi, kui nad ei võida ühtegi tiitlit see aasta, ega järgmine aasta...kui nad langevad liigast välja...

      aga sina...tulid siia foorumisse vist ülistama chelseat...(tõsised fännid ärge solvuge)
      Kui ta võitis üle pika aja jälle mingi tiitli...ja vaatasid, et rikas poiss Abramovitš tuli klubi omanikuks...ja hakkas oma miljoneid raiskama...

      Et see on klubi mida tasub fännata, KUNA TA VÕIDAB TIITLEID?

      Esitan sulle küsimuse...kas sa fännad chelseat edasi ka siis kui ta ei võida tiitleid...
      Praegu on see tavatu küsimus tegelikult, kuna ma usun, et seda ei juhtu mõnda aega, kui chelsea ei sekku tiitli heitlusesse...

      sorry kui ma eksin, aga tundub, et sa oled tavaline glorihunter...

      Kommentaar


        Liverpool oli ikka väga kõva.
        No, nagu 2-kordne müür oli ees.
        Väärisid edasipääsu.

        Aga peaasi, et võõrsil võideti.
        La Liga kinni ja vsjoo.
        RM võiks edasi saada CLis.

        Kommentaar


          Algselt postitas chelseafan112 Vaata postitust
          ära nüüd solvu, ma lihtsalt veidi ironiseerin kas tabasin nõrka kohta?:P
          ma ka ironiseerisin
          Algselt postitas JT8055
          Olge aktiivsemad!

          Kommentaar


            Ei, eile oli jah väga põnev mäng. Esimese poolaja 10-1 löökides näitas kumb oli üle. Barcelona värav tuli kahjuks liiga hilja..oleks Ronaldinho löök sisse läinud oleks võibolla tulemus teine olnud, aga samas oli liverpool värava(te)le samuti väga lähedal - ei saa aru mis imega meie värav tühi püsis.

            Aga võrreldes esimese mänguga tegi Valdes super mängu, kui mitte arvestada mõnda apsakat. Thuram põhis oli väga hea valik, aga samas ma ei saa miks Olegueri Belletile eelistati. Belleti oleks suutnud paremini tõusta paremalt ju.

            Loodetavasti suvel puhkab Ronaldinho end korralikult välja ja sügisel on Rijkaard mingid uuendused teinud, et meeskonda mängima panna nagu eelmine hooaeg või selle hooaja alguses. Samas peame lootma paremat loosi CL-s

            Nüüd tuleb siis sihtida Hispaania double´it.
            Kuna nüüd Sevilla ja Valencia madistavad ka Euroopas, siis on hea võimalus et nad väsivad kevadel ära ja tiitel jääb Barcelonasse.

            Laup 23.00 Barca vs Real:P

            Kommentaar


              Algselt postitas avscol Vaata postitust

              Aga võrreldes esimese mänguga tegi Valdes super mängu, kui mitte arvestada mõnda apsakat. Thuram põhis oli väga hea valik, aga samas ma ei saa miks Olegueri Belletile eelistati. Belleti oleks suutnud paremini tõusta paremalt ju.


              Belletti? Ta ju ei mõista üldse kaitsta ja täiesti arusaamatu, miks Barca temaga üldse lepingut pikendas. Kuigi ega Oleguer oli ka eile paras pudrujalg.
              Mulle jäi arusaamatuks, miks Zambrotat Olegueri asemel mängu ei pandud. Ja üldse, Rijkaard pingutab viimasel ajal natuke üle nende igasuguste taktikaliste eksperimenteerimistega.

              Kommentaar


                Algselt postitas makser Vaata postitust
                Einoh...räägin präägu isiklikult enda eest...

                olen barca fänn edasi, kui nad ei võida ühtegi tiitlit see aasta, ega järgmine aasta...kui nad langevad liigast välja...

                aga sina...tulid siia foorumisse vist ülistama chelseat...(tõsised fännid ärge solvuge)
                Kui ta võitis üle pika aja jälle mingi tiitli...ja vaatasid, et rikas poiss Abramovitš tuli klubi omanikuks...ja hakkas oma miljoneid raiskama...

                Et see on klubi mida tasub fännata, KUNA TA VÕIDAB TIITLEID?

                Esitan sulle küsimuse...kas sa fännad chelseat edasi ka siis kui ta ei võida tiitleid...
                Praegu on see tavatu küsimus tegelikult, kuna ma usun, et seda ei juhtu mõnda aega, kui chelsea ei sekku tiitli heitlusesse...

                sorry kui ma eksin, aga tundub, et sa oled tavaline glorihunter...

                tundub, et sa eksid ning ei vii see veel klubi juurest ära, kui nad tiitleid ei võida. Kui ma klubi fännama hakkasin püsisid nad stabiilselt 4-5 kohal. Praegu on meil hea aeg, kuid kunagi tuleb kindlasti ka sellne periood, kus tiitleid ei tule. Ega ma siis selle pärast klubi fännamist ei lõpeta Klubi on saanud juba nii lähedaseks, et seda toetust oleks raske välja juurida. Aga jätame nüüd selle teema- tegemist on ju ikkagi barca teemaga. Võime sellest kõigest ju rääkida kas chelsea teemas või PM-is. Kui veel küsimusi tekkis, küsi julgelt

                Kommentaar


                  mm. Chelsea on alates Premier League algusest, aastal 1992. Olnud 4. või 5. ainult 3 korda. Ja mitte ühtegi hooaega järjest. wohooo
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Evu Vaata postitust
                    mm. Chelsea on alates Premier League algusest, aastal 1992. Olnud 4. või 5. ainult 3 korda. Ja mitte ühtegi hooaega järjest. wohooo
                    ma räägin aastatest 98/99/00, kui chelsea oli minu mälu järgi 98-ndal 4, 99ndal 5 ja 2000ndal 3. see 4-5 oli öeldud umbkaudselt. sellest ikkagi ju 9 aastat tagasi. Mälu ei ole enam nii hea

                    Kommentaar


                      ma söön su chelsi nokatsi ära kui sa seda infot netist ei otsinud.

                      Barca kaotuse üle on nii hea kui halb meel. vähemalt kaotasite sümpaatsele klubile mitte mingile türgi närakale. Kui Madrid juhtub täna kaotama siis on tore et Barca edasi ei saanud sest seda ilkumist poleks viitsinud kuulata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ek Vaata postitust
                        ma söön su chelsi nokatsi ära kui sa seda infot netist ei otsinud.

                        Barca kaotuse üle on nii hea kui halb meel. vähemalt kaotasite sümpaatsele klubile mitte mingile türgi närakale. Kui Madrid juhtub täna koatama siis on tore et Barca edasi ei saanud sest seda ilkumist poleks viitsinud kuulata.
                        peadki vist sööma kuna käsi südamel, ei otsinud netist vaid tuulasin veidi oma mälusopis

                        Kommentaar


                          Mida Rijkaard loodab kui paneb Eto'o vasakule ja Ronaldinho tipuründesse. Oleks võinud Gudjonhseni algkooseisu panna.
                          Fan of Manchester United and FC Barcelona.

                          Kommentaar


                            Loota ju võib.
                            Aga ei uskunud, et Rjikaard 3 kaitsega välja läheb.


                            //: Belleti on ju 2 nädalat audis. Ning Oleguer sai päris hästi hakkama eile.

                            Kommentaar


                              uldiselt kui nuud Reali valisvorm sailib nadalalopul toimuva El Clasico ajani, siis peaks suht lihtne mang olema meie poolt vaadatuna. igal juhul tana sai kull juba parema enesetunde
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Laupäeval mängib Barca peale 3 mängu taas 4-3-3

                                Esialgse info kohaselt on 11 :
                                Valdes,
                                Oleguer, Marquez, Puyol, Gio,
                                Edmilson, Xavi, Deco
                                Messi, Eto´o, Ronaldinho


                                Kas keegi pole kursis millal karikas loositakse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X