320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    Portugali ja Hispaania meedia kõnelevad sellest, et nagu oleks Henry meie mängija. Arsenal saavat meilt 24 miljonit eurot. leping veel 4 aastane ka takkaotsa
    Sky News-is oli täpselt sama uudis ning juba spekuleeriti, millal tehing toimuda võiks.
    Wij komen terug met de cup in de hands

    Kommentaar


      No nüüdseks juba iga uudisteagentuur on seda kinnitanud.

      Kommentaar


        Aga huvitav,mis taktikat hakkab,siis Barca hakkab mängima.Kuna ma eriti ei usu,et näiterks Henry või Messi leppiks pingil istumisega.Barcal ju peale ennem nimetatud ründajaid veel Ronadinho,Eto'o,Saviola,Giuly ja Ezquerro ja wikipedias on kirjas,et Henry on juba Barca koosseisus.
        George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

        Kommentaar


          Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
          Aga huvitav,mis taktikat hakkab,siis Barca hakkab mängima.Kuna ma eriti ei usu,et näiterks Henry või Messi leppiks pingil istumisega.Barcal ju peale ennem nimetatud ründajaid veel Ronadinho,Eto'o,Saviola,Giuly ja Ezquerro ja wikipedias on kirjas,et Henry on juba Barca koosseisus.
          Saviola l2heb Barcast 2ra.

          Kommentaar


            Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
            Aga huvitav,mis taktikat hakkab,siis Barca hakkab mängima.Kuna ma eriti ei usu,et näiterks Henry või Messi leppiks pingil istumisega.Barcal ju peale ennem nimetatud ründajaid veel Ronadinho,Eto'o,Saviola,Giuly ja Ezquerro ja wikipedias on kirjas,et Henry on juba Barca koosseisus.
            Wikipedia nüüd küll õige koht ei ole kust sellist asja vaadata.

            Kommentaar


              Algselt postitas Karla Vaata postitust
              Saviola l2heb Barcast 2ra.
              Kuhu ta läheb siis
              George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

              Kommentaar


                Henry siis 16 milli (&#163 eest? Ja meie maksime Sheva eest 30 milli (&#163, kohe näha, et Chelsea on eraldi turul võrreldes teiste meeskondadega.


                Samas ise ma ei usu midagi, ennem kui ei näe ametlikke teadaandeid, võib jälle mingi suur meediamull olla...
                Little things worry little minds.

                Carlo Ancelotti, 2009

                Kommentaar


                  esitlus peaks olema esmaspäeval või teisipäeval
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nikeman13 Vaata postitust
                    Aga huvitav,mis taktikat hakkab,siis Barca hakkab mängima.Kuna ma eriti ei usu,et näiterks Henry või Messi leppiks pingil istumisega.Barcal ju peale ennem nimetatud ründajaid veel Ronadinho,Eto'o,Saviola,Giuly ja Ezquerro ja wikipedias on kirjas,et Henry on juba Barca koosseisus.
                    no giuly on müügiks, saviola laseb lihtsalt jalga, ezquerro arvatavasti ka minemas ning siis on veel guddy, kellega pole vist samuti midagi teha, kui vaid manu ta ära ostaks

                    mis positsiooni dos santos täpselt mängib? et ka tema peaks järgnevast hooajast põhimeeskonnas kaasa lööma..
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                      no giuly on müügiks, saviola laseb lihtsalt jalga, ezquerro arvatavasti ka minemas ning siis on veel guddy, kellega pole vist samuti midagi teha, kui vaid manu ta ära ostaks

                      mis positsiooni dos santos täpselt mängib? et ka tema peaks järgnevast hooajast põhimeeskonnas kaasa lööma..

                      No Dos Santos onigas mõttes Ronny koopia, ka positsiooni mängib sama. Aga üldiselt sitt samm Barcalt IMO. Eks seda ole mudugi järgmine hooaeg näha. Aga selleraha oleksvõind Alvesi pealelükata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                        ning siis on veel guddy, kellega pole vist samuti midagi teha, kui vaid manu ta ära ostaks
                        MKM!.Manusse pole teda vaja:P.Oleks vaja noort ründajat näiteks Torres,Huntelaar.Fabio Quagliarella,siis kahjuks juba Udineses ,Iaquinta asemel,kes ise läks Juve'sse.
                        George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                        Kommentaar


                          No ega see mingi parim käik poleks, aga ManU on oma huvi näidanud, niiet sinu MKM ei tähenda ManU juhtkonnale halligi nagu näha
                          Igastahes, väga kahtlen, kas Barca muudab formatsiooni. Pigem hakkab see 4line rotatsioon, millest hispaania meedia juba igast nippe on välja mõelnud.
                          Txiki pidavat juba Romas, et Chivu osas 12 milli + Belletti ja Giuly diil ära teha. Yaya Toure on ka kotis enam vähem. Nüüd üks kaitsja veel ja asi korras.

                          Kommentaar


                            Ma miskipärast kardan sellest üleminekust üsna totaalset kollapsit. Ronnie, Etoo ja Henry koos ühes klubis, kõik kolm on väga suure staariegoga mängijad ning sellest midagi head oodata tavaliselt pole. Reali galacticopoliitika on ilmselt kõigil veel meeles. Samas võivad muidugi Ronnie ja Etoo maha müüdud saada, millest teise minekut ma üsna usun, aga esimese oma siiski mitte. See võiks veel päästa, kuid samas olen kahtleval kohal ka Henry tervislikus seisundis, sest ta on pidevalt väitnud, et mängib kurnatuse äärel ning pidevalt pisivigastustega ning mingil momendil hakkab selle eest lõivu maksma ning viimane vigastustenahka läinud hooaeg seda ka tunnistab.

                            Kommentaar


                              3 korda on Laporta, Rijkaard, Txiki ja muud asjamehed klubis öeldnu viimase nädala 2 jooksul, et Ronaldinho, Eto`o ega Messi ei lahku. Samamoodi on need mängijad ise väitnud. Eto`o isegi seda öelnud, et ta tahab igal juhul jääda Barcasse, ja Henry tuleks on väga hea variant jne.
                              Ainuke probleem seisnebki selles, et seal võib egode laksuks minna. Samas ma ei usu, et juhtkond pole rääkind meestega ja Henryga, et nad peavad pinki nähkima vahest vms.
                              Aga kahtlemata on see ülivõimas ründenelik paberil, iseasi mis järgmine hooaeg juhtuma hakkab.

                              Kommentaar


                                Mis seal ikka, mängid 2 mängu istud ühe pingil ja tuled kuskil 70-80minutil mängu - suht norm rotation imo, samas vigastused tabavad ühte neljast varem või hiljem niikuinii, seega vaevalt väga suureks draamaks asi ära kisub, ahjaa, Eto'o läheb ju ANC'ile ka...
                                Little things worry little minds.

                                Carlo Ancelotti, 2009

                                Kommentaar

                                Working...
                                X