320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Belletti vist minemas 5,5 milli euro eest Chelseasse
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar




      mitte vist vaid kohe kindlalt.
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        on tast chelseas kasu ka siis vä ,neil nii palju kaitseid juba!

        Kommentaar


          see Belleti lahkumine on kuidagi imelik, peale Zambrotta polegi rohkem paremkaitse positsioonil mängijaid...
          FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

          Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

          Kommentaar


            Hmm, kisub küll imelikuks.

            Seda minu arust polnud küll nüüd vaja. Ja veel Chelskile. Oleks isis Milanile müünud.

            Aga noh, ta vana kah.

            Kommentaar


              Mis Oleguerist saanud on ?
              Algselt postitas Maekas
              Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

              Kommentaar


                Oleguer pesitseb tiimis endiselt edasi....vähemalt pole kuulnud küll, et ta kusagile liikumas oleks... mina isiklikult ei saa tema võlust aru ning ei mõista ka miks Rijkaard jätkuvalt temasse usub....mul on alati jäänud mulje, et ta on oma tasemelt pigem hispaania liiga keskmikute mees... aga minu arvamusega ei pea nõustuma
                Mes que un club!

                Kommentaar


                  Algselt postitas jalkameesFCKU Vaata postitust
                  on tast chelseas kasu ka siis vä ,neil nii palju kaitseid juba!
                  Kasu vast ikka on ma loodan. Hetkel on paremkaitses meil Johnson ja Ferreira, kes kumbki pole see hooaeg end just väga heast küljest näidanud.... õigemini Ferreiral pole olnud võimalustki näidata ning Johnson pole suutnud midagi teha seal väljakul eriti. Belleti on küll väike üllatus. Kindlasti hea mängija kuid tundub, et see transfer paneb uksed kinni Alvesele

                  Kommentaar


                    sahistataksegi selle käiguga, et kuna Barcal vabaneb 2 non EU kohta kuna Ronny ja dos Santos said hispaania passi, siis võib Barcal veel mingi väike käik varuks olla...
                    FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                    Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas sepakas Vaata postitust
                      sahistataksegi selle käiguga, et kuna Barcal vabaneb 2 non EU kohta kuna Ronny ja dos Santos said hispaania passi, siis võib Barcal veel mingi väike käik varuks olla...
                      Belletti´l pole brasiilia passi?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                        Belletti´l pole brasiilia passi?
                        Muidugi on. Aga euroopa oma on ka nii et ta Eu mängija. Kas oli tal itaalia oma ???
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          2002-2007 mängis Hispaanias, seega võib tal Hispaania pass olla, sest viie aasta jooksul selles riigis elades peaks selle saama.

                          Kommentaar


                            Bellettil on ikkagi Itaalia pass.
                            Coraje, corazón y cojones.

                            Kommentaar


                              Ma ei taha hästi uskuda, et Barcal mõni väike käik varuks on, sepakas, eriti kui see puudutab Daniel Alvest. Ilus ta muidugi oleks, aga äärmiselt väheusutav. Kui midagi, siis Angel Celta Vigost, kelle seosest Barcaga õhkõrnalt juttu on olnud.

                              Kommentaar


                                Riijkaard on siis teatavaks teinud hooaja esimesele ametlikule mängule sõitva meeskonna. Üllatustest niipalju, et Thiago Motta asemele on usaldatud Marc Crosast ja lisaks reservidest sõidab kaasa ka Jesus Olmo. Kaasa ei sõida Milito, kuna tal on bänn, ning Dos Santos, kuna kõik non-EU kohad on hõivatud (Toure, Ronaldinho ja Eto`o). (Pisi)vigastustega on kimpus Gudjohnsen, Puyol ja Edmilson....

                                Eks siis näeb, mida eduka pre-seasoni foonil nüüd liigas suudetakse. Ennustan (loodan) 3:0 võitu!
                                Mes que un club!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X