320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hmm, lugesin kusagilt välismaa foorumist. Keegi väitis seal, et Getafel on staadiumi mõõtmed palju väiksemad kui ntx Nou Campil. Nüüd aga wikipeadiast järele vaadates näen, et staadionid oleks kui sama suured. Ju keegi ajas midagi väga sassi ja mina uskusin tema väidet.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
      Mis koosseis oli?

      Kuidas kodanik Thierry "Must Sitt" Henry ka mänginud on?
      Paremini kui sina on mänginud, ära muretse. Koosseis otsi ise
      Joga Bonito!!!

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Mis koosseis oli?

        Kuidas kodanik Thierry "Must Sitt" Henry ka mänginud on?
        a kuidas ka kodanik "Valge Jobi" Cannu(i)man elab? ikka ei saa veel pallile pihta?


        A meil vist tuleks siiski oodata treeneri vahetust. see, et selline meeskond ei suuda võõrsil võita on ikka treeneri taktikaliste teadmiste puudujääk. meestel puudub mingigi loogiline liikumine rünnakul, korduvalt situatsioonid, kus üks mängija seisab palliga ja tahab sööta, a vot pole kellelegi sööta
        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

        Kommentaar


          No jah minust mängib ta vast jah paremini, aga sellepärast ei ole vaja kohe närvi minna ja mind sõimata...


          Edit: Aga siiski kuidas Henry mänginud on see aasta? Oli hea ost?

          Kommentaar


            Hea huumor.

            Edit: Hea Huumor jah? eks?
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Kas nüüd hea ost, aga oma 10 mänguga on 5 kolli suutnud lüüa.

              Aga sitad tulemused pole tema taga, vaid üldiselt terve meeskonna ja treeneri. Mulle lihtsalt ei mahu pähe, kuda võõrsil sääkesteks torbikuteks muututakse.

              -edit- Ja mis "Must Sitt" Nahavärvile viitad? Kao siis Laziot fännama, mis sa ASiga jamad.

              Kommentaar


                "Must Sitt" on lugupeetud Hispaani koondise treeneri hüüdnimi teie ründajale...Ma lihtsalt mõltlesin, et kuna ta nüüd Hispaanias siis mainin ära...

                Üldiselt on igas tippklubis omad neegrid ja sinna ei saa me keegi midagi parata...Ja ega Roma miskine erand pole neegrite suhtes.

                Kommentaar


                  Rijkard peab teise taktika valima võõrsi mängudeks sest vastastel barca mängu stiil suht selge juba....Või siis midagi muud muud ette võtma kuna kaua selline asi kesta ei saa juhul kui tahame La Liga kinni panna..........

                  Kommentaar


                    Frankie peaks fantaasiarikkamalt taktikalahendustele mõtlema. Kui regulaarsete vahetusmeestena kasutada vaid Bojanit, Giovanit ja Gudjohnsenit, siis on vastastel selge pilt enne teise poolaja algust, mis toimuma hakkab.

                    Vigastused segavad ka ja ma kujutan ette, et Ezquerro kasutamine viimase võimalusena veel praegu kõne alla ei tule.

                    Oh, ja jagades Rijkaardile plusspunkte, siis tasub ära mainida Puyoli kasutamine RB-na, voh kus tuli särtsu ja elu rünnakusse. Hea töö!

                    Kommentaar


                      homme siis Copa del Rey raames 1/16 finaal Segunda B klubi Alcoyano vastu. Barca koosseis mänguks on: Valdés, Jorquera, Oleguer, Sylvinho, Puyol, Thuram, Márquez, Abidal, Touré Yaya, Xavi, Iniesta, Marc Crosas, Gudjohnsen, Bojan, Giovani ja Henry.
                      Tagasi on siis Marquez ja Marc Crosas. Milito, Messi ja Ronaldinho sõitsid juba teisele mandrile. Lisaks on puudu Ezquerro ja üleeile punase saanud Zambrotta. kusjuures kas ma olen õigesti aru saanud, et Zambrotta kannab oma karistuse selle mänguga ära ja kõik? siis tuli see punane küll suht heal ajal
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        kusjuures kas ma olen õigesti aru saanud, et Zambrotta kannab oma karistuse selle mänguga ära ja kõik? siis tuli see punane küll suht heal ajal

                        Oled õieti aru saanud

                        Kommentaar


                          Oioi, kui te saaksite peksa...
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            no mis siis oleks
                            Last edited by tairo1188; 13.11.07, 17:40. Põhjus: katsetan

                            Kommentaar


                              Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
                              Oioi, kui te saaksite peksa...
                              endal ei hakka pea valutama vä
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                tal ei hakka tal valutab juba

                                Kommentaar

                                Working...
                                X