320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ja kui Guardiola läheb hooaeg sitasti, pekstakse ka tema ilma kahtluseta minema.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Ja kui Guardiola läheb hooaeg sitasti, pekstakse ka tema ilma kahtluseta minema.
      Real Madridist löödaks ta peale esimest 3 kaotatud mängu minema nii et ole õnnelik.

      Kommentaar


        Nii kriitiliselt oma treenerisse suhtuda on ka imelik, vaevalt te tema käe all kohe 3 mängu kaotate.
        Algselt postitas Maekas
        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

        Kommentaar


          Algselt postitas Põnn Vaata postitust
          Nii kriitiliselt oma treenerisse suhtuda on ka imelik, vaevalt te tema käe all kohe 3 mängu kaotate.
          Kuidas meil läheb???

          Kommentaar


            Kehvasti, aga minu loogika ütleb , et uude treenerisse tuleks positiivselt suhtuda.
            Algselt postitas Maekas
            Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

            Kommentaar


              tra vat see on pask. vähemalt hooaja võiks ju korralikult lõpetada, aga ei. tundub, et tuleb üldse 4. koht siin La Ligas
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Ei ole sõnu Kuidas saab meeskond nagu Barcelona nii alla käia ,et kodus kaotatakse Mallorcale ja veel viimane kodumäng?Rijkardi viimane kodumäng...Meeskonna vaimu pole ültse ning võitlusvaimust rääkimata.Barca see hooaeg ikka kõik mu viimased närvid ära söönd saaks see õudusunenägu juba läbi. Guardiola peab asjad paika paneme ning mehed võitlema panema platsil või muidu on 3 hooaeg järjest tühjus karikate suhtes....

                Kommentaar


                  Algselt postitas Barcameez Vaata postitust
                  Ei ole sõnu Kuidas saab meeskond nagu Barcelona nii alla käia
                  Ma pikalt ei tee. Nii nagu Zaragozagi, aga teie seis veel õnneks või kahjuks nii hull ei ole.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar




                    kuskil käärib midagi

                    Kommentaar


                      Ei usu, et võiks asi palkades olla.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Barcameez Vaata postitust
                        Ei ole sõnu Kuidas saab meeskond nagu Barcelona nii alla käia ,et kodus kaotatakse Mallorcale ja veel viimane kodumäng?Rijkardi viimane kodumäng...Meeskonna vaimu pole ültse ning võitlusvaimust rääkimata.Barca see hooaeg ikka kõik mu viimased närvid ära söönd saaks see õudusunenägu juba läbi. Guardiola peab asjad paika paneme ning mehed võitlema panema platsil või muidu on 3 hooaeg järjest tühjus karikate suhtes....

                        Rijkard oli teadlik sellest juba, et tal minek ja pisut pettunud ehk ning põhimõtteliselt on käega löönud...ükskõik millistele mängudele. ma arvan, et midagi säärast võib säriseda küll seal soojal maal.

                        Kommentaar


                          lihtsalt kahju et mõned inimesed niimodi teevad tiimiga mis võiks täiesti tipus olla
                          just retain that....
                          .............evrything u see is hallucination....
                          ...so be prepared.

                          Kommentaar



                            Barca võiks juba oma võidulaine taas kätte saada..
                            See et nad ManUtd ' d ei suutnud võita oli loomulik, sest tugevam jääbki peale tavaliselt.
                            sigpic

                            Kommentaar


                              sitt on see, et Deco lähebki minema nüüd. muidugi kui sobiva hinnaga kosilast ei leidu. loodetavasti siiski küsitakse ta eest norm hinda, mitte ei anta päris tasuta. et nagu õhkõrn lootus võiks siiski jääda, et ta jääb
                              aga kes ta asemel siis oleks järgmisel hooajal? hea meelega annaks Ronaldinho ennem ära kui Deco.
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Aronbot Vaata postitust

                                Barca võiks juba oma võidulaine taas kätte saada..
                                See et nad ManUtd ' d ei suutnud võita oli loomulik, sest tugevam jääbki peale tavaliselt.
                                Mis kasu sellest viimases voorus oleks?
                                Ja see meeskond, kes 10kesi kaitses istub on parem w?? Isegi Levante ründab Nou Campil...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X