320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
    irw? Chelsea vennad ei tea nüüd küll headest diilidest mitte kui sittagi.
    Deco ost oli vist üks esimesi mõistlikke oste normaalse hinnaga.

    Üldiselt ma ei saa aru miks see Arshavin nii kõvaks kõigil ajab. Üle hinnatud vennike imo.
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Algselt postitas daywalker Vaata postitust
      irw? Chelsea vennad ei tea nüüd küll headest diilidest mitte kui sittagi.
      Deco ost oli vist üks esimesi mõistlikke oste normaalse hinnaga.

      Üldiselt ma ei saa aru miks see Arshavin nii kõvaks kõigil ajab. Üle hinnatud vennike imo.
      iroonia, noormees, IROONIA!!

      Kommentaar


        Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
        iroonia, noormees, IROONIA!!
        asoo, no ei saanud pihta
        Joga Bonito!!!

        Kommentaar


          Kas Deco Tšelskisse või olen ma jälle mingit huumorit uskuma jäänd ?
          Algselt postitas Maekas
          Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

          Kommentaar


            Nii nad räägivad, 8 milli naela ning Decole vihmavari ja pilet Londonisse... kuidagi soodsalt müüdud, chelskit võinuks ikka ju pigistada
            FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

            Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

            Kommentaar


              Algselt postitas sepakas Vaata postitust
              Nii nad räägivad, 8 milli naela ning Decole vihmavari ja pilet Londonisse... kuidagi soodsalt müüdud, chelskit võinuks ikka ju pigistada
              Palju sa ikka tahad sel suvel 31 aastaseks saava mehe eest? Isegi palju saite arvestades veel seda, et mees eelmise hooaja sisuliselt vahele jättis!

              Kommentaar


                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                Palju sa ikka tahad sel suvel 31 aastaseks saava mehe eest? Isegi palju saite arvestades veel seda, et mees eelmise hooaja sisuliselt vahele jättis!
                10 milli euri siis. aga olgem ausad, Deco oma võitlejanatuuriga on hulga etem kui Lampard. sama saatusega mees nagu Makelelegi. aga noh Pepi plaanidesse ei mahtunud. kui Chelsea oleks meest väga tahtnud ja mees oleks ikka veel Barca plaanides, siis oleks hinnalipik vähemalt 30 milli olnud
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  Väga hea, tunda on, et meeskonnas käivad suured muutused. Ronaldinho kah keeldub mängimast Barcelona eest nii, et temagi lahkub.

                  Kommentaar


                    Barcas on käimas uus revoultsioon just nagu paar aastat tagasi Rijkardi saabumisega,loodame ka ,et sama edukas Deco lahkumisest natuke kahju,mees mängis hästil Eurol ja oli ültse oluline lüli nende edukate aastate jooksul... Mis Ronaldinhosse puutub siis mees arvatavasti lahkub kuid siiski loodan et mees barcasse jääks ning oma vana vormi lähedalegi jõuaks

                    Kommentaar


                      Alves siis Barcelonas teste tegemas.
                      seekord siis müüakse ründavad mehed maha ja minnakse vist üle rohkem kaitsvale taktikale.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        Jesss, 6. juulil Barcelonasse ja kollane särk on minu!

                        Alves peaagu käes!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                          Jesss, 6. juulil Barcelonasse ja kollane särk on minu!

                          Alves peaagu käes!
                          peaks ka kollase särgi kuskilt hankima

                          alves jah suht käes ,väga hea mängija ka . mängib zambrotta kohta .

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
                            Jesss, 6. juulil Barcelonasse ja kollane särk on minu!

                            Alves peaagu käes!
                            Kas lihtsalt puhkama või toimuvad seal mingisugused treeningud või mängud, mida vaadata saad

                            Kommentaar


                              Alves: “This is a very important challenge in my life”
                              Algselt postitas JT8055
                              Olge aktiivsemad!

                              Kommentaar


                                Ronaldinho läheb olümpiale. Peaks veel Barca nimerkirja kuuluma.

                                Või siiski mitte

                                Kommentaar

                                Working...
                                X