320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kui te Poulseni üle virisete, et paha ja kole, siis vaadake mõnda Gennaro Gattuso mängu ja mõtelge seejärel uuesti
    Õnnelik on see, kellel ilma pehmeks klobitud kontideta õnnestub Gattuso vastu mängides pääseda.
    Maailmameistrid!!

    Kommentaar


      kas sa pidevalt vaatad ka milani mänge või niiama räägid?

      Kommentaar


        Algselt postitas Kosk Vaata postitust
        Barca on ainus Hispaania klubi, mis mulle meeldib. Teised võivad minu pooles koera saba alla käia.
        pole mõtet ju teisi klubisi halvustada

        Kommentaar


          Algselt postitas euqen Vaata postitust
          pole mõtet ju teisi klubisi halvustada
          7 aasta tagust posti ikka kiruma ei hakkaks ju. irw

          Kommentaar


            Algselt postitas kalmaar Vaata postitust
            Kui te Poulseni üle virisete, et paha ja kole, siis vaadake mõnda Gennaro Gattuso mängu ja mõtelge seejärel uuesti
            Õnnelik on see, kellel ilma pehmeks klobitud kontideta õnnestub Gattuso vastu mängides pääseda.
            Ma ütleks ka et ega see Poulsen ka nii paharet ei ole,teda vist mäletatakse kõige rohkem sellepärast, et Totti tema pihta sülitas üks aasta. Nii palju kui ma teda La ligas mängimas olen näinud,ta eriti palju punaseid ei saa.(ei viitsi statistikat kontrollida praega)

            Kommentaar


              No Xavi väravalöömisvorm on praegu ikka kadestamist väärt ründajate poolt a pendlaid oleks vaja ikka meeskonnal vältida, kui soovime midagi see aasta võita... paistab, et vahepealne ilus vorm on hakkanud kaduma...
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Kräpp pole midagi muud öelda,kaitses suudatakse ka nüüd alailma magama jääda,ma ei saa aru miks ainult tomasson värava poole jooksis kui villareali ründaja vabaks sai sööduga mängitud???

                Kommentaar


                  siinkohal tuleb klassikalist lauset kasutada: sama pask, täitsa munnis.

                  Rõõmsaid unenägusid!

                  Kommentaar


                    krt striim hakkis nagu paberihunt. kas lõpus kui Villareali värav suluseisuks vilistati, oli ka või ei olnud?

                    Kommentaar


                      Ei olnud suluseisu.

                      Kommentaar


                        Iniestalt eile super esitus, vahepeal purjetas vaat et pareminigi mängijatest mööda kui Messi. Üllatas aga Zambrotta esitus, no nii sitalt ei saa mängida, samas kui Abidal teisel äärel teki päris asjalikke tõuse.
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                          Iniestalt eile super esitus, vahepeal purjetas vaat et pareminigi mängijatest mööda kui Messi. Üllatas aga Zambrotta esitus, no nii sitalt ei saa mängida, samas kui Abidal teisel äärel teki päris asjalikke tõuse.
                          Minu arvates tegi zambrotta üsnagi hea mängu ning sellega võiks rahule jääda.Kaitse ei olnud omal tasemel ja seda annab tunda viimaste mängude põhjal.Ründe trio oleks võind ka oma võimete kohaselt mängida

                          Kommentaar


                            Zambrotta oli suht hea jah, aga keskkaitse paariga ei saa yldse rahule jääda.Aga noh mu meelest pole need kaks koos mängind ka see hooaeg, niiet koostöö oli rabe.

                            Kommentaar


                              paneksin kahe viimase liigamängu põhisüü milito kaela, niipalju petete ohvriks minemist ja vale kohavalikut

                              Kommentaar


                                Kui Zambrotta söödu statse vaadata siis oli kõik ok aga minu arust hakkas ta tihti peale seda palli vedama ja konksutama ning kaotas liiga lihtsates olukordades palli. Aga ok, las olla.
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X