320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
    Grr.. ma ei kannata sellist suhtumist.

    Tiitlit väärib see meeskond rohkem, kellel hooaja lõppedes kõige enam punkte on ja kõik. Olgu see siis Real, Sevilla või Barca.
    see on puhtalt öeldud selle peale, mida reali vännid räägivad, et nemad on tiitli ära teeninud... mille poolest, sellepärast, et pool hooajast on suudetud jalgpalli mängida või?
    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

    Kommentaar


      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
      see on puhtalt öeldud selle peale, mida reali vännid räägivad, et nemad on tiitli ära teeninud... mille poolest, sellepärast, et pool hooajast on suudetud jalgpalli mängida või?
      No mina, Reali fännina, ütlen, et oleme tõesti tiitli ära teeninud. Aga samuti on seda Barca
      Kõige rohkem oleks tiitlit väärt ehk Sevilla, sest neil ei ole neid nii palju, kui kahel suurel. Aga fakt on see, et lõppkokkuvõttes on seda väärt see, kellel pärast 38-ndat mängudepäeva rohkem punkte ja ma siiralt loodan ja hoian pöialt, et selleks on minu lemmik Real Madrid
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        muide kes Bojanit veel pole mangimas nainud, siis hetkel Eurospordil Euro U-17 finaal Hispaania-Inglismaa. Bojan loi just varava. teine aktiivne sell on endine meie poiss Merida, kes krt talvel just Arsenali meelitati

        veel uks noor Barca poiss paistis silma supertriblinguga- Falque
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Barca juhib hetkel Betisi üle 1:0. Ronaldinho realiseeris siis penalti.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Ja mäng on nii kontrolli all, kui olla saab. Ma krt, lasen ennast maha, kui nüüd teisel poolajal peaks mingist kontrast Betisi koll tulema ja Barca ei suuda oma 101 võimalust ära realiseerida.

            Kommentaar


              bwahahahahahahhahahahahahahahahahah

              Kommentaar


                Endal ei hakka valus?
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  1-1 lõpuks, tabeliseis läks suht huvitavaks. Minu la liga võõras mõistus arvab, et Realil on lihtsamad mängud ees ning neil on eelis liigavõiduks (tho see on ainult minu arvamus)
                  Algselt postitas Iceman
                  Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

                  Kommentaar


                    Mõnus tulemus meie jaoks, kehv teie jaoks.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas 2cool4school Vaata postitust
                      Endal ei hakka valus?
                      eee... mis sa ise arvad?? absull ei ole valus

                      aga sul?

                      Kommentaar


                        Appi, kuidas see voimalik on?

                        Kommentaar


                          1-0 http://www.dailymotion.com/video/x1y...aldinho-season

                          1-1 http://www.d1g.com/video/show/1000000
                          Algselt postitas JT8055
                          Olge aktiivsemad!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                            Ma krt, lasen ennast maha, kui nüüd teisel poolajal peaks mingist kontrast Betisi koll tulema
                            see on kõigest mäng ja 4 vooru ju veel, nii et ära tee seda!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas hofnar Vaata postitust
                              Minu la liga võõras mõistus arvab, et Realil on lihtsamad mängud ees ning neil on eelis liigavõiduks (tho see on ainult minu arvamus)
                              no utleks pigem et meil on kergemad mangud ees-

                              35.voor voorsil Bilbao
                              36.voor kodus Getafe
                              37.voor kodus Espanyol
                              38.voor voorsil Nastic

                              Realil on voorsil Recreativo, kodus Deportivo, voorsil Zaragoza ja kodus Mallorca

                              Sevillal on voorsil Deportivo, kodus Zaragoza, voorsil Mallorca ja kodus Villarreal

                              nagu naha tuleb olla ainult mees ja need mangud ara voita
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                                no utleks pigem et meil on kergemad mangud ees-

                                35.voor voorsil Bilbao
                                36.voor kodus Getafe
                                37.voor kodus Espanyol
                                38.voor voorsil Nastic

                                Realil on voorsil Recreativo, kodus Deportivo, voorsil Zaragoza ja kodus Mallorca

                                Sevillal on voorsil Deportivo, kodus Zaragoza, voorsil Mallorca ja kodus Villarreal

                                nagu naha tuleb olla ainult mees ja need mangud ara voita
                                Einoh, nüüd on kõik Reali kätes. Nad läksid liidriks ja kui nad ei eksi, on tiitel läinud

                                Ja ausalt. Ilma Ten Cateta on RIjkaard nagu mingi kradi playstationit mängiv väike konn, rsk. Aga kõik pole Rijkaardi süü. Pole tema süü, et mängijad ei suuda mitte kuidagi oma ideaalseid võimalusi võrku taguda, et kindlstada mänguvõit enne 90 minuti täitumist. Tra, mul oli tunne, et nad lasevad lõpus ühe ära kobistada. No ausalt.

                                Mul pole selle aasta Barcasse mitte mingit usku. Ma lihtsalt tean, et nad suudavad veel punkte kaotada ja kuigi ma usun, et ka RM kaotab mõned punktid, siis hooaja lõpus, viigi korral, loeb omavaheliste mängude skoor ja see on teadagi, 5-3 nende kasuks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X