320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bojani päev täna.
    5-0 Barcale praegu 57 minutil.

    Kommentaar


      jeesh. 5-0, ilus skoor, ma usun, et mäng oli ka sama ilus, kuigi ma ise ei nöinud seda. teab keegi kust taganjärgi näha seda?

      Kommentaar


        Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
        jeesh. 5-0, ilus skoor, ma usun, et mäng oli ka sama ilus, kuigi ma ise ei nöinud seda. teab keegi kust taganjärgi näha seda?
        Mm www.soccerpulse.com , vaata homme nt kas sinna terve mängu torrentit vms on üles pandud..

        Kommentaar


          Algselt postitas kuramusevaim Vaata postitust
          jeesh. 5-0, ilus skoor, ma usun, et mäng oli ka sama ilus, kuigi ma ise ei nöinud seda. teab keegi kust taganjärgi näha seda?
          kes tööl ei ole või koolis, siis kell 13.00 homme viasat sport 2 näitab

          Kommentaar


            Very nice. Kõik 5 kolli La Masia kasvandikelt. Ega mängu kohta miskit polegi öelda. Skoor räägib enda eest.

            Aga hea, et Hleb ja Bojan terve mängu said mängida lõpuks.

            Kommentaar


              Algselt postitas insein-o Vaata postitust
              Mm www.soccerpulse.com , vaata homme nt kas sinna terve mängu torrentit vms on üles pandud..
              Aga Feliks...parim foorum torrentiteks on ju MaXxed Football Forum. Seal on mõne tunni pärast kõikide CLi mängude torrentid üleval juba. Nädalavahetustel samamoodi kõikide suuremate klubide liigamängud.

              Kommentaar


                jah, krt hea mäng oli, väga ühepoolne aga kuna ma barca poolt siis meeldis, homme vaba päev saab veel kordust kah näha, elu hea ikka Loodame et Liigas ka sama hästi läheks ja Bojan ikka skooriks

                Kommentaar


                  http://web.zone.ee/fcbweb/

                  Ettepanekuid? Mida lisada, muuta, parandada...
                  FC Barcelona Fännileht: web.zone.ee/fcbweb

                  Kommentaar


                    Mõnusa väljanägemisega sait iseenesest. Muidu kuhugi võiks klubi hooaja top scorerid ära mahutada veel.
                    Ja uudiseid ei plaani riputama hakata?

                    Kommentaar


                      tõesti suht hea leht tehtud live ülekandeid ka hakka tegema

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcbweb Vaata postitust
                        http://web.zone.ee/fcbweb/

                        Ettepanekuid? Mida lisada, muuta, parandada...
                        väga hea leht

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Barca-Freddy Vaata postitust
                          Mõnusa väljanägemisega sait iseenesest. Muidu kuhugi võiks klubi hooaja top scorerid ära mahutada veel.
                          Ja uudiseid ei plaani riputama hakata?
                          Hooaja parimad väravakütid saab tehtud, aga uudiste lisamiseks ei jätku alati aega, vaja tõlkida jne. Võibolla teen mingi süsteemi, et keegi teine hakkab lisama või midagi sellist. Varsti peaks ajalugu ka valmis saama, natuke läheb veel aega.
                          FC Barcelona Fännileht: web.zone.ee/fcbweb

                          Kommentaar


                            Täitsa hullumaja: poolajal on seis 5:0 - hattrick Eto'o-lt, Henry, D.Alves.....
                            Mes que un club!

                            Kommentaar


                              peale 4:0 hakkas kahju juba Almeriast. niivõrd õnnetud olid nende meeste näod, et hea meelega oleks nad juba vist kodus.

                              aga krt et neid tähtsamaid tiime tuleb ette alles kuu aja pärast. tooge Real Madrid letti!
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Aa seekord võiks mingi hooaja suurima võidu ka võtta,tervelt poolaeg järel ju ,et 10 mehelisele meeskonnale veel väravaid lüüa.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X