320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Karla Vaata postitust
    Einoh, sellist h2bi ei elaks ma lihtsalt ule.

    Ning selline uudis kah, et Eto'o vigatuspaus venib kolme kuu pikkuseks mitte esialgselt oeldud kaks kuud.
    usun et tänu thierryle ei saa see probleem olema
    AILTON

    Kommentaar


      Kas henry on mõnes mängus juba värava ka löönud, kasvõi sõprusmängus? Henry jääb veidi varju nende barcelona megastaaridega aga kiirust tal jägub. Jääng Giovani depüüti ootama, tegu on tõesti meeletu dalendiga!

      Kommentaar


        Algselt postitas trip24 Vaata postitust
        Kas henry on mõnes mängus juba värava ka löönud, kasvõi sõprusmängus? Henry jääb veidi varju nende barcelona megastaaridega aga kiirust tal jägub. Jääng Giovani depüüti ootama, tegu on tõesti meeletu dalendiga!
        Mul on meeles, et Dundee vastu ta skooris uhel korral. Voib-olla Aasia turneel oli ka t2pne. Ma praegu ei viitsi seda kontrollida. Aga eelmises liigam2ngus sekkus Henry vahetusest ning j2ttis mulle kull hea mulje, parema kui Eto'o, kuigi ma n2gin ainult teist poolaega ning ei tea, kuidas Eto'o tegutses esimesel poolajal.

        Krt, ssee viimane lause sai kull v2ga monstrum.

        Kommentaar


          Selle viimase lause mõte oli see, et kui ta asjaga sama innukalt tegeleb siis võib saada temast samasugune staar nagu Ronaldinho.

          Kommentaar


            Algselt postitas trip24 Vaata postitust
            Selle viimase lause mõte oli see, et kui ta asjaga sama innukalt tegeleb siis võib saada temast samasugune staar nagu Ronaldinho.
            Mina sain Karla jutust nii aru, et ta mõtles oma viimast lauset, mitte sinu kirjavigade rohket sõnade järjekorda.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
              Suure tõenäosusega ei näe täna jälle Barca mängu tänu sellele juhtmenussile seal Hispaanias. A mingi võimalus ikka on.
              tra ja selle jama pärast ei julgeta ka teiste kanalite poolt vist pilti ka osta. tundub et ka mul jääb asi nägematta täna
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                tra ja selle jama pärast ei julgeta ka teiste kanalite poolt vist pilti ka osta. tundub et ka mul jääb asi nägematta täna
                Kas sa seal Hispaania kaneleid ei näe? Mu arust on asi nii, et Hispaania kanalitelt näidatakse, aga teiste riikide telekanalid ei näita mängu.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                  Kas sa seal Hispaania kaneleid ei näe? Mu arust on asi nii, et Hispaania kanalitelt näidatakse, aga teiste riikide telekanalid ei näita mängu.
                  ainult TVE-d näen, aga see ei näita eriti mänge. mul siin SportTV 1 ja SportTV 2. eile näiteks samas Zaragoza ja Santanderi mängu näidati
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    ainult TVE-d näen, aga see ei näita eriti mänge. mul siin SportTV 1 ja SportTV 2. eile näiteks samas Zaragoza ja Santanderi mängu näidati
                    Jama on vist see nv ainult Barca mänguga. Vähemalt esialgselt peaks Reali mängu küll nägema.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                      Jama on vist see nv ainult Barca mänguga. Vähemalt esialgselt peaks Reali mängu küll nägema.
                      tundub nii jah et just Barca mänguga on jama. Reali ja Villarreali kohtumist pakutakse mul siin ka korduses lühiülevaatena vist, sest Benfica ja Porto mängud on loomulikult siin samaaegselt tähtsamad
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        õnneks siis just enne mängu said probleemid lahendatud ja ka Hispaaniast väljaspool saab mängu näha.

                        ja Ronaldinho jälle oma tuntud headuses
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          See karistus löök mis Ronaldinho sooritas oli rohkem kui ideaalne, kui nii võib öelda. Vapustav mängja on Ronaldinho.

                          Kommentaar


                            Penalt ka nüüd ja 2-0. Kuig täiesti ebaaus penalt. Henry põlv läks vastu vastase GK nägu ja Henry kukkus maha. Henryl plnd mingit võimalustki pallini jõuda ja ta ise nagu kudagi sirutas seda jalga kah.

                            Aga muidu täielik domineerimine Barcalt ja jõhker show käib :P

                            Kommentaar


                              Kohtumise loppseis Barca poolt vaadatuna 3-1. M2ngu ei n2inud, kuid lugedes m2nguj2rgseid kommentaare, tegi Barca v2ga korraliku m2ngu. Eriti kiidetatakse Abidali, keda jagus igale poole.
                              Keegi Toure v2ravat oskab kommenteerida? R22gitakse, et poleks pidanud seda lugema.

                              Kommentaar


                                Pall põrkas latist joonele või isegi veits üle, kaitsjad lõid puhtaks, mängiti 10-15 sekundit edasi kui järsku kohtunik ära luges.
                                Algselt postitas JT8055
                                Olge aktiivsemad!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X