320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma vaatasin esimest poolaega,ma rohkem enam ei jaksanud.Kohtunik oli selgelt Barca poolt,aga vahepeal tegi lollusi.Mees korra müksas teist mees ja kohe vile,aga vahepeal sõideti tagant sisse ja kohtunik ei vilistanudki.Keegi õrnalt Ronaldinhho õlga puudutas siis mees kohe kukkus kah,aga vahepel ta raksatas isegi latti ja mulle meeldis väga Puyoli pealöök 40 minutil,aga kahjuks väravavaht tõrjus.Ronaldinhho sai vahepeal umbes viiekasti joone juures palli,mitte kedagi ees ei olnud,aga siis tuli Rangersi mees ja Ronaldinhho lõi talle selgelt vastu kätt,aga kohtunik ei näinud.Barca oli selgelt ründavam ja nad oleks pidanud siiski võidu võtma.

    Kommentaar


      Selgelt Barca poolt küll mitte.

      Mõlemale poole vilistas sitta...

      Kommentaar


        keegi oskab aidata otsin Lineker piltti Barva ajast, kui on pakkuda siis suurusega LARGE, kvaliteetset ette tänades

        Kommentaar


          Täna õhtuseks mänguks Almeria vastu on siis üles kutsutud ka Zambrotta, Yaya ja Marquez, kes kõik on viimastest mängudest puudunud vigastustega. Ei usu, et nad kõik kohe algrivistuses on, aga ehk sekkuvad vahetustest.

          Kommentaar


            On teada algkooseisu?
            Fan of Manchester United and FC Barcelona.

            Kommentaar


              Algselt postitas c.ronaldo123 Vaata postitust
              On teada algkooseisu?
              ikka.kliki seal line-upil
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                No tuli see hädine 2-0 võit ära. Esimese poolajal käigus oleks võind lausa magama jääda. Teisel nagu natuke midagi loodi. Aga fakt on see, et sellest hooajast võib vist Messit lugeda Barca mootoriks ja rünnakute vedajaks jne. Mees tuli sisse, kohe tuli ründes ka teravust juurde kõvasti. Penalt anti suht daivi ees muidu...

                Kommentaar


                  Täna siis mäng võõrsil Real Valladolidiga.Kaasa ei tee Henry ja Abidal vigastuste tõttu ning koosseis on järgmine:Valdés, Jorquera, Zambrotta, Oleguer, Puyol, Milito, Márquez, Thuram, Sylvinho, Touré, Xavi, Iniesta, Gudjohnsen, Ronaldinho, Messi, Bojan, Ezquerro, Giovani

                  Kommentaar


                    Mul jälle raskusi mängu vaatamisega, kõigil sama jama või kellelgi töötavat streami on anda?

                    Kommentaar


                      SopCast Channel - 6543 tsaina keeles, aga pilt on o-k

                      Kommentaar


                        sopcastiga jah jamab, proovi TVantsuga näib töötavat

                        Kommentaar


                          Mis seal vaadata on? Barca on täna nii üle mängitud, et mul silmad valutavad peas. Tra, ma ei kujuta ette, mis seisud võõrsil mängudes Espanyoliga, Realiga, Sevillaga tulevad.....jõhkrad saunad igastahes.

                          Kommentaar


                            Real Valladolid produced their best performance since they drew with Real Madrid and belied their recent form to hold FC Barcelona to a draw in José Zorilla on Thursday evening.

                            Barca siis 4p taga liiga liidrist Madridi Realist.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Barcameez Vaata postitust
                              Real Valladolid produced their best performance since they drew with Real Madrid and belied their recent form to hold FC Barcelona to a draw in José Zorilla on Thursday evening.

                              Barca siis 4p taga liiga liidrist Madridi Realist.
                              to hold FC Barcelona to a draw.....? Misasja. Vastupidi polnud vä? Barcelona hoidis hädavaevu selle hädise viigi ära. Poleks Valdesi olnud, oleks väga hale saun tulnud.

                              Kommentaar


                                tundub nagu teeksid kõik meeskonnad oma parimad mängud just barca vastu...
                                FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                                Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X