320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    no Giuly võiks aastakese veel olla meil. parem võiks Romale anda Belletti ja Sylvinho
    IMO on Sylvinho Barcale kordi tähtsam tegelane kui Giuly. Pealegi Giuly peaks järgmine hooaeg veel rohkem pinki nühkima, kui see hooaeg ja ega ta eriti hea mängumees enam pole. Sylvinho teisalt on jällegi vaimselt meeskonna tähtis osa. Alati võtab uued tiimi liikmed vastu ja on nendele toeks jne. Samamoodi oli Messiga, kellele ta pidavat lausa teine isa olema enamvähem. Jne.
    Giuly hinnaks on Barca vist määranud migni 4-6 milli või nii, müügilehel on kindlasti mees.

    Bellettist, Mottast ja/või Edmilsonist (kes sai 6 kuud vigastada jälle :S), Giulyst, Ezquerrost, Giost isegi äkki peaks lahti saama sel suvel. Saviola on juba läinud nkn.

    Kommentaar


      Sylvinho suur meeskonna sulandaja roll tulenes sellest, et endise Arsenali mängijana oli ta niiöelda "english-speaking" ja seeläbi hispaania keskkonda sulamisel väga tähtis.....eelmise hooaja alguses tõstis Eidur Gudjohnsen teda esile.......seega olen mina ka tema jätkamise poolt
      Mes que un club!

      Kommentaar




        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          olemas, hoidku kõik alt järgmisel hooajal. Kui Chivu kohale jõuab, siis võib juba tiitlites kindel olla.
          Jalgpallihaigla liige

          Kommentaar


            Nii kerge see asi siiski pole. Paberil on muidugi ilus vaadata asja, aga me kõik teame, mis juhtus Realiga Galactico ajal.
            Ma ise ka loodan muidugi, et kõik laabub suurepäraselt, aga seda näeme alles siis, kui uus hooaeg hakkab.

            Kommentaar


              Barca-Freddylt muidugi õige jutt. Me kõik teame mis juhtus Realiga ja ma olen üsna kindel, et sama juhtub ka teiega. Aga Freddyke ära unusta, et sina enam jalkat ei vaata, vähgemalt kui sa oma lubadust pead.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Barca-Freddylt muidugi õige jutt. Me kõik teame mis juhtus Realiga ja ma olen üsna kindel, et sama juhtub ka teiega. Aga Freddyke ära unusta, et sina enam jalkat ei vaata, vähgemalt kui sa oma lubadust pead.
                Ma nägin jah ühes teemas, kus sa mu kunagist postitust quote`sid. Midagi ma mäletan, aga täpselt mitte. Niiet värskenda mu mälu ja ütle, mille peale ma selle kirjutasin? Lihtsalt Reali tiitlivõidu pärast?

                Kommentaar


                  mis seal paberil on siis niiväga? Teistel meeskondadel on samuti head ründajad ja poolkaitsjad. Enne kui Chivu teiega liitub, ei ole teie kaitse küll midagi erilist. Väravavaht ei ole ka mingi imemees...Point siis see, et teil on hea võistkond, aga teistel on ka...

                  Kommentaar


                    Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                    mis seal paberil on siis niiväga? Teistel meeskondadel on samuti head ründajad ja poolkaitsjad. Enne kui Chivu teiega liitub, ei ole teie kaitse küll midagi erilist. Väravavaht ei ole ka mingi imemees...Point siis see, et teil on hea võistkond, aga teistel on ka...
                    Mina arvan, et uued mängijad on kindlasti väga head, kuid nüüd oleks vaja ka sellist treenerit, kes suudaks nad kõik ühtse meeskonna heaks mängima panna. Mängijate individuaalsetes võimetes pole mõtet kahelda. Kuid ma kardan, et Rijkaard pole võibolla kõige õigem mees seda meeskonda ühtseks löögirusikaks sulandama.

                    Kommentaar


                      2 Liigatiitlit ja CL'i võit kukkusid siis lihtsalt sülle ?
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        Njah...see on ka selline laialt spekuleeritav teema...paljud seostavad Barca väikest allakäiku Ten Cate lahkumisega... enivei ma arvan, et Riijkaard on ise ka täis tahtmist uuel hooajal seepärast juba võiks mees jätkata... ei oska öelda palju varasemate treenerite kohta, aga kahtlen kas keegi on mängijatega nii hästi klappinud ja läbi saanud kui Rijaard
                        Mes que un club!

                        Kommentaar


                          Inter jahib Decot...Väga vajalik mees Barcale, usun et tähtsam kui palju Barca fännid ise arvavad

                          Kommentaar


                            ma arvan/loodan/usun, et see jutt Decost ja Interist jääbki puhtalt kuulujutu tasemele (loodetavasti midagi sama absurdset kui Messi Interisse minek). Juhul kui tuleval hooajal jätkub endiselt see niiöelda 4-3-3 taktika, siis ei tohi Decot ühelgi elujuhtumil minema lasta. Lihtsalt sellel niiöelda 3-sel keskvälja liinil ei ole piisavalt katet vigastuste puhul, hoolimata Toure saabumisest. Lisaks on Deco ülivajalik vend, kes kahjuks teenimatult jääb tihti REM varju....
                            Andku ennem või Eto´o ära

                            Muideks mingid kuulujutud käivad nagu oleks Inter meid Chivu-businessis edestamas...
                            Mes que un club!

                            Kommentaar


                              lisaks on teie suur sõber Madridi Real ka Chivut taga ajamas Niiet kui me ühe parima mehe kaotame, siis loodetavasti saame korraliku papi tema eest

                              Kommentaar


                                Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                                Inter jahib Decot...Väga vajalik mees Barcale, usun et tähtsam kui palju Barca fännid ise arvavad
                                Deco ei kao meilt kuhugi
                                Jalgpallihaigla liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X