320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Barca C alagruppi liider 6p.Loodame et asi jääbki nii Messilt muidugi super värav lõpus ning sööt xavi poolt oli ka ikka heam Etol oli ka supervõimalus aga ei tea kuidas ta nii mööda lõi:S Kui mängust siis Shakhtar mängis väga hästi ning suutsis üsnagi hästi Barca mängu lõhkuda.Õnne pooleks tuli võit ära Etol oli ka muidugi super võimalus aga ei tea kuidas ta nii mööda lõi:S Jääme ootama nüüd siis La Liga kohtumist Atletcio Madridiga ,mis saab väga huvitav mäng olema. Loodame,et barca siis nii hilja peale ei jäta seda mängu nagu kaks viimast ning 3p ära nopib...

    Kommentaar


      kuskil mängu netis tagantjärele ka näeb?

      Kommentaar


        vaatas fbtz.com

        Kommentaar


          Ot, mis toimus selle Fair Playga??

          Kommentaar


            Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
            Ot, mis toimus selle Fair Playga??
            Seda ei toimunud.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              Algselt postitas marrrtin Vaata postitust
              Ot, mis toimus selle Fair Playga??
              Selline teema, et Shaktari mängijad lõid palli auti, kui üks mängija oli pikali maas, barcalased, aga 0-1 kaotusseisus olles tegid midagi vägagi häbiväärset ja ei mänginud palli tagasi, selle asemel, läksid väravale ja lõid värava.

              Kõige rohkem hämmastab, et treener, ega meeskond pole vabandanud, nagu midagi poleks juhtunud, ma ütleks selle kohapealt masendav, tõsiselt masendav, mul ei ole barca vastu midagi, aga see juhtum, on ikka piinlik barca poolt vaatatuna.
              Rahulik asjaarmastaja.

              Kommentaar


                Sellepärast läksid nood plõksima ka peale viigiväravat vä?
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  Sellepärast läksid nood plõksima ka peale viigiväravat vä?
                  Jep, just sellepärast.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Ma pole mängu ja situatsiooni näinud, aga tavaliselt peale 85ndat minutit ning Shakhtari 1:0 eduseisus kipub üsna tihti mängijatel midagi viga olema ning sellest tulenevalt murul püherdama. Ja minu arust ei ole see nüüd just teab mis haruldus, et kaotusseisus olev meeskond ei lähe selle komejandiga kaasa, vaid mängib edasi..........
                    Mes que un club!

                    Kommentaar


                      Brandao tahtis kergelt Bojanile sisse sõita selles situatsioonis.

                      Kommentaar


                        Lisaks sellele võib mainida, et olukord oli põhimõtteliselt lahendatud ja pall väravavahil peos aga mingil müstilisel põhjusel pall sinna püsima ei jäänud.

                        Kommentaar


                          Samas oleks Barca 1:0 eduseisus võibolla samamoodi käitunud, kes teab.

                          Samas, mul on häbi nii võita.

                          Kommentaar


                            Fair play on väikestele tüdrukutele.
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas isspro10 Vaata postitust
                              Selline teema, et Shaktari mängijad lõid palli auti, kui üks mängija oli pikali maas, barcalased, aga 0-1 kaotusseisus olles tegid midagi vägagi häbiväärset ja ei mänginud palli tagasi, selle asemel, läksid väravale ja lõid värava.

                              Kõige rohkem hämmastab, et treener, ega meeskond pole vabandanud, nagu midagi poleks juhtunud, ma ütleks selle kohapealt masendav, tõsiselt masendav, mul ei ole barca vastu midagi, aga see juhtum, on ikka piinlik barca poolt vaatatuna.
                              Esiteks pole üldse kindel,et too vend üldse palli auti lõi sellepärast,et meeskonna kaaslane oli pikkali,ta oli brandao poole üldse seljaga ja keegi talle märku ka ei andnud.Pigem oli tegu lihtsalt palli minema löömisega,et pressi alt välja saada.Teiseks Sahtjorri vennad olid terve mängu väljakul püherdand,eriti too see sama brandao,kes muideks Barca kaitsjaid paar korda küünarnukkidega kostitas(fair play meeleolus ) ja isegi kollast ei saand selle eest.Kolmandaks Sahtjorr tegi 30 viga Barca 11 vastu, mis näitab ka, et neile oligi antud käsk Barca mängijad peksta,jällegi fair play meeleolus.

                              Kommentaar


                                Pealegi too kutt kes pikali maas oli ,tuli kohe püsti kui pall audist mängu pandi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X