320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

FC Barcelona

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Tänasel päeval suhtkoht neutraalse inimesena pean ütlema, et kohtunik halastas ikka päris paaril korral jalgpallile ehk jättis Barkale võimaluse. Ja näe, kasutati ära, klassikaline mäng tuli. Nautige seda parem.

    Fakk, ma olen nii igavaks ja diplomaatiliseks muutund. Nagu McN vahepeal rsk.

    Kommentaar


      Algselt postitas Tanel Vaata postitust
      Teine oleks tõesti lame olnud, aga esimesega ei olnud küsimustki. Täiesti blatant. Aga ju sa mõtlesid seda viimast lauset ainult teise kohta.
      No teeme esimese käega ja punase kaardiga tasaarvestuse ning ongi korras

      Kommentaar


        BARCA!

        Hea töö!!!!
        LFC

        Kommentaar


          Algselt postitas elevant Vaata postitust
          Mul läks kõht tühjaks

          Kommentaar


            Algselt postitas inzu Vaata postitust
            Mul läks kõht tühjaks
            Iniesta auks peaks ühe 500 g hapukoore nüüd ju sisse laskma!

            Kommentaar


              Algselt postitas Karla Vaata postitust
              Iniesta auks peaks ühe 500 g hapukoore nüüd ju sisse laskma!
              Ma üritan 5 kohukesega läbi ajada,tegu on säästu kohukestega, et võib hapukoort kaha vaja minna.

              Kommentaar


                I N I E S T A!!!!!!Best Feeling Ever! Barca vääris kahe mängu kokkuvõttes edasi pääsemist finaali.Peab tunnistama ,et Barcal ei olnud õnne kuni lõpus see õnn ikka naeratas.Jumal on ikka olemasKui mängijatest rääkida siis Busquets oli väga kehv ja samalugu käib Eto'o kohta-sellise klassiga ründaja peab parem oleman .Ta oli mõlemad mängud kehv..Alves ka täna oma tsenderdustega ei hiilgand küll aga oma töövõimega.Lõpus tuli ikka kutil ära hea tsenderdus nagu tuli ära Barca esimene pealelöök väravale.Jama on see ,et Alves finaalis ei mängi-see on suur puudus Barcale.Abidali asendaks veel aga mitte Alvest.Hea uudis on see,et Puyol on tagasi ning Henry ka arvatavasti.
                FORCA BARCA!Mängu parim värava põhjal võiks küll olla Iniesta aga Pique täna oli klass oma ette! Hea mängu tegi ka V.Valdes

                Kommentaar


                  Täna ma rõõmustasin ja karjusin koos Teiega. Ma väga loodan, et saan seda ka 27. mail teha! Kollane oli täna minu jaoks valget värvi
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Nüüd finaali koosseisu arvama!

                    Kommentaar


                      Keegi teab, kas CL'is ei ole siis seda reeglit, et kollaste tõttu ei pea ei pea finaali vahele jätma.

                      Kommentaar


                        Kommentaar


                          Algselt postitas insein-o Vaata postitust
                          Keegi teab, kas CL'is ei ole siis seda reeglit, et kollaste tõttu ei pea ei pea finaali vahele jätma.
                          Ju ei ole siis, sest Alves jätab finaali vahele.

                          Kommentaar


                            Emotsiooni tõmba täiega lakke.Saadakse ka kümmnekesi vastasele vastu.Valdes tegelikult päästis/hoidis Barca't mängus edasi..........Ah,kuna Hiddink on poolfinaali mees,siis pole ka imestada kumb sellest paarist edasi läks.

                            Kommentaar


                              Viska Barca ja Forca ja kõike muud. Vähemalt saab finaalis kellegi poolt olla, mitte ei pea a'la Hitleri ja Stalini vahel valima.

                              Ma olen ilmselt liiga vähe barca mänge vaatanud, aga nähtu põhjal on Alves lihtsalt rikka mehe Eboue ju. Tujutseb, daivib ja final ball on täielik saast.

                              Kommentaar


                                Nii kvaliteedi poolest ei midagi imelist, kuid lõpptulemus oli sedagi imelisem.

                                Tänase õhtu järel peab taaskord tunnistama, et pall on tõepoolest ümmargune. Nõnda vedelat partiid vaadates oli äärmiselt raske uskuda, et Blaugrana veel viigiväravani oleks jõudnud, ammugi veel mitte kümnekesi mängides.

                                Kodumeeskonnal olid omad võimalused,sedavõrd palju olukordi kui kord oli lõplik lahendus tabloole lüüa. Kuid kui ei, siis ei.

                                Tõele näkku vaadates peab tunnistama, et nii kohtuniku vaatevinklist mäng oli tõeline õukudas - spekuleerimist jäi hulganisti, enamjaolt kodumeeskonna vaatevinklist, kuid ka vastase perspektiivist. Kuid kui võtta arvesse esimeses mängus Barcelonale vilistamata jäänud penalt ja seekordne Abidalile antud naeruväärt kerge punane, ei peaks selles valdkonnas kobisemist olla kummalgil osapoolel.

                                Nii või naa, kindel on see, et ni hooaja kokkuvõtteks tänavuses finaalis on kahtlemata Euroopa kaks parimat klubimeeskonda. Delikatessne (unelmate) finaal tulekul nii Barcelona ja ManU poolehoidjatele, kui ka neutraalsetele vutisõpradele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X