320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    mierda, jätke see ründajate pakkumine! neid meil küllaga olemas hetkel
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas JanK Vaata postitust
      Ta pidi niikuinii kuhugi prantsusmaale minema.
      Geograafia 2?
      Hispaania ja Prantsusmaa pole minu teada üks riik...

      Kommentaar


        No algselt spekuleeriti Prantsusmaale minekust, aga noh, kui läheb Hispaaniasse, siis las läheb.

        Ja kaarti tunnen ma väga hästi.
        slimm.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas Mask Vaata postitust
          Ostke Gomis!
          Bolton, arsenal ja newcastle on mehest huvitatud niiet ära karda küll ta ära ostetakse
          AILTON

          Kommentaar


            Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
            Bolton, arsenal ja newcastle on mehest huvitatud niiet ära karda küll ta ära ostetakse
            Krt. Ma tegin tegelt nalja.
            Ligue 1 fännina on mul hoopis kahju, kui selline värvikas kuju Saint Etiennelt ära ostetakse.

            Kommentaar


              no nüüd siis on avalikult juba välja öeldud, et Ronaldinho, Etoo ja Deco ei mahu enam tulevikuplaanidesse. Seega tundub et tuleb üks uus ründaja veel osta või kuidas?

              loodetavasti kasseeritakse siis paras hunnik pappi selle kolmiku eest sisse.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                FC Barcelona on hale

                Kommentaar


                  Algselt postitas EM2008 Vaata postitust
                  FC Barcelona on hale
                  Ise oled hale


                  Ronnie Chelseasse
                  Deco Interisse
                  Eto'o Milani

                  Kommentaar


                    selle Etoo müügi taustal tekib küsimus- miks Giovani pidi maha müüdama?
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas EM2008 Vaata postitust
                      FC Barcelona on hale
                      cristiano ronaldol on väike noku

                      Kommentaar


                        Algselt postitas EM2008 Vaata postitust
                        FC Barcelona on hale
                        Vaevalt.

                        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                        selle Etoo müügi taustal tekib küsimus- miks Giovani pidi maha müüdama?
                        Noor, uljas, arvab endast palju, küsib rohkesti pappi - eks need vast põhjused ole. Sellepärast läks omal ajal Realist ju ka Eto'o. Aga ma üldiselt probleemi ei teeks, sest Gio ja Eto'o ei mängi päris samat kohta ning teil on veel julgesti mehi ju.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          Esikolmikusse tulemine saab uuel hooajal vist päris hea katsumus olema kui nii suured muudatused toimuvad. Ei usu, et Barca kohe hooaja algul oma mängu õlitatult käima saab. Aga eks näis, eks näis....
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Ma kardan ka seda ausalt öeldes,eriti siis kui Etoo maha müüakse...On kuuldused, et Pep tahab Henry ümber meeskonda ehitada, mis minu meelest on puhas lollus vaadates, kuidas ta EM mängis ning kuidas tal viimane hooaeg läks.Mees on lihtsalt liiga "pussy", et tema ümber ehitada.Isegi pärast Prantsuse suht haledat kaotust Itaaliale oskas Henry ikka kuidagi süü veeretada kohtuniku ja õnne peale.Seda, et nad ise sittad olid ei julgenud tunnistada.

                            Kommentaar


                              Tegelikult EM-il oli Prantsusmaa viga pigem treeneris, aga see selleks.
                              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                              Algselt postitas taku*
                              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                              Kommentaar


                                Nojah seda küll...Kombineering sittast treenerist+tähtmängijate halb vorm(Henry,Abidal,Thuram jt.) ütleks ma.

                                Igatahes varsti pärast seda postitust peaks Brasiilia vs Argentiina hakkama.Ei tea kas on mõttet üleval püsida.Barca meeste Alvese ja Messi duelli tahaks küll näha.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X