320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tegelt pohhui, CL-i koht nagunii käes. ainult et nüüd tuleb jälle väikeklubidega maid jagama hakata ja need on suht keerulised mängud olnud miskipärast
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas Barcameez Vaata postitust
      Rijkardist muidugi kahju
      Misasja???

      Kommentaar


        Algselt postitas Barcameez Vaata postitust
        Ainuke mängija kellega rahule jääda siis Henry ning Messi ka paar head runni ikka tegi.....Rijkardist muidugi kahju
        Ma ei saa aru mis sa selles Henry mängus nägid, et ta sinu silmis hea oli? See värav poleks ka mingil juhul tulnud kui seis poleks juba 4-0 olnud.
        Mulle isiklikult käib hullult närvi, et ta seda palli alati nii kaua omaks võtab ja iga jumala kord sätib ta seda omale parema jala peale nagu vasakut polekski olemas. Kui äärekaitse aeglane pole, siis ei tee see Henry kunagi praeguse vormiga midagi ära sest mööda ta ju pmst mängida ei oska. Minu poolest võiks ta barcast jeehat teha igatahes...

        Mäng oli tegelikult ikka mõnus raiumine Barca poolt Ma olin täitsa kindel, et näeb punast kaarti, üllatus oli muidgi et see tuli alles täitsa lõpus.

        Real näitas vahepeal keskväljal ikka päris mõnusat söödumängu millega saavutati ka mingeid teravaid olukordi, mitte nagu barca kes nussib nende söötudega aga eriti mingit kasu sellest ei tõuse.
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Kahtlen kas need Messi "runnid" oleks ka läbi läinud, kui seis ei oleks olnud mis ta oli.Real võttis ta ikka terve mängu kinni ilma probleemideta.

          Kommentaar


            Guardiola ametlikult uus boss pärastt hooaja lõppu.Suht risk minumeelest, sest tegu noore treeneriga ,kellel erilise kogemusi pole, kuigi ta on muidugi Barca legend ja kapten aegadel kui meeskond oli nn Dream Team(stoichkov,Koeman,Romario jt) niiet pole ime,et just tema valiti.Võib õelda selle Kasperi lemmik lause jälle siinkohal:Loodame Parimat!

            Kommentaar


              Algselt postitas daywalker Vaata postitust
              Ma ei saa aru mis sa selles Henry mängus nägid, et ta sinu silmis hea oli? See värav poleks ka mingil juhul tulnud kui seis poleks juba 4-0 olnud.
              Mulle isiklikult käib hullult närvi, et ta seda palli alati nii kaua omaks võtab ja iga jumala kord sätib ta seda omale parema jala peale nagu vasakut polekski olemas. Kui äärekaitse aeglane pole, siis ei tee see Henry kunagi praeguse vormiga midagi ära sest mööda ta ju pmst mängida ei oska. Minu poolest võiks ta barcast jeehat teha igatahes...

              Mäng oli tegelikult ikka mõnus raiumine Barca poolt Ma olin täitsa kindel, et näeb punast kaarti, üllatus oli muidgi et see tuli alles täitsa lõpus.

              Real näitas vahepeal keskväljal ikka päris mõnusat söödumängu millega saavutati ka mingeid teravaid olukordi, mitte nagu barca kes nussib nende söötudega aga eriti mingit kasu sellest ei tõuse.
              Ma võrdlen teda teiste Barca mängijatega,kes absoluutselt midagi ei teinud platsil.Ning mis möödamängimisse puutub siis ära tule mingit lolli iba ajama,Henry üks parimaid tehnika geeniuseid ültse jalgpallis....Mis ta vormi puudub siis ausaltöeldes ei ole mees mängind oma õiget positsiooni ning Barca mängu stiil on Arsenaliga erinev...

              Kommentaar


                Algselt postitas Cule Vaata postitust
                Misasja???
                Mees on end Barca ajalukku kirjutand ,ning lihtsalt kahju ,et nii halvalt lahkub arvestades ,kui hästi ta klubi mängima pani ning tiitleid võitis üle pika aja Viimased kaks hooaeg eriti viimane oli hull kuid respekti mees ikkagi väärib...

                Kommentaar


                  Algselt postitas dannar Vaata postitust
                  Selline kahtlane tunne on, et homme paneb Rijkaard ameti maha. Sest see mäng on tõeline kabelimats ja mis tal seal ikka enamteha on.
                  noh ega päris möödas polegi. ise ta muidugi ei pannud, vaid Laporta oli abiks, aga noh vahet pole. umbes pool hooaega oleks ma veel kannatanud ehk. võib olla oligi parem et juba nüüd suvel. kuigi Pep pole ka minu arust just kindel lüke. julge kindlasti. nagu ka omal ajal Frank oli. miskipärast tundub et järgmine hooaeg tuleb jälle vegeteerimine.
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Karta on et see niimodi läheb.
                    just retain that....
                    .............evrything u see is hallucination....
                    ...so be prepared.

                    Kommentaar


                      kas guardiola viljeleb ka 4-3-3e või on ka siin muudatused tulemas?

                      Kommentaar


                        ootaks ära suvise ostud-müügid ja siis hakkaks ennustusi tegema... ega tal suures mängus treenerina kogemust pole, a neid näiteid on, kus see pole mingi probleem olnud. üks positiivne asi juba paistis ühest artiklist, et Oleguer ta plaanidesse ei mahu
                        FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

                        Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

                        Kommentaar


                          Rijkaardile tehti enne lahkumist väike kambakas =)
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Haha!
                            Rijkaardist on nats kahju kah. Tegi ju ta oma tööd hästi ennem eelmist ja seda hooaega.
                            Natuke nõme on ,et kui mõni aasta läheb sitasti siis lüüakse treener kohe minema.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mask Vaata postitust
                              Haha!
                              Rijkaardist on nats kahju kah. Tegi ju ta oma tööd hästi ennem eelmist ja seda hooaega.
                              Natuke nõme on ,et kui mõni aasta läheb sitasti siis lüüakse treener kohe minema.
                              Mis siin ikka halada. Mees läheb suure respektiga minema ja kõik on õnnelikud

                              Keegi vist kusagil postitas, et Deportivo treener ütles, et Barca vastu on lihtne mängida kuna on täpselt teada mis sealt oodata on. Eks see tegelt vist nii kippus olema jah kahjuks.
                              Loodetavasti on Guardiolal ikka mingeid väärt mänguplaane tagataskust võtta millega vastaseid üllatada järgmisel hooajal
                              Joga Bonito!!!

                              Kommentaar


                                Ses suhtes jah, et minuarust oli tal ka aeg minna. Suured tänud mehele muidugi, et tõi Barcale üle pika aja tiitleid jälle jne, aga peale CL-i võitu hakkas kõik jälle allamäge minema. Üks põhjusi oli kindlasti mängijate pinge langus ja motivatsiooni puudus (alateadvuses vms). Ja kuna Barca mängupilt oli ka peale paari aastat ikka muutumatu ja vastastel oli (nagu see Deppori trena ütles) kerge valmistuda Barcaga mängimiseks, sest teati, mida oodata. Pealegi Rijkaard ei suutnud viimasel ajal mängijaid ise ka piisavalt motiveerida ja seda särtsu lisada.

                                Aga Guardiola palkamine on ikkagi väga riskante samm Laportalt. Loodame, et Pep suudab Barca uuesti tiitlite lainele tuua, aga ise oleks põhimõtteliselt rohkem eelistanud Laudrupi või Pellegrini palkamist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X