320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    nüüdsest ei luba BARCA enam ühtegi kaotust ega viiki endale , ma luban !

    Kommentaar


      Kõige sitem mäng, mida ma Barcalt see hooaeg olen näinud. Nii palju praaki ei tee isegi Eesti koondis. Söödumäng oli lihtsalt kohutav. Messi ja Eto'o olid enda kohta sitad. Eto'o ei oska enam üldse oma võimalusi ära lüüa, masendav lihtsalt. Kaitseliin võiks kah ennast põlema panna eesotsas Marqueziga. TRAAA
      Aga muretsemieks pole põhjust, 4 punni veel edu

      Kommentaar


        languskõver. pakun et järgmine nädalavahetus saab otsustavaks. sams miskipärast on meie kallid La Liga oponendeid just meie vastu head mängu näitamas ja Real Madridi jaoks neil enam miskipärast püssirohtu pole. saab näha mis Atletico nende vastu suudab

        Iniesta ehk jõuab ka juba tagasi. Xavi oli täna ikka väga varjus. Guddy ju pole eriti see mees ka kes talle keskväljal partneriks sobiks
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Türademaa Vägisi tuleb 06/07 hooaeg meelde.
          Oleks võinud kariibimere piraate kanal 2-st vaadata parem kui neid peata kanasid seal kaitseliinis. Õhtu rikutud
          the absence of evidence is not the evidence of absence

          Kommentaar


            Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
            languskõver. pakun et järgmine nädalavahetus saab otsustavaks. sams miskipärast on meie kallid La Liga oponendeid just meie vastu head mängu näitamas ja Real Madridi jaoks neil enam miskipärast püssirohtu pole. saab näha mis Atletico nende vastu suudab

            Iniesta ehk jõuab ka juba tagasi.
            hooaja esimene pool oli just vastupidi, et barca vastu polnud kellegil püssirohtu a Reali vastu leiti see kusgilt.
            FC Flora

            Kommentaar


              Algselt postitas cocoon Vaata postitust
              Türademaa Vägisi tuleb 06/07 hooaeg meelde.
              Oleks võinud kariibimere piraate kanal 2-st vaadata parem kui neid peata kanasid seal kaitseliinis. Õhtu rikutud
              ma vaatasingi, üsna hea film
              Algselt postitas JT8055
              Olge aktiivsemad!

              Kommentaar


                Mis toimub? Liigas kolm mängu järjestikku punkte kaotatud, Barca tundus sel hooajal väga võimsas hoos olevat.

                Kommentaar


                  Ei tea ise ka ,mis toimub loodame,et see tõsiasi peab paika ,et pärast igat langust on ka tõus Let's hope for the best!

                  Kommentaar


                    Räägitakse , et Pep lastakse lahti homme ?!
                    Algselt postitas Maekas
                    Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                      Räägitakse , et Pep lastakse lahti homme ?!
                      Jah, juba praegu lasti
                      Algselt postitas JT8055
                      Olge aktiivsemad!

                      Kommentaar


                        Tavaliselt need Hispaania reporterid hoiavad ikka kauem mehi kinni, huvitav ...
                        Algselt postitas Maekas
                        Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                        Kommentaar


                          Atletico Madrid - Barcelona 4-3 ::: highlights
                          http://www.videoplayer.hu/videos/play/324476
                          http://stream.try.hu

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Põnn Vaata postitust
                            Tavaliselt need Hispaania reporterid hoiavad ikka kauem mehi kinni, huvitav ...
                            tapvalt huvitav
                            Algselt postitas JT8055
                            Olge aktiivsemad!

                            Kommentaar


                              Türa ma teadsin et see tiim ei pea nii kaua vastu kui vaja!!
                              Nüüd peab Reali ebaõnnele lootma. Pepisse ka usku eriti ei ole enam.. mees on kahvatum kui ta oli hooaja alguses

                              Kommentaar


                                Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                                tapvalt huvitav
                                Okei vabandust, üritan lolli iba ajades Barkalasi rõõmsamaks teha, aga tolku pole, minu kaastunde avaldused.
                                Algselt postitas Maekas
                                Ma pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla

                                Kommentaar

                                Working...
                                X