320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mourinho on vaba ja Lippi jne, aga kas keegi neist teie meeste ja senise mängustiiliga kokku sobib on ise küsimus.
    Algselt postitas Maekas
    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

    Kommentaar


      Laporta ütles Mourinhole ei juba,olevat mitte sobilik Barca mängustiiliga.

      Mulle meeldiks näiteks Villareali treener Pellegrini, kes on suht väikse rahaga teinud väga hea tiimi Villarealist või Racing Santaderi treener Marcelinho, kes on samuti teind sitast saia ja tegi ka seda eelmine aasta Huelva's.

      Kommentaar


        njah, aga nendes tiimides pole ka probleeme staaridega. õigemini sellises suurusjärgus staarid suhtkoht puuduvad
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          No ma ütleks, et Riquelme oli ikka väga suur staar oma parimatel päevadel ja temaga sai Pellegrini hästi hakkama.Aga sul on Santaderi osas muidugi õigus.

          Kommentaar


            on endalgi korduvalt mõttesse tulnud, et oleks aeg treeneri vahetuseks... 4 aastat pikk aeg ja mõtted hakkavad otsa saama. ja kui järele mõelda, siis ega see Mourinho nii hull ka pole, ta suudab ka ilusat mängu oma meestega näidata kui seda talt nõutakse samas Rijkaard võiks vabalt jätkata, aga kõrvale oleks vaja üht tugevat teist treenerit, kuna korduvalt on taktikalisi möödapanemisi viimastel hooaegadel. muidu Rijkaard kui peatreener on ju chill
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Algselt postitas Cule Vaata postitust
              No ma ütleks, et Riquelme oli ikka väga suur staar oma parimatel päevadel ja temaga sai Pellegrini hästi hakkama.Aga sul on Santaderi osas muidugi õigus.

              Ma võin olla põdemas A tähega haigust aga kas mitte Pellegrini ei külmutanud just Riqut pingile ,kuna ei saanud enam läbi ja tänu sellele kutt purjetab palliga L-Ameerikas nüüd.

              Aga teemasse nüüd, vahepeal on päris huvitav lugeda Goal.comist ühe Mcdonaldsi arvamuslugu ,kui palju ja keda peaks Barca hooajalõpus asendama.Paari nime suhtes olen täitsa päri aga mõne suhtes tiba vaidleks vastu.
              Felix: Oh, bollocks!
              Elmo: Dog's bollocks?
              Felix: No, just plain fucking bollocks!
              Elmo: No dog involved?

              Kommentaar


                Algselt postitas maanus Vaata postitust
                Ma võin olla põdemas A tähega haigust aga kas mitte Pellegrini ei külmutanud just Riqut pingile ,kuna ei saanud enam läbi ja tänu sellele kutt purjetab palliga L-Ameerikas nüüd.

                Aga teemasse nüüd, vahepeal on päris huvitav lugeda Goal.comist ühe Mcdonaldsi arvamuslugu ,kui palju ja keda peaks Barca hooajalõpus asendama.Paari nime suhtes olen täitsa päri aga mõne suhtes tiba vaidleks vastu.
                Jep too on hea artikkel Sealt mainitust sooviks kindlalt D.Alvest ning Fabregast aga teda vist ei ole kõige kergem kätte saad arsenalist ning Sevilla president nõuab tohutud summat ka Alvese eest...

                Kommentaar


                  Algselt postitas maanus Vaata postitust
                  Ma võin olla põdemas A tähega haigust aga kas mitte Pellegrini ei külmutanud just Riqut pingile ,kuna ei saanud enam läbi ja tänu sellele kutt purjetab palliga L-Ameerikas nüüd.
                  Külmetas küll, aga selles mõttes sai ta temaga hästi hakkama, et ei lasknud endale pähe istuda nagu Rijkard on Ronaldinhol lasknud(distsipliini pole ikka piisavalt kui mees trennis ei käi vaid pidutseb).Ja pärast Riquelme lahkumist läks Villareal isegi paremaks, sest enne käisgi läbi tema liiga palju mäng.

                  Kommentaar


                    Hea uudis ,et Deco on naasnud oma vigastusest ja on tagasi meeskonnas

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Barcameez Vaata postitust
                      Hea uudis ,et Deco on naasnud oma vigastusest ja on tagasi meeskonnas
                      oli tunda puudust jah keskväljal temast...

                      Kommentaar


                        Täna on siis Kataloonia Derbi Camp Noul,kus Barca võõrustab Espanyoli.Tuleb kindlasti huvitav mäng ,sest derbid on alati huivatavat ning mõlemate meeskondade fännid tahav võitta seda mängu Nii Espanyolil kui Barcal ei ole just kõige paremad ajad La Ligas,kuid Barca peaks siiski võitma ning võit oleks kindlasti tugev moraalne tugi eelseisvaks lahinguks Manu vastu

                        Barca Meeskond :Valdés, Pinto, Abidal, Sylvinho, Zambrotta, Puyol, Milito, Márquez, Touré Yaya, Xavi, Deco, Iniesta, Gudjohnsen, Messi, Eto'o, Henry, Bojan, Giovani. Tagasi on siis Deco,Bojan Iniesta ja Henry...

                        Kommentaar


                          Väga hea, et Messi on terve, eelmine mäng tal küll kaua väljakul olla ei lastud aga teravusi suutis ta luua. Loodan, et seekord on ta algkoosseisus. Loodan, et keegi enam vigastada ei saa sest üli tähtis manu mäng on ees ja kindlasti peaks Barca selle võitma (väike kompensatsioon fännidele)
                          Barcelona peaks mõtlema veidi kaitse tugevdamisele. Selle stiili juures ei tohiks neile peaegu keegi väravaid suutma lüüa. Eks tegelikult väga hea väravavaht Valdes on lasknud ka omajägu lollusi sisse tänu millele on siis värav löödud. Mine sa tea mis üks rikkamaid klubisid mängjate ostu osas ette võtab aga kaitse ja ka väravavaht on kohati nõrga võitu selle klubi jaoks.

                          Kommentaar


                            Sulle trip...

                            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                            vaadake noored, sinna kaitsesse võid ükspuha kelle osta, aga kui mängujoonis on selline, siis viga on kusagil muus. enne tegime teistele seepärast ära, et tehti kiiret ja täpset söödumängu. lisaks oli teamspirit kõva. nüüd on puudu teamspirit ja söödumäng ka sitt. Barca mängujoonis on lihtsalt see, mis ei tohiks lubada palli vastastele anda. vaadake varasemaid mänge ja statistikat. vastastele ei antud lihtsalt võimalustki eriti rünnata. mina näen eelkõige probleemi söödumängu täpsuses.

                            Kommentaar


                              0:0 väga hea tulemus,minu jaoks.Espanyol on muidugi tubli ja tugev klubi aga kahgju et nad ei võitnud.
                              iHala Madrid !

                              Kommentaar


                                0-0 Mäng oli hea Barca poolelt ,terve mäng oli kõik kontrolli ,loodi võimalusi,kuid ära ei löödud nagu tavaliselt.Igatahes kaitse oli täna hea nii Puyol,Milito ning Marquez,kes arvatavasti Manu vastu mängib oli ka hea .Erinevalt Puyolist suudab Marquez suurepärasid diagonaal palle ette sööta.Tore oli näha Messit ,kelle mänguga saab ka rahule jääda ning Iniestalt,Yayalt ja Etolt ka suurepärane esitlus..
                                Barca vääris kindlat 3p sellest mängust kuid kahju ,et selleni ei jõutud..
                                Nüüd siis Kolmapäeval BARCA VS MANU Saab olema kõva lahing ning loodan ,et Barca sellest võitjana välja tuleb Kergelt üllatunud ainult,et Deco mänguaega ei saand.....kuid Manu vastu peaks saama....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X