320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Messi on mängu kangelane, kõik korrad, mis me läksime juhtima, viigistas ta alati ära. See mees purjetas täna ikka päris hästi. See mäng oli tõsine El Classico.
    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
    Algselt postitas taku*
    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

    Kommentaar


      Ma ei viitsi ise otsida-mida see Messi oma särgil eksponeeris peale esimest kotti? Kas mul on õigus, et sellise teguviisi eest peaks siiski ka kaardi andma?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Eem, ma lugesin kuskilt, et mingi onu teema oli.
        Kas keegi suri või midagi.

        Soccerpulsis oli jutt, peale mängu intervjuus ütles.

        Kommentaar


          Ons kellegil pakkuda linki eilsetest väravatest?
          "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

          Kommentaar


            Kommentaar


              Algselt postitas lume Vaata postitust
              Ons kellegil pakkuda linki eilsetest väravatest?
              vaadake lehte www.101greatgoals.com
              /

              Kommentaar


                Väga hea - Sevilla kaotas Gimnasticule ( liiga 19.), mis kinnitab mu väidet, et Sevilla on väga ebastabiilne.
                Tänu sellele jääb Barca liiga liidriks.

                Õhtul on Valencia mäng - võidu korral tõuseb Valencia 1punkti kaugusele tipust.

                Pigem ongi Valencia suurim kokurent tiitlile.
                Erinevalt Barcast on aga Sevillal, Valencial ja Realil omavahel mängimata.

                Järgmine nädal on meil Recreativoga mäng võõrsil. Sellest ei tule lihtne mäng...

                Kommentaar


                  No Sevilla jah. Nendel on asi nii, et kodus on nad üldjuhul ülitugevad, aga võõrsil jällegi (eriti hooaja teisel poolel) ülinõrgad. Täna siis said 1-0 sugeda ja ongi Barcaga samal pulgal (50 p). Barcal aga väravatevahe ja omavahelised mängud paremad kokkuvõttes.

                  Tundub, et tõesti Valencia on siiski suurim oht Barcale. Eks näis, kuidas nendel täna õhtul läheb, aga ma olen kindel, et nad oma 3punkti sealt ära võtavad. Aga mul on tõsiselt hea tunne LaLigas nüüd. Usun, et tuleb kolmandat aastat see tiitel koju ära. Barcal on edasi nüüd lihtsamad mängud, kuigi ei tohi kedagi alahinnata. At. Madrid on vast kõige tugevam veel ning karikamängud. Sevillal tuleb neid raskeid mänge veel, pealegi on nad UEFA Cupis sees ja Copa del Reys ka. Valencial ka raskeid mänge ees ning CL loomulikult. Real muarust see hooaeg veel nii tõsist ohtu ei kujuta.

                  Aa...ja mida foorumlased Barca jaoks lausa legendaarse formatsiooni 3-4-3 taaskasutamisest arvavad?

                  Kommentaar


                    3-4-3

                    ime et pool meil puuri täis ei löönud (neil on ka muidugi 0 ründajat), madrid tegi seda. 3 kaitset eeldaks kolme head kaitsjat, meil on kahjuks vaid 1 hea. Et siis, mina seda heaks ei kiida. A mis seal ikka, franki hallollus ei ole taktikaks loodud.
                    Jalgpallihaigla liige

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Aff Vaata postitust
                      ime et pool meil puuri täis ei löönud (neil on ka muidugi 0 ründajat), madrid tegi seda. 3 kaitset eeldaks kolme head kaitsjat, meil on kahjuks vaid 1 hea. Et siis, mina seda heaks ei kiida. A mis seal ikka, franki hallollus ei ole taktikaks loodud.
                      Eeldaks tõesti, et on 3 (väga) head kaitsjat ja veel peaks olema väga kõva DM kah tegelikult. Ma ei ütleks, et Barcal vaid 1 hea kaitsja on. Puyol kõrval on Thuram siiski kah väga tugev. Aga tema miinus on muidugi see, et 35 aastane vist juba ja viimaseid aastaid tippjalgpalli ning ei suudaks iga nädal terve mängu seal taga jamada vist.

                      Kommentaar


                        Ärge Zambrottat ka unustage...

                        Täna hispaania lehes oli kirjas, et suvel tulevad Barcasse Terry ja Lampard koos...eks näeb kas loll jutt..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas avscol Vaata postitust
                          Ärge Zambrottat ka unustage...

                          Täna hispaania lehes oli kirjas, et suvel tulevad Barcasse Terry ja Lampard koos...eks näeb kas loll jutt..
                          Terry-Lampard ja hispaania jalgpall on kaks asja, mis ei sobi absoluutselt omavahel kokku!

                          Kommentaar


                            Irw, no nende 2 venna otsa ette on pm kirjutatud suurelt CHELSEA. Tegelt seda Lampardi juttu on enne ka olnd ja ta ise ka ütles, et tahaks kunagi Barcas mängida ja naine on tal ka hispaaniast vist.

                            Terry sobiks küll pm Hispaania liigasse ma usun, ta on maailma üks parimaid kaitsjaid ja kohaneks vast ära La Ligaga. Aga no seda ei juhtu.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                              Irw, no nende 2 venna otsa ette on pm kirjutatud suurelt CHELSEA. Tegelt seda Lampardi juttu on enne ka olnd ja ta ise ka ütles, et tahaks kunagi Barcas mängida ja naine on tal ka hispaaniast vist.

                              Terry sobiks küll pm Hispaania liigasse ma usun, ta on maailma üks parimaid kaitsjaid ja kohaneks vast ära La Ligaga. Aga no seda ei juhtu.
                              Loodame Jaah, Lampardi naine on katalooniast ning terve pere tal barca fänn samuti ta ise, aga vat mees mängib euroopas suurima rivaali ridades:P

                              Kommentaar


                                Kurat, miks te unistate Ronaldost ja Lampardist?
                                OLEMAS ON JU REM!

                                Parem ehitada endale müür värava ette.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X